Sahte Gitarlar

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda mastodon tarafından 12 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Gitar almadım ama sap siparişi veriyordum, 7 telli gitar için Esp Horizon tipi sap, elemana göndermeden önce fotoğraflarını yolla diye mesaj attım, adam gönderdi fotoğrafları, sitedeki ürünle alakası yok, akort kulakçıklarının pozisyonları yanlış açılmış, sap formu yanlış, sap arkasında olması gereken volute yok, temelde bir sürü hata, fretler ve ağaç kim bilir nasıldı. İptal ettim, para iadesi aldım.

Youtube'da güzel replicalar edinen kişiler var, fakat satıcı ve şans işi. Şu an dolar kuru ile de az buz bir para değil, o paraya 2. el bir Epiphone, Prs , Schecter alırsın kafan rahat eder.

2. fjc

fjc

Merhaba, foruma hosgeldiniz. Bu gitarin yeni fiyati 475tl gibi bir rakam. Bunun sahtesinin yapilma ihtimali cok cok dusuk.
    Endiselenmenize gerek yok. Gule gule calin yeni gitarinizi.

Son düzenleme: 26 Aralık 2017
  3. Sembolik olarak alacaksan çok bir sıkıntı çıkmaz, Yorumlara bakarak alabilirsin. Tabi çalacak olanlar hiç bulaşmasın. Yurt dışındaki youtuberlardan çok iyi gitarlar bulduğunu iddia edenler var. Ama yurt içinden hiç memnun olan görmedim.

4. PeeeDeee ve kapci42 bunu beğendi.
  5. Doğan görünümlü şahin ama Mercedes fiyatına :) Ayrıca bütün suç luthierin. Ne karıştırıyorsun işleri :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş