Sahte Gitarlar

Dövizin de artması ile birlikte insanlar pahalı gitarları alamayabiliyorlar. Bu ilanda birkaç gitar mkarkası(Fender, Gibson) bilen bir kişi gibson çok ucuz diye alıp üzülebilir. Body finish harika duruyor ama, bunu reddetmem :).
Tamam ama "satan işi bilmiyor, hemen atlayayım" tavrı da birilerini kaziklama güdüsü yine. Cezası yok da başına böyle ters bir şey gelen bir zahmet ağlamasın 🤷‍♂️

Çok güzel bir taklit ama headstockta waterslide decal olduğu o kadar belli ki...
Fender almak gibi bi isteğim olmadı hiçbir zaman ama etrafımda olanlara da yurtdışından mümkünse adı sanı belli mağazalardan almasını tavsiye ediyorum. Piyasada o kadar çok firsatçı, dolandırıcı var ki, her hafta böyle 2-3 fender ilanına denk geliyorum ama bu bugüne kadar gördüklerim arasında en pahalısıydı.
Yani bilemiyorum basiretim bağlansa ve böyle bir dolandırıcılığa kurban gitsem, sanıyorum adamı bulduğumda fiziki siddet ve vücut bütünlüğünün bozulmasına tam teşebbüsün doruklarında gezerim diye düşünüyorum.

Çok güzel bir taklit ama headstockta waterslide decal olduğu o kadar belli ki...
Fender almak gibi bi isteğim olmadı hiçbir zaman ama etrafımda olanlara da yurtdışından mümkünse adı sanı belli mağazalardan almasını tavsiye ediyorum. Piyasada o kadar çok firsatçı, dolandırıcı var ki, her hafta böyle 2-3 fender ilanına denk geliyorum ama bu bugüne kadar gördüklerim arasında en pahalısıydı.
Yani bilemiyorum basiretim bağlansa ve böyle bir dolandırıcılığa kurban gitsem, sanıyorum adamı bulduğumda fiziki siddet ve vücut bütünlüğünün bozulmasına tam teşebbüsün doruklarında gezerim diye düşünüyorum.
Gayet orijinal bir Fender. Waterslide vintage-correct denilen hadise

Gitar orijinal. American Vintage serisi gibi bazi serilerde Fender eski uretim (vintage) gitarlarinda oldugu gibi finish ustune waterslide decal uyguluyor.

Reissue,Vs vs bilmium üst seri Fenderde Logo her zaman Water Slide Decaldır.Şüpheli bir durum yok ilanda.Gayet orjinal ve güzel bir Fender.

Ekte kendi sahip olduğum 56 RI Fender Stratocaster ve headstock görülebilir

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    257.7 KB · Gösterim: 185
1981 falan diyor ben anlamam gideri var midir? Yoksa sahte mi.

Gitar sahte değil. Eğer almayı düşünüyorsanız ilan sahibinden indirim talep edin. Bir süredir takibimdeydi bu gitar, dün(sanırım) fiyatı 4.500 olarak güncellemişti, bugün 5000 olarak yeni ilan açmış. Rotayı başka yere çevirdiğim için es geçtim ben. Nadir bir model, denemek lazım tabi....

Geri