Ekmek Teknesi

aradım da kimse açmamış bu başlığı sanırım. her pazartesi show tv başına geçmeme neden olan dizi evet. günlük hayatta çok salakca gelen esprileri oldukca iyi yapıyorlar. baya gülüyorum izlerken.. :)
çok kaliteli bi kadroya sahip aynı zamanda...

katılıyorum tv de çıkan nadir güsel dizilerden kadrosu özellikle çok iyi kadir çöpdemir, şafak sezer, peker açıkalın (korkusuz üçlü) gene sürekli izleme fırsatım yok ama eyer pazartesileri evde isem kesin izliyorum ama eski bölümleri daha iyidi sanki bana öle geliyo :roll:

Hiç seyretmiyorum bu tarz dizileri, sevmediğim için değil, vakit yok. Olunca da başka şeylere bakıyorum. Eğlenceli ise iyi, özelikle şu "nadir" iyi dizilerdense helâl. Yoksa genelde mankenleri oynatıp sürümden kazanan dizilere direkt olarak negatiflerimi sunuyorum (Türkçe'nin içine ettim...) :)

Atalay demiş ki:
Hiç seyretmiyorum bu tarz dizileri, sevmediğim için değil, vakit yok. Olunca da başka şeylere bakıyorum. Eğlenceli ise iyi, özelikle şu "nadir" iyi dizilerdense helâl. Yoksa genelde mankenleri oynatıp sürümden kazanan dizilere direkt olarak negatiflerimi sunuyorum (Türkçe'nin içine ettim...) :)

ya orası öle tabiki o kadar yoz bir tv dizisi sektörü var ki (artık sektör oldu ) zaten ekmek teknesi nerden baksan 2 senedir devam ediyor bence çok iyi bir dizi takip etmende fayda var

Korkut - Jale der susarım 8)

Dünkü bölüm harikaydı ama nusret baba ağır ceza verdi Celal'e biraz haksızlık yaptı.
Cenkiz ayrılmadı diye biliyorum ama ayrılmışsa üzülürüm doğrusu zaten 2 tane dizi izliyorum adam akıllı bu bari sapıtmasın.

Geri