Natural born killers (Katil doğanlar )

Yaptığın tahmine hayran kaldım.Çünkü tıpki şu anda olduğu gibi klavyeyi görmekte bile zorlanıyorum.Ama bu özür dilememi engelliyor mu dersen hayır engellemiyor.Bu yüzden özür dilerim. her insan hata yapar dimi? Kusura bakma.

mallorynin aile ilişkilerinin ve akabinde mickey ile tanışmasının sit-com şeklinde yansıtıldığı bölüm en sevdiğim bölüm, juliet lewisi de severim, tarantino ekolüne yakışan bi oyuncu, yeni projelerde bi araya gelseler güzel olur hani.

kimisinin izleyip "off bıktım bu alternatif sinema alayışından,piyasa bi film bulun bana" dediği ya da diyeceği,kimisinin de "işte buuu.."dediği ya da cümlenin devamını buna benzer övgülerle devam ettireceğini düşündüğüm film...

ben mi? tam olarak her iki tarafta değilim ama ikinci grup kişilerin düşüncelerine oldukça yakınım diyebilirim...

herkesin izlemesi ve hangi tarz kişiliğe(sinema zevki açısından) daha yakın olduğunun anlaşılması bakımından önemli,parmakla gösterilecek filmlerden biri...derim ben...

bence harika bi filmdi.medayayı topa tutan ve aslında medyanın toplumu şekillendiren, bilinçlendirip, bilinçlendirmeyen ve isterse ne yapacağını gözeler önüne seren bi fillm.türkiyede durum aynı ve ben bunun bilinçli ve istikrarlı yapıldığı kanısındayım...

dün izlediğim ve çok ama çokk beğendiğim film
oyuncuların performansları inanılmaz, müzikler tam oturmuş filme
yönetmene hayran kalmamak da imkansız

Harika bir filmdi bence, zaten kötü sonla biten filmlere ayrı bir hayranlığım var. hele evlenme sahnesi muhteşemdi: "Tanrının bana verdiği yetkiye dayanarak bizi karı koca ilan ediyorum", ayrıca duyduğuma göre Amerika da bu film gösterime girdikten sonra suç olayları artmış ve film yasaklanmış...

Saygılar...

Bu film kötü bir sonla bitmiyor ki. Aksine iki seri katili canlandıran çift için tam da istedikleri gibi bir hayat yansıtılıyor filmin onunda :) Spoiler yapmayacağım ancak filmi izleyenler anlayacaktır ne demek istediğimi.

Film fazlasıyla iyi bence. Tarantino'yu zaten severim, filmi beğenmemde bunun da payı var haliyle ama olsun iyi film iyi :)

İnsan filmi izlerken bazen hak veriyor adamlara. Özellikle o hapishane içerisindeki canlı yayın sırasında Mickey'in anlattıklarından sonra...

Offf canım çekti bir daha izleyeyim en iyisi :)

Ya ama erhan arkadasımıza göre kötü son olabilir..erhan eğer filmin eleştirdiği sistemi savunuyorsa tabii ki bu kötü bir sondur..kim isterki karşı çıktığı insanların belkide herkesin hayali olan bir şekilde hayatlarına devam etmelerini.. ;)

fılm yapmacık,anti gercekcı,abartılı ;dıyenlerı cok duydum ama olıver stons ve Tarantino ıkılısının ortaya koydugu en guzel fılm bence ,fılmde benı encok etkıleyen olay mickey ve mallory ikilisinin mantar ın etkısıyle evınde kaldıkları kızılderılıyı oldurmelerı ve pişman oldukları tek cınayet olarak kızılderılıyı oldurduklerını gazatecılere soylemesı (aslında fılm tamamen etkıleyıcı bır fılm ama asıl mesaj orda cıkıyor otaya zaten)planlar ısıklandırma senaryo karakter olarak herseyıyle mukemmel bır fılm

"HornyDevil" ne demek istediğimi anlamış, yani "anarchist" senin dediğin gibi 'iki seri katili canlandıran çift için tam da istedikleri gibi' iyi sonla bitiyor. Fakat genel anlamda bu kötü bir son :) Sonuçta katil olmak iyi birşey değil :) Ben genel konuştum ama o açıdan sende haklısın. Cinayet iyi birşey değil ki iyi sonla bitsin, çözüm değil. Onlar insanları öldürmeye devam edicekler :)

Geri