Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bu aralar alışveriş yaptığım arkadaşlarım:

@zencikapici : Vox Time Machine sattım. İnanılmaz kafa bir adam, nickinin hakkını veriyor. Şimdi sıra bende alışveriş konusunda :)

@oldiesngoldies : Arkadaşım için MXR Comp aldım. O da süper bir arkadaşımız, çok özenli ve detaycı. Her an sağ kolum olabilir :D

@DeathDrain : Alışveriş yapmadık ama birebir tanışma imkanımız oldu. Kendisine kefilim, pırıl pırıl bir arkadaşımız.

@bi'kafa : Kendisine Cort gitar sattım, ayrıca yine onun adına İzmir'den Ibanez gitar alıp kargoladım. Tertemiz, dost canlısı bir arkadaşımız.

@forbidden_city : Şimdi ne alıp-sattığımı hatırlamıyorum ama görünce o hatırlatır. Hakkında konuşmaya gerek yok. "Bilen bilir" diyeyim :)

Bunların dışında özel bir parantez açıp teşekkür etmek istediğim, yine yukarıda da bahsi geçmiş olan bir kaç arkadaş var. Güzide @diabolique , @Aytek , @CAJEMIR , @cemtknz , @northerner ve @zencikapici ya teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendileri sonsuz güven ve taksit ile, yeri gelip 3 ay erteleme, yeri gelip çok taksit imkanlarıyla beni ekipman sahibi yapmışlardır. Bu adamları koruyun kollayın. Nesilleri tükeniyor çünkü.

Herkese iyi forumlar...

Son düzenleme:

@zencikapici : Vox Time Machine sattım. İnanılmaz kafa bir adam, nickinin hakkını veriyor. Şimdi sıra bende alışveriş konusunda :)

@oldiesngoldies : Arkadaşım için MXR Comp aldım. O da süper bir arkadaşımız, çok özenli ve detaycı. Her an sağ kolum olabilir :D

@DeathDrain : Alışveriş yapmadık ama birebir tanışma imkanımız oldu. Kendisine kefilim, pırıl pırıl bir arkadaşımız.

@bi'kafa : Kendisine Cort gitar sattım, ayrıca yine onun adına İzmir'den Ibanez gitar alıp kargoladım. Tertemiz, dost canlısı bir arkadaşımız.

@forbidden_city : Şimdi ne alıp-sattığımı hatırlamıyorum ama görünce o hatırlatır. Hakkında konuşmaya gerek yok. "Bilen bilir" diyeyim :)

Bunların dışında özel bir parantez açıp teşekkür etmek istediğim, yine yukarıda da bahsi geçmiş olan bir kaç arkadaş var. Güzide @diabolique , @Aytek , @CAJEMIR , @cemtknz , @northerner ve @zencikapici ya teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendileri sonsuz güven ve taksit ile, yeri gelip 3 ay erteleme, yeri gelip çok taksit imkanlarıyla beni ekipman sahibi yapmışlardır. Bu adamları koruyun kollayın. Nesilleri tükeniyor çünkü.

Herkese iyi forumlar...
Nickim ile gündeme gelmek istemiyorum

@regardless adlı arkadaşımızdan bugün bir alışverişimiz oldu. kendisine çok teşekkür ederim çok rahat ve bana kolaylık sağladı ürünü alma konusunda. Tekrar teşekkür ederim… bu arada Fulltone Full-Drive Mosfet 2 dediği kadar da sağlam bir sound a sahip ve ürün çok temiz...

@fade2black nickli arkadaşımla çok keyifli bir alışveriş yaptık, çok ilgili ve güvenilir bir satıcı, her türlü soruna sıkılmadan cevap verdiği için Fatih'e tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Herkese iyi forumlar...

Eyvallah aykancım, 5tl ye gönderdiğim o jumbo kasa akustik gitarın kargo fişini saklıyorum :D @AykanKK

Uzun süredir giremiyorum. En son olarak @northerner ile takasımız oldu. Kendisi aşırı anlayışlı, buradan da belirteyim mükemmel ötesi bir kutulaması var. Ben kutulamayı beceremiyormuşum onu öğrendim. Verdiğim ürünün adaptöründe sıkıntı çıktı, kendisi hiç bir şekilde olumsuz davranmayarak alttan aldı. Tekrardan buradan anlayışı ve iyi niyeti için teşekkür ediyorum :)

@caramon kendisine wah pedalı verdim. Zaten referansa gerek yok ama ben yazayım dedim. Zaten Role play oynayan insana referans verilmez :D

Geri