Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Değerli Dostlarım Herkese Merhabalar.Turkrock Ailesine de saygılar.Sevgiler.Ben Elazığdan.İsmim Mehmet.Bu site sayesinde CAN ÇALIŞKAN arkadaşımıza Kapı ödemeli BOSS Oc2 yolladım.Temiz Bi alışveriş oldu.Kendisine Teşekürlerimi sunuyorum.Ayrıca Siteye duyduğum güvenden dolayı nicki BloodAnthem olan arkadaşımla bi alışverişimiz oldu.Parasını havale ettim oda cihazımı sıkıntısız yolladı kendisine teşekür ederim.Ayrıca saygideğer trabzonlu hocamız vyno arkadaşımlada bi ticaretim oldu parasını yolladım oda cihazımı kusursuz bi şekilde yolladı bana.Hepsine teşekür ederim. (Ama Şunu belirtmeden edemem...tunckk nickli değerli kardeşim den bi mal alacaktım.Sağolsun kendisi benden para bile almadan hediye etti bana çok teşekür ederim ona....)

olgunlukla da olmuyor hocam 3 gün önce Zoom G1XN pedalımı satmak için ilan koydum akşamında birisi aradı 20 tl düştüm anlaştık adamla adam dün parayı gönderecekti ben de pedalı gönderecektim.(adam 30 yaşında evli 2 çocuğu var olgunluktan bahsedince yazayım dedim) .dün aradım çıkmadı mesaj attım hastanedeyim dönecem dedi. sonra döndü de "abim kalp krizi geçirmiş kusura bakma dedi" tamam eyvallah buraya kadar.
bugün halledecektik sözde ,arıyorum cevap yok mesaj atıyorum dönmüyor, bi sıkıntı mı var diye yazdım cevap yok baktım facesine en son 2 dakika önce girmiş şimdi ne yapılır bu adama bi cevap vermek bu kadar mı zor.
Mustafa Sana Dedim Bana 200 tl ye ver paranı yolliyim.Sende Cihazı yolla.Sen vermedin.Neyse inşallah en kısa zamanda satarsın..Saygılarımla...

Sevgili @yeahbeybi den 1 set tel aldım, her aşamada ürünün elime ulaşıp, ulaşmadığını sordu ve ilgilendi, postayı bir açtım ki, 1 set tel, Fragile olarak paketlenmiş :D , kendisine titizliği ve ilgisi için teşekkür ederim...

Aha işte ispatı...
P_20160224_134742.jpg

Sevgiler ve saygılar...

olgunlukla da olmuyor hocam 3 gün önce Zoom G1XN pedalımı satmak için ilan koydum akşamında birisi aradı 20 tl düştüm anlaştık adamla adam dün parayı gönderecekti ben de pedalı gönderecektim.(adam 30 yaşında evli 2 çocuğu var olgunluktan bahsedince yazayım dedim) .dün aradım çıkmadı mesaj attım hastanedeyim dönecem dedi. sonra döndü de "abim kalp krizi geçirmiş kusura bakma dedi" tamam eyvallah buraya kadar.
bugün halledecektik sözde ,arıyorum cevap yok mesaj atıyorum dönmüyor, bi sıkıntı mı var diye yazdım cevap yok baktım facesine en son 2 dakika önce girmiş şimdi ne yapılır bu adama bi cevap vermek bu kadar mı zor.

Cidden önemli bir durum olmuş olabilir. Ben buradan nickini hatırlamadığım, kendisine gitar da yapan (hatta sanırım gitarlarinin markasi epidemic idi) bir arkadaşla, o zamanlar elinde bulunan 7 telli agile icin takas anlasmasina varmistik. Ben İstanbul'a geçtiğimde, dusmandan uzak, bir vefat durumu yaşandı. O süreç icerisinde gorusemedik kendisiyle. Telefonlarimizi almamistik cunku. Sonra Ankara'ya geri döndüm. Sonrasında ise yüzüm olmadi aciklama yapmaya, acik konusayim. Çünkü alim-satimin cılkı çıktı bu konuda, anlaşıp vazgeçme durumları gibi. Buradan da günah çıkartayım.

Sevgili @yeahbeybi den 1 set tel aldım, her aşamada ürünün elime ulaşıp, ulaşmadığını sordu ve ilgilendi, postayı bir açtım ki, 1 set tel, Fragile olarak paketlenmiş :D , kendisine titizliği ve ilgisi için teşekkür ederim...

Aha işte ispatı...
72645 eklentisini görüntüle
Sevgiler ve saygılar...

ay lafi olmaz tel dedigin gitarimizin damarlari mubarek itina ile ilgi bekler sevgi bekler :)
firsattan istifade, forumdaslarimizi imzamda gordugunuz diger ekipmanlari da almaya davet ediyorum!
sevgiler!

@ygtcskn arkadaşım ile bir "Fender Stratocaster American Standard" alışverişimiz oldu. Kendisi bana her konuda yardımcı oldu. Benim büyük çaptaki ilk şehir dışı gitar alımım olmasına rağmen kendisi bütün kaygılarımı giderdi. Gitar paketi geldiğinde paketi açmak için 15 dk uğraştık :) Gerçekten çok iyi paketlenmişti . Ankara'ya gittiğimde umarım yüz yüze tanışma fırsatı da buluruz.
Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiler,
Doğuş

@ygtcskn arkadaşım ile bir "Fender Stratocaster American Standard" alışverişimiz oldu. Kendisi bana her konuda yardımcı oldu. Benim büyük çaptaki ilk şehir dışı gitar alımım olmasına rağmen kendisi bütün kaygılarımı giderdi. Gitar paketi geldiğinde paketi açmak için 15 dk uğraştık :) Gerçekten çok iyi paketlenmişti . Ankara'ya gittiğimde umarım yüz yüze tanışma fırsatı da buluruz.
Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiler,
Doğuş
Kaygılarıyla ne kadar ensturmanina duskun, ne kadar istekli bir insan oldugunu hissettirince, stratiminda saglam ellere gittigini gorunce seve seve yardimci oldum, olurum. Gule gule kullan dostum :)

Son düzenleme:
Geri