Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Birde olumsuz bi durum yasadim haftasonu, Vox studyolarinda pedal satan İlhan Manis adli bey (forumda kendisini vox studyolari ile bildigimiz icin @Dragonchaser etiketliyorum kendisi ilhan bey ise burada cevap verebilir) ile cuma aksami bir pedal icin anlastik. Kendisi cumartesi ogleden sonra aciyorum studyoyu yogunum yurticide 4 e kadar acik orasida yogun olur diyerek pazartesi yapalim alisverisi dedi. Kendisine kesin aliciyim ilani kaldirabilirsiniz (sahibinden uzerinden) hatta isterseniz kapora yatirayim dedim, gerek yok pedal sizin dedi. Pazartesi gunu sabah ilk isim takdir edersiniz ki kendisine mesaj atmak oldu aldigim cevap "sattik o pedali" seklindeydi. Kendisininin ilanlarini turkrocktada gordugumu yaptigini tasvip etmedigimi soyledigimde ise "elaman satmis"a getirdi durumu. Neyse dedim istedigim pedaldi, moralim bozuldu. Aksam ustu ankarada bi arkadasla yine bir pedal alisverisi icin bulustugumda (alacagim pedala butce olusturmak icin sattigim bir pedal) tesadufen laf lafi acti hic alakasi yokken "ilhan manisten almistim ben o amfiyi.." tarzi bisey soyledi. Bende de fisek cakip aaa o beyefendi bu diyerek olumsuz olaydan bahsedince kendisiyle cok kez alisverisi oldugunu iyi bir insan oldugunu fakat paragoz bir insan oldugunu benzer bi durumu kendisininde yasadigini soyledi. Durum boyle, bu studyoyla alisveris icin anlasip alacaginiza butce olusturmak icin kendi ekipmaninizi elden cikarirken iki kere dusunun, yoksa arkadaslar vazgecip benim gibi ortada kalinca gerek kalmamasina ragmen "SÖZ" verdiginiz icin kendi pedalinizi satmak zorunda kalabilirsiniz, iyi forumlar :)

Son düzenleme:
Birde olumsuz bi durum yasadim haftasonu, Vox studyolarinda pedal satan İlhan Manis adli bey (forumda kendisini vox studyolari ile bildigimiz icin @Dragonchaser etiketliyorum kendisi ilhan bey ise burada cevap verebilir) ile cuma aksami bir pedal icin anlastik. Kendisi cumartesi ogleden sonra aciyorum studyoyu yogunum yurticide 4 e kadar acik orasida yogun olur diyerek pazartesi yapalim alisverisi dedi. Kendisine kesin aliciyim ilani kaldirabilirsiniz (sahibinden uzerinden) hatta isterseniz kapora yatirayim dedim, gerek yok pedal sizin dedi. Pazartesi gunu sabah ilk isim takdir edersiniz ki kendisine mesaj atmak oldu aldigim cevap "sattik o pedali" seklindeydi. Kendisininin ilanlarini turkrocktada gordugumu yaptigini tasvip etmedigimi soyledigimde ise "elaman satmis"a getirdi durumu. Neyse dedim istedigim pedaldi, moralim bozuldu. Aksam ustu ankarada bi arkadasla yine bir pedal alisverisi icin bulustugumda (alacagim pedala butce olusturmak icin sattigim bir pedal) tesadufen laf lafi acti hic alakasi yokken "ilhan manisten almistim ben o amfiyi.." tarzi bisey soyledi. Bende de fisek cakip aaa o beyefendi bu diyerek olumsuz olaydan bahsedince kendisiyle cok kez alisverisi oldugunu iyi bir insan oldugunu fakat paragoz bir insan oldugunu benzer bi durumu kendisininde yasadigini soyledi. Durum boyle, bu studyoyla alisveris icin anlasip alacaginiza butce olusturmak icin kendi ekipmaninizi elden cikarirken iki kere dusunun, yoksa arkadaslar vazgecip benim gibi ortada kalinca gerek kalmamasina ragmen "SÖZ" verdiginiz icin kendi pedalinizi satmak zorunda kalabilirsiniz, iyi forumlar :)

Vox Stüdyo'ları ile hiçbir bir ortaklığımın kalmadığını tekrar belirtmek isterim. Ayrıca stüdyo ortağı olduğum dönemde de alım-satım işleri ile kesinlikle bağlantım olmadı.

İlhan Bey'de forum kullanıcısı olduğundan muhtemelen size cevap verecektir.

Vox Stüdyo'ları ile hiçbir bir ortaklığımın kalmadığını tekrar belirtmek isterim. Ayrıca stüdyo ortağı olduğum dönemde de alım-satım işleri ile kesinlikle bağlantım olmadı.

İlhan Bey'de forum kullanıcısı olduğundan muhtemelen size cevap verecektir.
Etiketinizi kaldiriyorum o halde, profilinizde hala vox studyolari ibaresini gorunce sizi etiketledim, sahsen sizi ve ilhan beyi tanimiyorum, kusura bakmayin.

öncelikle merhaba ygtcskn arkadaşın yorumunu daha yeni gördüm işlerim yoğun çoğu zaman foruma bakamıyorum..bahsi konu pedal ile ilgili arkadaş haklı olabilir kendisine kusura bakma bilgim dışı ben yokken elemanım sattı dedim inandırıcı gelmemiş olabilir ... studyomu bilmediği için elimde 35-40 gitar 25 anfi sayısını bilmediğim pedalllar var ve gün içerisinde studyoma gelen onlarca kişi oluyor .. hergün studyoda durmamda imkansız ...para göz yakıştırmasınıda 60 liralık pedal için yemiş olmam pek yakışık olmadı sanırsam...

öncelikle merhaba ygtcskn arkadaşın yorumunu daha yeni gördüm işlerim yoğun çoğu zaman foruma bakamıyorum..bahsi konu pedal ile ilgili arkadaş haklı olabilir kendisine kusura bakma bilgim dışı ben yokken elemanım sattı dedim inandırıcı gelmemiş olabilir ... studyomu bilmediği için elimde 35-40 gitar 25 anfi sayısını bilmediğim pedalllar var ve gün içerisinde studyoma gelen onlarca kişi oluyor .. hergün studyoda durmamda imkansız ...para göz yakıştırmasınıda 60 liralık pedal için yemiş olmam pek yakışık olmadı sanırsam...
Paragoz yakistirmasini yapan ben degilim ilhan bey, altini ciziyorum, sizinle defalarca alisveris yapan sizi sevdigini soyleyen, fakat buna ragmen size paragoz diyebilen suan ankarada olan bir musteriniz. Tanimadigim insanin arkasindan paragoz diye sallayacak biride degilim, sadece olumsuz bu durumu anlattim, paylastim. Ayrica miktar sizin icin onemli olmayabilir ama yeri gelir insanin cebinde 1 TL si olmaz, bazi seylerden fedakarlik yapmasi gerekir. Ogrenci haliyle sirf muzik yapabilmek zevk alabilmek ugruguna zorluklarla ekipman almaya calisan arkadaslarimda var. Kaldi ki o pedali sizin verdiginiz fiyatin cok daha ustunde bir fiyata forumdan bir arkadasimdan aldim ertesi gun. Ama biz sadece ticaret pesinde degil, dost kazanmayida onemseyen insanlar oldugumuz icin ve bu forumda guzel alisverislerle ve baska vesilelerle cok sayida dost kazandigim icin belkide benim prensiplerime ters dusen bir olaydi. Daha fazla uzatmak istemiyorum, sizden veya benden yana bir problem oldugunu dusunuyorsaniz numaram zaten mevcut, ulasabilirsiniz. İyi forumlar

Eleman sattı çok komik birşey bence eğer dükkanı birine emanet edip gidiyorsanız ve bir malı başka birisi için ayrıdıysanız ürünün üzerine satıldı yada ayrıldı diye bir not kağıdı yapıştırabilirsiniz heleki daha önce aynı şeyi yaşamışsanız diğer alışverişlerinde buna daha çok dikkat etmelisiniz insanların parasını zamanını ve hayallerini harcamanız bir ticaret insanı olarak yakışmıyor (gerçekten kendinden yapışkanlı bir kağıda satıcı ile anlaştıktan hemen sonra satıldı yazıp yapıştırmak çok zor ise birşey demiyorum çok haklısınız)

@santamarias sayesinde @diebytheaxe ile tanıştık ve reverb pedalı alışverişimiz oldu. Pedalı hızlı bir şekilde ulaştırdı ve ısrarlarıma rağmen hesap numarasını vermedi ve önce pedalı alın kullanın paranın acelesi yok dedi. Hem bana bu güzel pedalı kazandırdığı için hemde son derece kalender ve samimi tavrından dolayı teşekkür ediyorum. Bu alışverişe vesile olan ve " bu pedalı alın bana dua edersiniz " diyen @santamarias 'a da tekrardan teşekkürler..

@santamarias sayesinde @diebytheaxe ile tanıştık ve reverb pedalı alışverişimiz oldu. Pedalı hızlı bir şekilde ulaştırdı ve ısrarlarıma rağmen hesap numarasını vermedi ve önce pedalı alın kullanın paranın acelesi yok dedi. Hem bana bu güzel pedalı kazandırdığı için hemde son derece kalender ve samimi tavrından dolayı teşekkür ediyorum. Bu alışverişe vesile olan ve " bu pedalı alın bana dua edersiniz " diyen @santamarias 'a da tekrardan teşekkürler..
Üstad, güle güle kullanın. Şunun şurasında, gerçekten gitara gönül vermiş, müziği gönülden yapan pek fazla kişi yok etrafımda.
Umarım pedal istediğiniz gibidir. Umarım bir gün daha iyilerini alırsınız.

Merhaba, alışveriş yorumundan ziyade bir teşekkür yazısıdır ;)
Geçen günlerde amfime spring reverb eklesem mi diye konuşurken @ogulcaan hiç bir ücret talep etmeden reverb tankını kullanmam için bir sürücü gönderdi.
Sonrasında reverb tankı aramaya başladım bu sürücüyü kullanmak için. Ülkemizde satan bir yer olmadığı için banzaiden getirmeye karar verdim ama bir umut foruma da alınık tank ilanı açtım ve @crushhh elinde tank olduğunu söyledi. Ne kadar falan diye sorarken o da hiç bir ücret talep etmedi, forumdaki bu güzel insanla tanışmamı sağladığı için @andysat nickli Deniz abiye de ayrıca minnettarım.
Özet olarak forumumuzdaki
@ogulcaan
@crushhh
@andysat
Nickli bu güzel insanlara çok teşekkür ediyorum.

@delfin müzik

Orhan hocam sağolsun geçen gün bana Antalya'da bir amfi konusunda oldukça yardımcı oldu. Ürünü satan arkadaş amfiyi hocamın dükkanına götürdü, denediler ve ben daha onlara ücreti yatıramadan ceplerinden ücreti ödediler. Üzerine istediğim kargo ile kargoladılar, bir de içerisine bu kadar iyilik yetmezmiş gibi hediye koydular. Sanki senin alışverişin, sen sadece aracısın, haddini bilsene!

Velhasılı kelam, Antalya'da sağlam bir müzik market var dostlar. Herkese tavsiye ederim.

Orhan abicim, sana da tekrardan sonsuz teşekkürler. Adamsın.

Geri