Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bu hafta içinde @ChordSolo ile muhteşem bir alışveriş yaptık. Uzun süredir aradığım Digitech FreqOut pedalını sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Öncesinde pedalda bulunan bütün modlar için ayrı ayrı bilgilendirici videolar çekmesi, sorularıma anında cevap vermesi, anlayışlı ve açıklayıcı geri dönüşleri olsun belki de bu zamana kadar yaptığım en keyifli ve güvenilir alışveriş diyebilirim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum :)

ben teşekkür ederim; hızlı ve problemsiz bir alışverişti... iyi günlerde kullanın ;~]

Egehanbirge ile takas sonucu gönderdiği pedalıda bir potansı hışırtı yapıyor ve switch bozuk çıktı. Üstelik göndermesi gereken 40tl vardı göndermedi.
Yüzyüze olmadıkça alışveriş yapmayın.

Egehanbirge ile takas sonucu gönderdiği pedalıda bir potansı hışırtı yapıyor ve switch bozuk çıktı. Üstelik göndermesi gereken 40tl vardı göndermedi.
Yüzyüze olmadıkça alışveriş yapmayın.
Allah allah.. Egehanla bir cok alisveris yaptik. Hic oyle bir tavrini gormedim bugune kadar baskalarindan da hic duymadim. Umarim bir yanlis anlasilmadir. Umarim onemli bir sebebten dolayi boyle bir aksilik olmustur.

Selamlar, artık forumu sık kullanmadığımdan dolayı arkadaşımın mesajıyla kötü yorumdan haberdar oldum. @7r7 ile gerçekleştirdiğimiz takastan sonra kendisi pedalın bozuk olduğunu söylemişti. Ben de konuşmalarımızda bir çok kez takası iptal edebileceğimizi söyledim. Fakat yine kendisi arızanın 20-30 liralık bir parça değişimi ile giderilebileceğini, pedalı bozuk olarak verdiğim için de parçayı benim temin etmemin doğru olacağını söyledi. Ben de parçayı Ankara’da tanıdığım kişilere sordum, fakat bulamadım. Tekrar takası iptal edebileceğimizi de söyledim. Kargo masrafı olan 40 Lira borcumun da acelesi olmadığını konuştuğumuz için kendisine güvenerek esnek hareket ederken tamamen aklımdan çıkmış, @7r7’a da bununla ilgili borcumu yarın ödeyeceğime dair bir mesaj yolladım, telefonunu kontrol ettiğinde görecektir. Bana kalırsa bir yanlış anlaşılma söz konusu, forumdan da benimle alışverişi olanlar bilecektir her zaman olabildiğince sorunsuz olması için çabaladığımı alışverişlerimin. Ben yine de @7r7 dan özür diliyorum yaptığımız alışverişimizin bu başlığa kadar gelmesinde sorumluluk alarak. Benimle irtibata geçerseniz zararınızı en kısa zamanda telafi etmek isterim, saygılar.

Merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde @solitude71 (Utku) ile KM7 alışverişi gerçekleştirdik.
Öncelikle kendisine yardımcı olması, iyi niyeti ve iletişimi sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Son anda İstanbula gelemeyerek tanışma şansına erişemedik fakat yine yardımcı olarak arkadaşıım vasitasıyla alışverişi gerçekleştirdik.
Gitar bahsettiğinden çok daha temiz ve iyi bir kondisyondaydı.
Kendisi ile hiç bir tereddüt yaşamadan alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
Buradan yeniden teşekkür ediyorum.

Can

Merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde @solitude71 (Utku) ile KM7 alışverişi gerçekleştirdik.
Öncelikle kendisine yardımcı olması, iyi niyeti ve iletişimi sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Son anda İstanbula gelemeyerek tanışma şansına erişemedik fakat yine yardımcı olarak arkadaşıım vasitasıyla alışverişi gerçekleştirdik.
Gitar bahsettiğinden çok daha temiz ve iyi bir kondisyondaydı.
Kendisi ile hiç bir tereddüt yaşamadan alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
Buradan yeniden teşekkür ediyorum.

Can

Video şart artıkın Can. :)

Geri