Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

turkrocka ilk girdiğimde Wareyha parasını almadan processor yollamıştı bana beğenirsen parayı gönderirsin beğenmezsen geri yollarsın demişti beğendim aldım tabii. ama bunu yapabilecek çok kişi yok sanıyorum zaten süper karakterli bir insan. r
rastlin17 de sağolsun tertemiz bi aleti hemen yolladı hem de kutusu ve kullanım klavuzuyla (guvnor2).

presence bana da hava koşulları nedeniyle geç yollamıştı :)

yani açıkçası bela bi insanla karşılaşmadım satın alırken ama satarken hep belalara denk geldim ehehe kader işte. dediğim gibi en iyi alıcı benim :D .

onurbattal dan webcam aldım hafta sonu olmasına rağmen kargo ile kamerayı bana yolladı kamera bana geldi eft ile hesabına para pazartesi geçti onurbattal a 5 yıldız benden

ayrıca bijen den sx srv gitar aldım ondada tabiki hiç problem yaşamadım

Ben hep diyorum zaten bu forumda sık sık gördüğümüz insanların hepsi güvenilir diye, ki burada feedback verilen herkesi gayet sık gördüğümü ve bildiğimi söyleyebilirim :)

Celephais'ten bashetmek istiyorum ben de, zaten bilen biliyor... Bir gitar aldım kendisinden ve gayet iyi bir alışveriş oldu :)

Ben Maganda nickli arkadaştan ve Hellhound nickli arkadaştan alışveriş konusunda acaip memnun kaldım.Temiz dediler temizdi cidden fiyatta fena değildi...Güvenebilirsiniz 2'sine de...

cyberknight demiş ki:
Ben Maganda nickli arkadaştan ve Hellhound nickli arkadaştan alışveriş konusunda acaip memnun kaldım.Temiz dediler temizdi cidden fiyatta fena değildi...Güvenebilirsiniz 2'sine de...

Aynı şekilde Cyberknight da güvenilir bir üyedir,gözünüz kapalı alım satım yapabilirsiniz.

Şu zamana kadar bu site sayesinde birçok alış-veriş yaptım.Hatta bazıları şehir dışındandı,şanslıyım ki bir sorun çıkmadı.Ama DaveMustaine_64'ün de dediği gibi sorunsuz alış-veriş yaptığım arkadaşlar forumda sık sık görünen arkadaşlardı.Kimse yanlış anlamasın yeni üyelere güvenilmez fln demiyorum ama en azından böyle bir başlık referans için çok iyi olmuş.

Ben tüm setupımı cashin artıklarından dizdim valla :D özellikle memory manin parasını 2 taksitte verip bir kaç günde geciktirmeme rağmen haber verdiğim gibi düşünmeden kargoya verdi sapına kadar güvenilir dave mustaine arkadaşıma katılıyorum zaten forumda sık görülen yüzlerden yamuk gelmez

Bende dedim kendi kendime ''hayret lan bir sürü mal sattım kimseyede bi sıkıntı çektirmedim kimsede bi kalkıp cash de güvenilir '' demedi diye...
Güle güle kullan...

Zerocooler benden X2N manyetik aldi.
1 ay onceden alıcam demisti, baskalari gibi hic kıvırtmadı, bana guvenip bankaya parayı tam yatırdı.
Ben de ertesi gun Manyetigi gonderdim kendisi Burdur luydu yanlıs hatırlamıyorsam..

evet dostum burdur/antalya/izmir arasında ikamet ediyorum!meslek gereği burdurdayım!

ben de AsGoDas arkadaşımızdan X2N manyetik almıştım yukarıda belirttiği gibi güvenip parayı hemen yolladım o da güvenilecek bir insan olduğunu kanıtlayarak hemen manyetikleri postaladı bana!saolsun!

Bir de Raistlin17 nick li arkadaşımız var onunla cortx11 ile ibanezrg370 ve marshall mg15cdr ile vs30r takasımız oldu!kendisi ekipmanı çok temiz kullanır!takaslarda hiç bir sorun yaşamadık!güvenebileceğiniz biridir o da!şu sıralar cortx9 satıyor galiba!

Aranjor (yazılışından emin değilim) nickli arkadaşa elden processor sattım. Temiz oldu.
Scot nickli abiden de manyetik seti aldım. İlk başta benim için manyetiği yaklaşık iki haftadan daha fazla bir süre için ayırdı. Manyetik açılmadı dedi. Fiyatta anlaştık. Kargoyu da ben ödeyecektim (Ankara->İzmir). Zamanı gelince havaleyi yaptım. Hemen kargoyu gönderdi. Kargo ücretini de kendisi ödemiş. Paketi açtım, gerçekten de kutu açılmamıştı, shrinklenmiş jelatinleri üzerindeydi. Teşekkür ederim kendisine. İyi bir satıcıdır kendisi...
Netten çok alışverişim oldu ancak hepsi bu siteden değildi yanlış hatırlamıyorsam, eğer unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar...
Daha çok alışverişim olacak...

Gitarpedal.com'dan GT8 aldım çok sorunsuz tertemiz elime geçti.
srvmüzik.com dan manyetik sipariş ettim bir sonraki gün sabah gönderdiler. Gelen manyetiklerden biri gitarıma uymadı, ki benim hatam yüzünden. Kondüktor sayısını sormadan aldım. Ona rağmen manyetiği geri aldılar ve paramı yolladılar.

Geri