Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

:arrow: eric nickli (mehmet abimize) analog distortion pedal sattım. hiç bir sorun yaşamadık. kendisi direk sorup araştırmadan parayı yatırdı. ve o dakikada kargoya alet teslim edildi. kendisine hayırlı olmasını dilerim. iyi günlerde kullansın.!

celephais demiş ki:
Skull_KruSher demiş ki:
Prelektro takma adlı Selim kardeşimden dün Zoom Gfx-8 Almak için parayı yatırdım. Aynı gün akşam kargoya verdi, şu an oynuyorum yeni oyuncağımla, yani güven konusunda hiçbir sıkıntınız olmasın. Çok teşekkür ettim Selim kardeş, sağol.
Murad
berdus oldu o alet lan kac kisiyi gezdi forumda belli diil :)

Oh valla bana satarken söleme umut abi sonra ben satınca söle :D

satanis demiş ki:
evet köksal o noyu yazdım o nun babasının teli onda tel yok bu bir
expers ben değilim serhat bu 2
benim numram 05448862994
onurlada konuştuk bu 3

isteyen noları arar kim ne olduunu öğrenir+
benim nick satanis hiç bir zamanda değişmez umarım anlaşılmıştır

anatolia999 demiş ki:
serefsizliğin boylesi işte 23. sayfada soylediklerim hala gecerlidir bu adamla sakın alış veriş yapmayın hala daha oyaliyor beni yukaridaki soylediği laflardan sonra 1 ay gecti ve gecen pztsiden itibaren yeminler etti parayı yatırdım diye pztesi o kadar kuyruk bekle bi bakarsın yok yine şimdide telefonunu kapatmış hiç bir yerden ulaşılmıyor adi hırsız bu ibret olsun kimse bu adamlar alış veriş yapmasın

Anatolia999,

Sanırım bu arkadaş hakkında şaibe olan tek arkadaş bu forumda. Daha ilerde bu cins olaylar olursa bunun listesini tutacağız biliyorsun. Ama senden ricam bu adamın bildiğin kadarı ile adını sanını buraya açık seçik yaz ki yarın öbür gün nickini değiştirse dahi alışveriş sırasında gerçek ismini saklayamayacağı için milletin en azından fikri olsun.

Teşekkürler,

B

DrB demiş ki:
adını sanını buraya açık seçik yaz ki yarın öbür gün nickini değiştirse dahi alışveriş sırasında gerçek ismini saklayamayacağı için milletin en azından fikri olsun.

Teşekkürler,

B

ben yapayim bunu valla.bu forumdan tanistigim biri degil ama belki burdadir ya da gelmesi sasirtici olmaz, garaj.org forumlarinda tanistigim bi adam.

amerikaya ucak bileti alcagim zamandi, okuldan kabul almisim, ucaga binip buraya gelicek para yok. neyim varsa satiyom utanmasam pantolonlarimi ayakkabilarimi falan bile satmaya basliycam.

bi zoom 1010 prosesorum vardi, garaj org dan bi adam verdigim ilana cevap atti.dedi yolla aleti hemen parayi yatiriyom.gun belirledik ben yolliycam o para yolliycak.yolladim aleti aksamina gittim baktim hesapta para yok aradim acmadi.bu bole ara acmasin ara acmasin falan seklinde bikac gun gecti gitti.sora en sonunda acti, kardesim sen aptal misin falan diye dalga gecti kapatti. deli oldum. kalkip bunun oturdugu yere gidip adam dovcek halim olmadigi icin de deli oldugumla kaldim.

kisi: samet selcuk
msn/mail: [email protected] adresini kullaniyor.sanirim webmaster falan...
telefon: turkiyedeki telefonumda kayitli kardesime sordurup yazdiricam.

bu adamdan kesinlikle uzak durun.buna adam deyince adam olanlara ayip oldu ama, kufretmek istemiyorum.

gtrheros nickli arkadaştan Sansamp Gt-2 aldım.

Tünelden sıfır diye alsaydım daha kullanılmış görünümlü olurdu.

Ayrıca parayı hesabına yatırdıgımın ertesi günü sabah pedal kapımdaydı.

Kendisine çok teşekkür ediyorum.

celephais demiş ki:
DrB demiş ki:
adını sanını buraya açık seçik yaz ki yarın öbür gün nickini değiştirse dahi alışveriş sırasında gerçek ismini saklayamayacağı için milletin en azından fikri olsun.

Teşekkürler,

B

ben yapayim bunu valla.bu forumdan tanistigim biri degil ama belki burdadir ya da gelmesi sasirtici olmaz, garaj.org forumlarinda tanistigim bi adam.

amerikaya ucak bileti alcagim zamandi, okuldan kabul almisim, ucaga binip buraya gelicek para yok. neyim varsa satiyom utanmasam pantolonlarimi ayakkabilarimi falan bile satmaya basliycam.

bi zoom 1010 prosesorum vardi, garaj org dan bi adam verdigim ilana cevap atti.dedi yolla aleti hemen parayi yatiriyom.gun belirledik ben yolliycam o para yolliycak.yolladim aleti aksamina gittim baktim hesapta para yok aradim acmadi.bu bole ara acmasin ara acmasin falan seklinde bikac gun gecti gitti.sora en sonunda acti, kardesim sen aptal misin falan diye dalga gecti kapatti. deli oldum. kalkip bunun oturdugu yere gidip adam dovcek halim olmadigi icin de deli oldugumla kaldim.

kisi: samet selcuk
msn/mail: [email protected] adresini kullaniyor.sanirim webmaster falan...
telefon: turkiyedeki telefonumda kayitli kardesime sordurup yazdiricam.

bu adamdan kesinlikle uzak durun.buna adam deyince adam olanlara ayip oldu ama, kufretmek istemiyorum.

Umut,

Cok sagol, cidden bu sekilde olan hadiseleri aramizdan ayikliyalim. Arkadaslar ismi gordunuz, isim Samet Selcuk. Su anda her turlu odemesini yapmis olsa da bunca hakkinda saibe olan biri ile ben sahsen hic bir zaman bir alis veris olayina girmem. Size de bunu tavsiye ederim, yarin obur gun parasini yatiracak olsa dahi. Zira bu cins afise olduktan sonra hadise en azindan benim gozumde biter.

Sanirim "officially" ilk ise yaramaz alim satim yapilmaz kisiyi burada ismen de teshis ettik. Bunun arkadaslar bu sekilde devam etmesi hepimizin hayrina zira kurunun yaninda yas ta yanar sozunu hatirlayip kuruyu icimizden ayirmamiz gerekmekte.

B

bu cavo muhteşem bi adam bana sıfır gitar verdi(HARBİ SIFIR BİLDİÐİNİZ HİÇ KULLANILMAMIŞ OLAN :D ) hemde parayı daha yollamamış olmama(bankayla ilgili param olmadığından değil) rağmen hayallerimin gitarını aldım bu adamdan herşeyi alabilirsiniz kargoyada çok sıkı paketleyip veriyo malınız güvende olur.YAW CAVİT ABİCİM SAÐOL YAW SEN VALLA BİTANESİN ŞU FORUMDA YAW(yağ çekmiyorum insan olarakta gayet efendi birisidir).hayallerimin gitarı yaw ehehe çok mutluyum paran trink hemen pazartesi yatıyor otomatikman :D

ben sana güveniyorum osman kardeşim.güvenmesem sl1 i yollamazdım sana parayı almadan.hayırlı olsun.sana sıfır gibi demiştim zaten bak sıfırmış dimi.bende yalan olmaz zaten.burada alışveriş yaptığım herkeside dürüst olarak görüyorum güveniyorum.hayırlı olsun osman.güle güle çal.

Sağol Cavit abi sıfır gibi değil bildiğin sıfır çıktı alet gerçekten çok sağol yani yazdım ama tekrar yazcam burda herkes bu adama güvenebilir gerçekten çok efendi bir insandır kendisi Tekrardan sağol cavit abi

raistlinmajere demiş ki:
celephais nickli arkadaşla bi kaç ay önce bi alışverişimiz olmuştu... sayesinde herşey umduumdandaha kolay gerçekleşti... kendisine tekrar teşekkür ediyorum

benim icin de aynisi gecerli.guvenilir ve iyi bi adamdir giray.ben sevdim valla iyi cocuk :) alisverisimiz de sorunsuz olmustu...

anti-social nickli caner kardesimiz gayet guvenilir cok da iyi hossohbet bi adamdir.

elde olmayan talihsizlikler sebebiyle uzunca bi sure parasi bende kaldi, bi kere bile suphe edip alo parami yedin mi lan demedi.bundan sora alisveris yaptigi herkesin onun kadar temiz kalpli olmasini diliyorum onun icin.

DrB demiş ki:
satanis demiş ki:
evet köksal o noyu yazdım o nun babasının teli onda tel yok bu bir
expers ben değilim serhat bu 2
benim numram 05448862994
onurlada konuştuk bu 3

isteyen noları arar kim ne olduunu öğrenir+
benim nick satanis hiç bir zamanda değişmez umarım anlaşılmıştır

anatolia999 demiş ki:
serefsizliğin boylesi işte 23. sayfada soylediklerim hala gecerlidir bu adamla sakın alış veriş yapmayın hala daha oyaliyor beni yukaridaki soylediği laflardan sonra 1 ay gecti ve gecen pztsiden itibaren yeminler etti parayı yatırdım diye pztesi o kadar kuyruk bekle bi bakarsın yok yine şimdide telefonunu kapatmış hiç bir yerden ulaşılmıyor adi hırsız bu ibret olsun kimse bu adamlar alış veriş yapmasın

Anatolia999,

Sanırım bu arkadaş hakkında şaibe olan tek arkadaş bu forumda. Daha ilerde bu cins olaylar olursa bunun listesini tutacağız biliyorsun. Ama senden ricam bu adamın bildiğin kadarı ile adını sanını buraya açık seçik yaz ki yarın öbür gün nickini değiştirse dahi alışveriş sırasında gerçek ismini saklayamayacağı için milletin en azından fikri olsun.

Teşekkürler,

B

Marvel demiş ki:
Satanis nickli adamın gerçek adı Birkan güllücan Mahmudiye eskişehirde oturuyor... İlgilenenlerin bilgisine...

Tskler Marvell ve DrB

biraz acarak yazayım bende

Adi: Birkan güllücan
Nicki: satanis / expers
Tel: 0544 886 29 94
eskişehir / mahmudiye
şu anda erzurumda oldugunu biliyorum hepsi buu...

Geri