Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

graffit nickli baris mutlu arkadasimiza dk2 aldik. paranin yarisini ben aleti ona yolladiktan sora yolliycakti vs vs guveni bosa cikarmadi gun sektirmeden yatirmis kargo parasini falan.

saolsun. :)
iyi adam, benden barisa +1.

chinomoreno (Doğukan) benim için JB manyetik getirtti. Kendisiyle buluştuk beraber sipraiş verdik ve bir hafta sonra manyetik elime geçti.
Gayet sorunsuz, güzel bir alışveriş oldu, iki tarafı da yormadan bekleneni verdi diye düşünüyorum.
Kendisine çok teşekkür ederim.

Chinomoreno ilk defa bana manyetik getirtmişti çok heyecanlıydı :) hiç bir sorun olmadı....

OnurBattal dan Sm57 aldım promosyonluydu :)

Şimdi ona K7 satıcam tertemiz :)

Birçok kişiyle alışverişim oldu... Hiç sorun çıkmadı... celephais (umut), cyberknight (göktuğ) başta olmak üzere :)

Sanırım benden alet edavat alan arkadaşlara da sorun yaratmadım :) ....

tekrardan teşekkürler....

Olum çelme aklımı 7 telli solak bulamıyorum diye ben amfi alacam ona :D Of ulan of solaklığın. Neyse... harbiden bak amfi alacam :D

Hayalimde bir 7 telli solak gitar olması varda.. Böle imkansız şeyleri oynuyorum. Alıp ters çevirme hayalleri.. Ama yok amfi önce. Hem benim 1800 dolarım yokki :roll:
Mesa buraya yumruk havaya :p

OnurBattal demiş ki:
Olum çelme aklımı 7 telli solak bulamıyorum diye ben amfi alacam ona :D Of ulan of solaklığın. Neyse... harbiden bak amfi alacam :D

Hayalimde bir 7 telli solak gitar olması varda.. Böle imkansız şeyleri oynuyorum. Alıp ters çevirme hayalleri.. Ama yok amfi öncee :D:D

sen bilirsin.... :roll:

SurguN demiş ki:
Birçok kişiyle alışverişim oldu... Hiç sorun çıkmadı... celephais (umut), ....

satin aldiklarinndan birine yaratmadin en azindan :) ben de sunu soyliym, bu adama ben aldigi aleti yollayip kargo parasini soyleyip isteyerek alet yolladim.hani yapicak bir insan oldugu icin soylemiyorum alinmasin kesinlikle de kargo parasini kapak yapma sansi vardi "teknik olarak" :)

ayrica bu arkadasin istedigi aleti bi sure getirtemedigim icin beklenenden uzun sure parasi bende kaldi.gecen surede bana karsi bi guvensizlik gostermedi ve en son ona yollarkenki guvenimi de bosa cikarmadi.

temizkalpli bir insan.

Bu topic'te gördüğüm genelde:
"Z'ye zart sattım parayı anında yatırdı, X'ten zort aldım yanında çay da ikram etti çok güvenilirdir"
gibi somut bir fikir vermeyen bir çok yorum dolmaya başladı. Fikir güzel, topic faydalı ama bence biraz amacını kaybetti. Tabi ki adam parayı anında yatıracak bu olması gereken zaten yani adamı ekstradan güvenilir yapan bir özellik değil, veya aynı şekilde aleti sorunsuz bir şekilde teslim etmek.

Sık alışveriş yapanların abi aslansın kaplansın şeklinde birbiriyle paslaşması ağır basmaya başladı. Onun yerine ya da yanına bir de gittigidiyor'daki gibi bir yıldız ya da rating istatistiği vs konulamaz mı acaba (yıldız'lı filan gibi) böylece kim kaç alışveriş yapmış ve +/- ne yorumlar yazılmış, kişi bazında ulaşabiliriz, sayfalarca bu bir tanesin koçum muhabbetini okumak yerine.

Bu bir öneri sadece kimsenin herhangi bir yorumunu vs hedef alarak yazmış değilim son günlerde yazanlar üstüne alınmasın yani, ne zamandır yazacam da anca vakit buldum.

oz666oz nickli Özkan arkadaşımızdan Mxr151 dist. pedal aldım. Alet pırıl pırıl geldi biraz önce. Halbuki daha dün öğlenden sonra anlaşmıştık. Çok hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine :)

Solitude71,

Gerekli bilgileri verdikten sonra artı yorumların bence herhangi bir zararı yok. Kuru kuru nesnel bilgiler vermektense buraya yazanların ne tipte insanlar olduklarını bence çok güzel gösteriyor.

Bundan dolayı isterseniz arkadaşlar birbirinize istediğiniz kadar yağ çekin. Problem değil. Sadece satılan aleti bize yazınız ki ne menemde ticaret olduğu çıksın meydana. Pena satmak var, Mesa Boogie Dual Rect kafa satmak var! ;)

B

Doğru zaten yazmayın etmeyin demiyorum ama mesela DrB'den birşey alsam buraya valla harbi adammış pena sattı yanında da Mesa Boogie verdi hediyesi delikanlı adammış filan gibi şeylerin yanısıra bir de gitsem bir kutudan/listeden filan DrB'yi seçsem ve altına alınan veya satılan neyse onu yazsam bir de oy/yıldız filan versem mesela diyorum. Bir nevi alış satış rating'i gibi. Teknik olarak zor olmasa gerek. Öneri benimkisi olabilirse.

ismail (girnata) kardeşimle ikinci kez alış verişim oldu...ampliyi iyi paketlemiş...gercekten guvenilir bi arkadaşımız...kendisine dcok teşekkür ediyorum...bu arada benimde telde problem var ismail arıyıp teşekkür edemedim...gercekten sağol...umarım begenir ve iyi gunlerde kullanırsın...

celephais demiş ki:
SurguN demiş ki:
Birçok kişiyle alışverişim oldu... Hiç sorun çıkmadı... celephais (umut), ....

satin aldiklarinndan birine yaratmadin en azindan :) ben de sunu soyliym, bu adama ben aldigi aleti yollayip kargo parasini soyleyip isteyerek alet yolladim.hani yapicak bir insan oldugu icin soylemiyorum alinmasin kesinlikle de kargo parasini kapak yapma sansi vardi "teknik olarak" :)

ayrica bu arkadasin istedigi aleti bi sure getirtemedigim icin beklenenden uzun sure parasi bende kaldi.gecen surede bana karsi bi guvensizlik gostermedi ve en son ona yollarkenki guvenimi de bosa cikarmadi.

temizkalpli bir insan.

O sizin temiz kalbiniz UMUT Bey....... ;)

lester'dan boss me30'u kargo ile takas karşılığı aldım. hiç nazlanmadı "önce sen gönder kargoyu" diye :D aletlerine de temiz baktığına rahtlıkla şahitlik edebilirim.
yalnız gönderdiği alettin çok ciddi bir sorunu var. bu şey dijital yahuu :twisted: ayrıyetten özel yapım güç kaynağını da hediye etti. teşekkürler!
------------------------------------------------------------------------------------
blues_rock arkadaşımdan da yine kargo ile "fender rad" 25W anfi aldım, çok uygun fiyat istediği için başkasına bir iki gün evvel rahatlıkla satabilecek olduğu aleti beni kırmayarak (ederini de almadan) ayırdığı için teşekkür ediyorum.

"entity" nickli arkadaştan ( Can Güler ) Iron Cobra JR. Single pedal aldım ... Normalde ilk benim havale yapmam gerekirken ilk olarak o kargoyu yolladı ürün iyi paketlenmiş ve temiz di sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkür ediyorum kendisine...

cavernosum demiş ki:
umut(celephais);süper insan modeli,ultra güvenilir insan...
hakkında klişe haline dönüşmüş yüzlerce olumlu yorum bulunan insan... :mrgreen:
senol (cavernosum) kardese de benden ikinci kez eyvallah. iki seferde de sorun yasamadik, gozlerinden opuyorum.

pedal, gitar, sirada ne var? :)

bu aralar alım satım işim durdu.. para kalmadı ya :) uzun zamandır bu sayfaya bakamıyordum. bi göz attım bir çok şey alınıp satılmış alan arkadaşlara hayırlı olsun. bu arada ben bi kaç parça bişeyler sattım.
en önemlisi bir bilgisayar aldım.. bir de elektro gitar satılmak üzere şu anda ama ben telefonla görüştüm hep. nickleri nedir bilmiyorum...
yeniden görüşmek dileğiyle.

Geri