Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

wild_child demiş ki:
BLaCK_MaGiC86'dan pedal aldım. Parayı yatırır yatırmaz pedalı kargoya verdi sağolsun. Alet dediği gibi çok temiz çıktı. Aynı zamanda çok da hoş sohbet biri kendisi. Ben güvendim siz de güvenebilirsiniz...

eyvallah abicim kargoya verdim de nasıl sıkıntı çektiğimi ben bilirim...havalı zarfa sığmıyo tabi wah pedalı bi yığın yürüdüm bütün esnafa koli soruyorum halimi bi görseydiniz :) çok terledim ama değdi ankaradan bir arkadaş daha kazanmış oldum hem de prosesör için kaynak oluşumuna faydalı oldu neyse fazla uzatmayalım iyi günlerde kullanırsın umarım...bizde yanlış olmaz sorunluysa söyleriz mutlaka :p (ağır abi oldu buda ya)

kerim nam-i diğer hammett kardeşimizle (kendi adıma ne yazık ki) bir arkadasim için bir adet gt6 alışverişimiz oldu...saolsun askeriz
biraz beklemen lazım bizi dedik bekledi...sıcak kanlı ve gercekten guvenilir bir arkadastir kendisi...benim arkadasim memnun aldıgı için hammett da sattığı için...olan bana oldu! karsıdan bakmak zorunda kaldım guzelim alete....beni umulmadık zarara ugratıp kaçan trafik canavarina ise en sert kufurlerimi ediyorum arkasından!! bir diğer arkadasimiz melihbozburt'a ise bize gosterdiği yardımseverliğinden dolayı tesekkuru borc biliriz...milyonlarca soru sorduk hepsini sıkılmadan cevapladı bizimle beraber gelip aleti tanıttı :)
hammett ve melih'e guvenmeyen adamın alnını karıslarım!

özbeksel(selçuk abi)den gnx 1 aldım prosesörü çok iyi durumda gördüm çok iyi bakmış gerçekten paketleme de mükemmel olmuş açmak baya vaktimi aldı :) muhabbeti de güzel bi insan aynı zamanda.abi sadece alışveriş için değil her zaman konuşmak isterim senle irtibatı koparmayalım :) ...

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
özbeksel(selçuk abi)den gnx 1 aldım prosesörü çok iyi durumda gördüm çok iyi bakmış gerçekten paketleme de mükemmel olmuş açmak baya vaktimi aldı :) muhabbeti de güzel bi insan aynı zamanda.abi sadece alışveriş için değil her zaman konuşmak isterim senle irtibatı koparmayalım :) ...

sağolasın, hayırlı olsun...

Valaha uzun zaman oldu aslında ama cavernosum'dan gdi21 aldım. Aslında aklında satmak yoktu. Ama sattırdım. :D

Ben daha parayı göndermeden çok güzel paketlenmiş bir biçimde elime ulaştı alet. Teşekkür ediyoruz.

Kendisi güvenilir bir arkadaştır... Güvenin ona... :D

Katatonik demiş ki:
Valaha uzun zaman oldu aslında ama cavernosum'dan gdi21 aldım. Aslında aklında satmak yoktu. Ama sattırdım. :D

Ben daha parayı göndermeden çok güzel paketlenmiş bir biçimde elime ulaştı alet. Teşekkür ediyoruz.

Kendisi güvenilir bir arkadaştır... Güvenin ona... :D
Evet çok güvenilirimdir, güvenin bana :LOL:

Güle güle kullan, hayırlı olsun.
Kaç zaman oldu be adam şimdi mi geldi yazmak aklına :D

epiphone nick li arkadaştan manyetik, burgu, eşik aldım sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, parasını gönderdim o da aynıgün malzemeleri kargoya verdi ve bana ulaşmasını sağladı. Buradan kendisine teşekkür ediyorum.

cihanyum demiş ki:
troypilsener nikli cem dostumdan bir adet gnx2 aldım okadar güzel paket yapmışki ellerine sağlık çok memnun oldum çok uğraşmış paket için yani sapasağlam da geldi zaten..çok güvenilir bir dosttur( daha öncede alışverişimiz olmuştu) ona buradan teşekkürü bir borç bilirim..

Çok sağol kardeşim:) Ben de kendisine çok teşekkür ederim çok yardımsever ve dürüst biri. Boss DD-6 ve Marshall BB-2 aldım kendisinden. Bu arkadaşla alışverişlerinizde içiniz rahat olsun ;)

cavernosum arkadasla yaptigimiz alisverisi anlatmak istiyorum bende..bu tip yaptigim ilk alisveristi.ilk once parayi ben yatirdim fln sonra o yolladi..soprun olucak diye tirsdim tabi ama yolladi sagolsun..bugun yollamis yarin falan gelir herhalde 8) saglosin..parayi alir almaz yolladi ve okadar destek veredi

gry666 demiş ki:
cavernosum arkadasla yaptigimiz alisverisi anlatmak istiyorum bende..bu tip yaptigim ilk alisveristi.ilk once parayi ben yatirdim fln sonra o yolladi..soprun olucak diye tirsdim tabi ama yolladi sagolsun..bugun yollamis yarin falan gelir herhalde 8) saglosin..parayi alir almaz yolladi ve okadar destek veredi

Yok yok... cavernosum yamuk olmaz... :LOL:

Roth-Azad nickli arkdaşdan pedal aldım. Sağolsun kendisi parayı yatırdığım gün kargoya verdi ve ertesi gün elimde oldu. Pedal tertemizdi, kutusu ve kutu içeriği ile göndermesi çok güzeldi. Kendisine bu temiz alışverişten dolayı teşekkür ederim...

Zifir (Mehmet) Abimizden ;
Blues Harmonica aldım.. gerçekten cok uygun fiyata inanılmaz güzel ve zevk verici aletler. çok hoşuma gitti. kendisi inanılmaz güzellikler yaptı bana ayrıca bir de iki adet çalışma methodu ve harmonicadan bahseden güzel bir yazı göndermiş.
ve kargo parasını bile ödemiş ben evde yoktum. yinede bana ulaştırmışlar.. kendisine sonsuzz teşşekür ederim. saolasın abi..
Kalan diğer harmonicaları kaçırmayın arkadaşlar. 20 ytl gibi bir rakama cok güzel malzeme.. sudan ucuz

sansasyon arkadaşımızdan fcb+vamp2 aldım.hiç sorun yaşamadık çok güzel (alışveristi adam kullanmamış resmen okşamış pedalı )çogu kişi "0" zannetti :D arkadaşa sonuna kadar güvenebilirsiniz :D çokta kral insan yardımcı oldu baya

:D yorumların için teşekkürler gerçekten sorunsuz bi alışveriş oldu iyigünler kullanman dileğiyle
bundan sonraki alışverişlerin içinde her türlü kefilin olurum...

Geri