Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

tempest demiş ki:
özbeksel yani selçuk abi alışveriş yaptıktan 6 ay sonra tanıştığım bir insan ve çok güvenilir olduğuna inanıyorum :D hata direk alışvarişi birbirimizi görmeden yaptık 6 ay sonra yolda biri gösterdi bende peşinden koşup tanıştım :D

çok teşekkürler tempest. ama şaşırdım doğrusu 6 ay sonra buraya yazdığını görmek. tekrar çok teşekkürler. güven karşılıklıdır...

telecaster52 demiş ki:
biskuwi_etu demiş ki:
telecaster52 (yanlış yazmamışımdır umarım) arkadaşımızla bir alışverişimiz oldu.kendisi çok yoğundu ama gitarı genede gönderdi.teşekkür ediyorum kendisine ellerine sağlık çok iyi bakmış gitara.

ben hatırlayamadım :S uzun zamandır gitar satmadım , alla alla karıştırıdın galiba :D

barış gitarı çaldırdın heralde haberin yok.. :)

abi hakkaten yaa bi yanlışlık var, ben uzun süredir gitar alıp satmadım..

en son şubat ayında 95 model bi krem rengi squier strat satmıştım elden..

verdiği bilgiler benimle örtüşüyor (gitarıma iyi bakarım, vaktimde yok vs...) ama nick i yanlış yazmış arkadaş :D

stevierayvaughan nickli arkadaştan switch satın aldım. kendisi ile çok güzel dostluğumuz başladı.. hatta gitar üzerinde yeni yeni projeler yapıyoruz :)
arkadaşlar konumuzla alakasız ama alışverişin ardından yapılan konuşmaları biraz buraya renk katması amacıyla yayınlamak istiyorum...

ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ¤ ( FeNDeя ßLuEs ) ¤ ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ۞ ²ºº6®:
faraday kafesin içine girersen manyetik alan yok
Satriani:
bak şimdi
Satriani:
senin gitar manyetiği dedin sarılı tel, kısaca bobin
Satriani:
onun yarattığı bi manyetik alan var, "manyetik alanda değişim ya da hareket olması " akıma neden olur prensibinden
Satriani:
gitar telin iletken olduğu için manyetik alanda değişim yaratıyosun ve bu sinyal gidio
Satriani:
ama aynı şekilde bütün elektrikli cihazlar buna neden oluyo
۞ ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ¤ ( FeNDeя ßLuEs ) ¤ ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ۞ ²ºº6®:
güzel
örnek verebilirmiyim?
Satriani:
tabiki
bi gün arkadaşın kolunda saat vardı tık tıklı
gitarı kolunun üzerine koymuştu,
amfiden tık tık tık tık ses geliyor
o zaman çalma esnasında da
diğer elektrikli cihazlar giden sinyallerin yapısını bozacak
Satriani:
evet aynen , ama ampliden tık tık ses gelmesinin nedeni manyetiğin saat sesini diil, saat sesinin yarattığı tel titreşimini (yada başka bi titreşimi) sinyale dönüştürmesi
evet.
Satriani:
ya da saatin yelkovan ve akrebi bakır
Satriani:
zaten elle olmuyor manyetik
manyetiğğin metal mıknatısına metal değerse
mesela ben manyetik taktıktan sonra
tornavida ile kontrol ederim
tık tık tık diye
yada teli vururum mıknatısın üzerine
Satriani:
bak mesela şey deneyebilirsin, tornavidayı salla tel gibi manyetik üstünde ama yüksek frekansta
Satriani:
ses gelir amfiden
evet
bunu cımbızla yapabiliriz
Satriani:
heh mesela, hatta şey bile oluyo, iki gitarı çok yakşaltırıp bi gitardan çalıp diğerinden ses alma
Satriani:
çok da eğlenceli açıkçası
Satriani:
eueheue
parazitlik
bir sineğin kanalatlarıne metal plakalar yerleştireceğim
Satriani:
ahahahahahhaa
sineği manyetiklerin üzerinde ayağından iple tellere bağlayacağım
sonra bırakıp ucuracağım
bak sen o zaman yüksek frekanstaki titreşime D:
Satriani:
süper şarkılar yapsa ne gülerim
her tele ayrı sinek
ince tele kücük
orta tellere yeşil b*k sineği
kalın tellere büyük kara sineklerden
Satriani:
ahahahaha abi sinekleri eğitip srv çaldırcam

işi bilimden başlayarak nerelere sürükledik :) aklımızla bin yaşayalım.

Jarex (tolga) kardeşime digitech rp100 sattım hayırlı uğurlu olsun.. zaten yakın arkadaştık kendisi ile. ilk alışverişini benimle yaptıktan sonra gitar ve müzik dünyasına adımını atmış bulunmaktadır tebrik ederim. Kensidi de sıkı bir fenderci ve Blues çalma yolunda ilelermelerini sürdürecektir :)

efe kutlay (efekut)

tolgacan şişman (cakewalker)

erdem doğan (nickini unuttum çok üzgünüm)

murat demircan (aktsa)

özen hasturk (ozen)

erman baykan (juice)

hepsine sonsuz teşekkürler hepsiyle sorunsuz alış veriş yaptım.........

lipstick_ demiş ki:
lan insan bana da bi teşekkur eder :)

orada "sorunsuz" demiş demekki seninle yaptığı alışveriş sorunluymuş :D

ümütcan lipstick_ ile benim de alışverişlerim oldu. her ne kadar arada bir kıllık yapsa da sorun olmadı pek. :D

ne diyeyim alışverişinizi lipstick_ ile yapıyorsanız detayları önceden
iyice konuşun Ümitcan biraz dağınıktır da o açıdan dedim ;)

şimdi bana kızarsın sen Ümitcan ama ben her zaman, her yerde doğru bildiğimi hiçbirşeyden çekinmeden söylerim.

esatburak (burak) abi ile inanılmaz güzel bir alışveriş gerçekleştirdim. kendisi mükkemmel bir insan bütün gerekli güzelliği bana yaptı sağolsun.
bu arada gitarımıda çok beğendi onun içinde ayrıca teşekkürler.

Öncelikle biraz gecikmeli olarak AllexStone nickli arkadışmıza(abimize :)) teşekkür ederim. Kendisinden Ibanez delay aldım ve alış verişimiz boyunca en ufak bir güven sorunu yaşamadım fiyatta da yardımcı oldu. Ancak tamamen benden kaynaklanan bir sorun nedeniyle pedalı kendisine iade etmek durumunda kaldım ve bunda da çok anlayışlı davrandı bu yüzden tekrar tekrar teşekkür ederim kendisine.

Dünde orkun78 nickli arkadaştan(abimizden :)) elden Boss dd3 delay aldım. Tertemiz bir pedaldı ve sorunsuz bir alışveriş oldu kendisine de güvenebilirsiniz çok iyi birisidir ona da çok teşekkür ederek şimdilik burada noktalıyorum.

Selam..Bende Ecolips arkadasımızla bi alısveris te bulundum..Kendisi ile gonul rahatlıgı ile alısveris yapabilrisiniz..Bu arada paketleme konusunda cok basarılı haberiniz olsun:)
Tekrar tsekkurler..

telecaster52 demiş ki:
abi hakkaten yaa bi yanlışlık var, ben uzun süredir gitar alıp satmadım..

en son şubat ayında 95 model bi krem rengi squier strat satmıştım elden..

verdiği bilgiler benimle örtüşüyor (gitarıma iyi bakarım, vaktimde yok vs...) ama nick i yanlış yazmış arkadaş :D

Ardadaş benim grup arkadaşım olur ve gitarı aldığını (daha doğrusu takas yaptığını biliyorum). Herhalde arkadaşın dediği gibi şaşkın bisküwi nick i yazarken yanlışlık yapmış :LOL:

fender_usa (köksal) arkadaşımızla dün bi alışverişim oldu.. Kendisi çok iyi bi insan güleryüzünden şüpheniz olmasın. Ayrıca alışverişte elden teslim yaptıktan sonra beni arabayla eve bıraktığı için de teşekkür ederim kendisine :D

ilteris demiş ki:
fender_usa (köksal) arkadaşımızla dün bi alışverişim oldu.. Kendisi çok iyi bi insan güleryüzünden şüpheniz olmasın. Ayrıca alışverişte elden teslim yaptıktan sonra beni arabayla eve bıraktığı için de teşekkür ederim kendisine :D

güle güle kullan kardeş ne demek umarım memnun kalırsın.. :LOL:

Ayrıca dün DjFuchs ( enis ) le bir alışverişim daha oldu.. paraya ihtiyacım vardı sağolsun hemen istediğim kadar parayı bana gönderdi. kalanını da daha sonra vermesi için bi güzellikte ben yaptım ona. kargosunuda birazdan gönderiyorum iyi günlerde kullansın.

fender_usa demiş ki:
Ayrıca dün DjFuchs ( enis ) le bir alışverişim daha oldu.. paraya ihtiyacım vardı sağolsun hemen istediğim kadar parayı bana gönderdi. kalanını da daha sonra vermesi için bi güzellikte ben yaptım ona. kargosunuda birazdan gönderiyorum iyi günlerde kullansın.

Köksal abi gerçekten çok sağlam bi insan bana belki de kimseye yapmayacağı güzelliği yaptı.kendisine hepinizin önünde bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.saol abi =)

KeReMmM demiş ki:
Öncelikle biraz gecikmeli olarak AllexStone nickli arkadışmıza(abimize :)) teşekkür ederim. Kendisinden Ibanez delay aldım ve alış verişimiz boyunca en ufak bir güven sorunu yaşamadım fiyatta da yardımcı oldu. Ancak tamamen benden kaynaklanan bir sorun nedeniyle pedalı kendisine iade etmek durumunda kaldım ve bunda da çok anlayışlı davrandı bu yüzden tekrar tekrar teşekkür ederim kendisine.

Dünde orkun78 nickli arkadaştan(abimizden :)) elden Boss dd3 delay aldım. Tertemiz bir pedaldı ve sorunsuz bir alışveriş oldu kendisine de güvenebilirsiniz çok iyi birisidir ona da çok teşekkür ederek şimdilik burada noktalıyorum.

Sevgili Kerem gerçekten çok değerli bir arkadaşımız. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. Her zaman rahatlıkla alışveriş yapabileceğim değerli ve iyi niyetli bir kardeşimiz ve bende kendisine burdan teşekkür ediyorum.

Geri