Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

lichking23 demiş ki:
telecaster52 demiş ki:
abi hakkaten yaa bi yanlışlık var, ben uzun süredir gitar alıp satmadım..

en son şubat ayında 95 model bi krem rengi squier strat satmıştım elden..

verdiği bilgiler benimle örtüşüyor (gitarıma iyi bakarım, vaktimde yok vs...) ama nick i yanlış yazmış arkadaş :D

Ardadaş benim grup arkadaşım olur ve gitarı aldığını (daha doğrusu takas yaptığını biliyorum). Herhalde arkadaşın dediği gibi şaşkın bisküwi nick i yazarken yanlışlık yapmış :LOL:

ne karışmış ortalık :D
kusra bakmayın ne alakaysa ozguryurtoğlu yazcağım yere telecaster52 yazmışım.hakkaten bana ozgu bir hata olsa gerek...

"yield" arkadaşımızdan Tri-ac aldım. Sağolsun kendisi kargo masrafını karşıladı, pedalı gayet güzel paketledi hatta kutunun içine sıfır bir pil bile koymuş. Kendisine çok teşşekkür ediyorum.

The_Answer arkadaşıma Zebra TB-4 sattım,sorunsuz,hızlı ve güzel bi alış-veriş oldu.Şimdi öm atmış elime bugün ulaştı diye.Kendisiyle tanışmaktan memnun oldum.Tekrar iyi günlerde kullnmasını diliyorum..

PhiLoSoPHeR arkadaşımızdan Zebrayı bugün aldım..kendisine parayı yolladığımın 3. günü kapıma kadar geldi..kargo parasınıda kendisi karşıladı..ayrıca sigortalı bir şekilde kargolamasının yanında manyetikler zarar görmesin diye nerdeyse gitar case ile yollayacakmış:D içinde süngerlerle falan kutuyu alınca şaşırdım takım manyetik mi almıştım yoksa diye:D

kendisine çok teşekkür ediyorum,parasını iyi günlerde kullansın..ikimizede hayırlı olsun:)

alış veriş yapıcak arkadaşlar çekinmeden güvenebilirler...

bu arada yazmayı unutmuşum bunlarıda eklemek istiyorum biraz geç olduysada:(

melih-71 arkadaşımızla geçen gün boss eq-20 mi takas ettim...konuştuğumuz gün ikimizde pedalarımızı verdik ve ertesi gün pedal elimdeydi...kendisine hayırlı olsun...

cançalışkan ,ytse_jam ,ozguryurtoglu ile yaptığım elden pedal alışverişlerindede bir sorun yaşamadım..aletleri aldım kullandım sorunsuz çalışıyorlar...

son olarak _01 isimli arkadaş,bir haftalığına ayır dediği 5 li adaptörü almayacağım malı niye ayırtayım alcam valla ben alcam dedim mi alırım vs vs gibi sözlerle beni beklettikce beklettim ve şu an yok ortalarda o zamanlar benden almak isteyen arkadaşlara ayırtıldı dedim ve sonrasında elimde kaldı adaptör....canı saolsun...

iyi forumlar..

bide ben dedimki almayacaksan söyle boşuna uğraştırma bu işlerin ayıbı olmaz...yok olur mu öle şey almayacağım ürünü niye alcam diyeyim kesin alcam falan diye böle bi gazla yazdı..alcam diyip almayanlara söve söve..:D

gezegen nikli dostumuzdan rack comprassor aldım ismi forumda az geçemesine rağmen gerçekten çok güvenilir bir insan... hiç bir eksi yönü yok....

masterofpuppetsasd dostumdan ise pedal aldım çok sağolsun güvenimi sarsacak hiçbirşey yapmadı... son derece temiz alışverişlerdi

Piranha (Recep Sonuç) abi ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. sağolsun kendisinden Cry baby aldım ve parasını yatıramadım bir türlü .. buna rağmen kendisi bana güvenerek pedalı 2 gün önceden kargoya verdi ve pedalın altındaki jelatini bile sökülmemiş tertemiz elime ulaştı. bende eft sini gönderdim.. bu gün msn e de yazmış ama bilgisayarda olmadığımdan cevap veremedim. umarım gece girerse buradan okur . (kusura bakmayasın abi cevap veremedim) Not: Eft 15:30 dan sonra olduğu için bir sonraki iş günü sabah 9:00 dan sonra hesaba yansıyor. tşkler

fender_usa demiş ki:
Piranha (Recep Sonuç) abi ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. sağolsun kendisinden Cry baby aldım ve parasını yatıramadım bir türlü .. buna rağmen kendisi bana güvenerek pedalı 2 gün önceden kargoya verdi ve pedalın altındaki jelatini bile sökülmemiş tertemiz elime ulaştı. bende eft sini gönderdim.. bu gün msn e de yazmış ama bilgisayarda olmadığımdan cevap veremedim. umarım gece girerse buradan okur . (kusura bakmayasın abi cevap veremedim) Not: Eft 15:30 dan sonra olduğu için bir sonraki iş günü sabah 9:00 dan sonra hesaba yansıyor. tşkler

abi forumun chelsea.sisin ya :D ne zaman baksam bu sayfaya mutlaka bişiler almış oluyosun. güle güle kullan abi ama ekipman listenide mrk etmiyorum değil hani :D

biskuwi_etu demiş ki:
fender_usa demiş ki:

abi forumun chelsea.sisin ya :D ne zaman baksam bu sayfaya mutlaka bişiler almış oluyosun. güle güle kullan abi ama ekipman listenide mrk etmiyorum değil hani :D

hehehe tşkler kardeş :) sende geldin gördün beni. seninlede alılşverişimiz oldu. ama ekipman listem Fender Stratocaster + Jim Dunlop Cry Baby + Fender Amfi ( wah pedalda daha bu gün eklendi ) ben başka bişey kullanmam drive de pek kullanmam strat ve clean :) aslında aldığım şeylerin çoğu deneme amaçlı öyle alıyorum deniyorum geri satıyorum falan bi hobi böyle benimkisi

Crueth den SX Telecaster aldım. Gayet hızlı bir alışverişti. Alet de baya temizdi. Ayrıca masterofpupperasd nickli arkadaştan aldığım wah pedalı arızalı çıktı

lotion nickli arkadaşa güvenebilirsiniz ona marshall kafa sattım, bayaa banada güvendi ve parayı yatırdı bende ona anfisini gönderdim güsel bi alışveriş oldu her iki taraf içinde

detaylar...evet başlıyorum... :) izmirdeyim vememleketime(kastamonu)gideceğim,1-2 gün önce prosesörümü satıyorum ve tekrar analogageçmeye karar veriyorum,hemen sattığım wah pedalı geliyor aklıma :) kagana(wild_child)önceden bensatmıştım zaten pedalı,irtibata geçiyorum ve gidiş güzergahımı ankaraüzerinden olacak şekilde değiştiriyorum,ankarada saat 5:30 da (sabah tabi)AŞTİdeyim ve 7 ye kadar bekliyorum sonrada tam anlaştığımız gibi kağan geliyor ve alışverişi yapıyoruz,kendisi yarım saatlik uykuyla geldiğini söyleyince çok üzüldüm amaçok teşekkür ediyorum buradanda tekrar,fiyattaçok anlayış gösterdi ve o saatte uykusuz bi şekilde geldi,sağolsun ama gerçekten çok ilginç bi alışveriş oldu forumda ilktir sanırım :) ama tabi çok iyi bir dost olduğunu da kanıtladı kendisi,yüzyüze de tanışmış olduk...pedal şuan yanımda ama gitarı izmirde bıraktığımdan çalamıyorum orası ayrı :D

abi detay dediysek bu kadar da demedik be :p ben teşekkür ederim abi. tanışmış olduk işte gayet güzel oldu. yarım saatlik bi muhabbetimiz oldu :D tekrar tekrar görüşürüz umarım. hayırlı olsun. ha bu arada, arkadaş çok güvenilir biridir. alışveriş yapın :D

sağol kağancım,güveniliriz ama gitarı satamadım,prosesörüde bo forumdan satamadım :S detayı abarttıkevet biraz :) :) çok güzel oldu muhabbet de gayet hoştu,umarım görüşürüz tekrar ama tabi zor bu işler malesef...umarım stüdyonu açarsında orayı ziyaret ederim bir kere,yıkarız kolonları :D

pitchshifter adlı arkadaş..solak gitarımı almak istedi gio ibanez olanı..pazarlık yaptık...sonra iki güne alıcam dedi..tamam dedim..iki gün sonra bidaha aradı bi ödemem var satma gitarı bi hafta sonra alıcam dedi..bi hafta geçti abi bi kaç gün sonra alıcam dedi...sonra ben msj attım işte almayacaksan bekletmiyim başka teklifler var diye...ki onunla anlaştığımız paranın fazlasını verenler vardı satmadım...abi işte alıcam beklettim özür dilerim duygu sömürüsü fln yaptı alıcam satma işte...sonra beklettim..cuma günü msj attı p.tesi alıyorum son ayrıntıları pazar konuşuruz...bugün çarşamba oldu..kendisine..msj atıyorum arıyorum iki gündür ne bir cvp var ne bişey...bi mal alıp satıcakların dikkatine...

...

Bütün gün dershanede ders dinlemeyip metal zone u hayal ettikten sonra XD.. Çıkışa gelen ( sanırım Rexxten daha yakın geliyodu ona dershane çıkışımıza geldi :D ) Medley adlı arkadaştan Metal-Zone u aldım oh =).. Güzel alışverişti birimiz Kadıköy'ün ortasında açmış Mt-2 ye bakıyordu birimiz 100 ytl sayıyordu :D..

Neyse alette hiç bi sorun yok ve baya temiz kullanılmış.. Medley gayet temiz güvenli bir insan =P.. Onayladım =).. Teşekkür ediyorum kendisine.. Neyse ben Mt-2 imle oynamaya gidiyorum ^^..

Geri