Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

GiTaRiST_17 demiş ki:
ilteris nickli Kullanıcıdan PIII Atx pc kasası aldım..(Sudan Ucuz Fiyata)

Kargoya önem vermiş, kasanın etrafını çok şık bir muşamba ile sarmış..(masamıza örtü oldu :LOL: ) ve çok iyi paketlemiş..

Kasa ve içindeki malzemeler zarar görmemiş ve çok temizler...

Kendisine teşekkür ederim..

Güle güle kullan sercancım :)

goddamned nickli Koray'la bir alışverişimiz oldu. Kendisine 1 adet boss od-3 sattım. Şu ana kadar alışveriş yaptığım insanlar içerisinde en anlayışlı olanıydı diyebilirim. Buluşmaya 1 saat kadar gecikmeme rağmen hiç bir şey demedi... Kendisiyle tekrar alışveriş yapmak isterim :) Siz de bir alet satacağınız zaman ona öncelik verin :mrgreen:

tamam bi tane daha od-3 almak istersen ona veriyorum önceliği nezamandır satamadım..bu arada niye bişey sattığım insanların nicklerini sormuyorum ya da onlar buraya gelip yazmıyorlar:) acaba bu insanlar türkrock üyesi değiller mi? beni duyuyorsanız gelinde referans olun bana:) çünkü sms lerini göstererek kimseye refereansın bunlar diyemem:)

The_Answer demiş ki:
tamam bi tane daha od-3 almak istersen ona veriyorum önceliği nezamandır satamadım..bu arada niye bişey sattığım insanların nicklerini sormuyorum ya da onlar buraya gelip yazmıyorlar:) acaba bu insanlar türkrock üyesi değiller mi? beni duyuyorsanız gelinde referans olun bana:) çünkü sms lerini göstererek kimseye refereansın bunlar diyemem:)

ben unuttum hemen referans olayım :D

The_Answer arkadaşımızdan dunlop askı aldım. dediği gibi tertemiz. İstanbul'un ayrı uçlarında olduğumuz için kargoyla yolladı. Yoğun ama bi o kadar da iyi bi arkadaş kendisine güvenebilirsiniz

spyh06 (harun) dan nokia 6600 aldım---the_scorpions (alper)e mp3 player sattım...simdi guzelbi olayda yasandı bu arkadasların ikiside trabzonda ve aynı gun alısveris yaptık,kargo ucreti odemek icin ve odettirmemek icin otobusle yollama secimini yaptık:D ikiside terminale gittiler bir alım icim biri satım icin,gelelim enteresan yere bu arkadaslar forumumuzdan tanısmıslar netten gorusuyolarmıs yuzyuze hic gorusmemisler birden birbiilerini gorunce ya biyerden tanıyorum sanki deyip konusmuslarki hayrola ne isin var ya forum dan freerockgitaristle alısveris yapıyom:D diye ikiside aynı seyleri ifade edince gülmüsler.simdi bana diyolarki kaderde bu varmıs özgür bizi bulusturdu die :D

neyse uzunlafın kısası iki arkadasımada icten guvenebilirsiniz gozunuz kapalı alısverisinizi yapınız.tesekkurler burdan

FreeRockGitarist demiş ki:
spyh06 (harun) dan nokia 6600 aldım---the_scorpions (alper)e mp3 player sattım...simdi guzelbi olayda yasandı bu arkadasların ikiside trabzonda ve aynı gun alısveris yaptık,kargo ucreti odemek icin ve odettirmemek icin otobusle yollama secimini yaptık:D ikiside terminale gittiler bir alım icim biri satım icin,gelelim enteresan yere bu arkadaslar forumumuzdan tanısmıslar netten gorusuyolarmıs yuzyuze hic gorusmemisler birden birbiilerini gorunce ya biyerden tanıyorum sanki deyip konusmuslarki hayrola ne isin var ya forum dan freerockgitaristle alısveris yapıyom:D diye ikiside aynı seyleri ifade edince gülmüsler.simdi bana diyolarki kaderde bu varmıs özgür bizi bulusturdu die :D

neyse uzunlafın kısası iki arkadasımada icten guvenebilirsiniz gozunuz kapalı alısverisinizi yapınız.tesekkurler burdan

kardeşim çok sağol.gerçekten binde bir rastlanılacak bi olaydı.adamın biri bana gelip "seninle burda karşılaşmak varmış" deyince, "ehe..meraba" derken kim lan bu diye düşünüyodum.tabi arkadaş beni daha önce görmüştü webcam sayesinde ama ben görmediğim için.. :LOL:

çok ilginç bi karşılaşmayı özgürle alışveriş yaparak yaşadık.Siz de yapın sizde görüşemediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşma imkanı yakalayın :D ...

biraz garip bi slogan oldu ama neyse..

bende özgür'e teşekkür ediyorum(freerockguitarist). hiç sorun çıkarmadı hatta yardımcı olduğunuda söyleyebilirim.

şimdi sırada ondan aldığım case var.hele o da bi gelsin onun hakkında da yorumlarımı yazarım..

teşekkürler..

Mecmast ile bir alışverişimiz oldu. İnanılmayacak derecede iyi niyetli bir insan. Hani bir şey satsa, ihtiyacım olmasa da alasım gelir, o derece. :)

TurkishRocker ile de bir alışverişimiz oldu, umarım memnun kalmıştır.

fender_usa ile cok guzel bir alısveris gerceklestirdik sagolsun elinden geleni yaptı,fender gitar parcaları aldım.benim icin temin etti guzeldebir paket yaptı yolladı. tesekkur ederim

FreeRockGitarist demiş ki:
fender_usa ile cok guzel bir alısveris gerceklestirdik sagolsun elinden geleni yaptı,fender gitar parcaları aldım.benim icin temin etti guzeldebir paket yaptı yolladı. tesekkur ederim
güle güle kullan kardeşim.. daha iyileri hepimizin olsun..
biraz anti mütevazilik yapalım fenderciler benim için özeldir :)

Çağlar adlı arkadaşa (CaglarS) Behringer Ultra G sattım,çok hızlı ve güzel bir alış-verişti :=)

Alıcam diyip günlerce bekletmeden kararını verdi ve parayı yatıracağını söylediği gün yatırdı :=)

misery adlı arkadaşla gitar alışverişimiz oldu. sorunsuz bi alışverişti ne kadar istediğim rakamı alalmamış olsam da. iki tarafda memnun oldu( o daha çok oldu :D ) kendisine teşekkür ediyorum. güvenilir bi arkadaş olduğu aşikâr...

alcoholik demiş ki:
misery adlı arkadaşla gitar alışverişimiz oldu. sorunsuz bi alışverişti ne kadar istediğim rakamı alalmamış olsam da. iki tarafda memnun oldu( o daha çok oldu :D ) kendisine teşekkür ediyorum. güvenilir bi arkadaş olduğu aşikâr...
Emin ol imkanı olsaydı senin istediğin parayıda verirdi bence. Kendi gitarlarını satacaktı mesela birini ben alacaktım alamadım... Sağolsun anlayışla karşıladı. Onun gibi eleman bulmak zor... Bu arada hayırlı olsun sanada misery(soyhan)'ede

biraz süre geçti ama bende yazayım.öztürk abimden v8 manyetik aldım gerçekten çok hızlı oldu.çok da özenle paketlemiş gerçekten çok teşekkür ederim.güvenebilirsiniz.nickini hatırlamıyorum ama msni osturk@.... şeklindeydi görüyorsan mesajımı abicim tekrar tekrar buradan da teşekkür edeyim dedim ayrıca manyetik elime ulaştıktan önce ve sonra teknik destektede bulundu.

mecmast nickli arkadaştan takas şeklinde ara jacklar aldım 5 tane aldım birinde biraz degişik sesler ve temazsızlık var ama digerleri saglam çıktı.ona da buradan teşekkür ederim.o çürük elma biraz morali bozdu ama saglık olsun.

shakti abi den de pedal aldım lamba çıglıgı saolsun o da dedigi gün güzelce paketleyip yolladı.

hepsine teşekkür ederim.ilk alış verişlerimde sorun yaşamadıgım için çocu kişiye güvenle bakabiliyorum.ama yinede iyi seçmek lazım.

"pirana" ile bir alışveriş daha yaptım. Amfi aldım kendisinden. İkinci alışverişimiz olduğu için hem fiyatta yardımcı oldu hem de şartlarda...

Hem sorunsuz bir alışveriş olduğu için hem de hiç beklemediğim kadar iyi bir ürünle karşılaştığım için mutlu oldum. Şiddetle güvenebilirsiniz kendisine...

Arkadaşlar bir mesaj yazmak istiyrum ama en uygun en önemli yer burası galiba..

burada arkadaşlık kardeşlik içinde hep beraber birşeyler yapıyoruz paylaşıyoruz çok hoş..
ama son zamanlarda rahatsız olmaya başladım. çünki gerçekten işlerim yoğun ve insanları asla kırmak istemiyorum, sürekli msn adresime birileri geliyor. falan ca gitar alacağım ne dersin filanca şey güzelmi.. yada bende bir gitar var işte satamadım sana bakıyorum forumda sürekli bişeyler alıp satıyorsun bu benim gitarı da satarmısın falan v.s. v.s.. bakın arkadaşlar bunlar için açılmış forumlar var.. turkrock forumları ana sayfasına bakarsanız istediğiniz bölümde istediğiniz sorularn cevabını alırsınız. ki bazen vakit buldukça oralaara girip sorularınızı bende yanıtlıyorum. Bazı konularda yardımcı olmaktan zevk duyuyorum elimden geldiğince bildiğim tüm bilgileri aktarıyorum ama kalkıpta sen sürekli bişeyler satıyorsun benim falanca gitarımı da bi satıver demek hiç hoşuma gitmeyen birşey. Lütfen daha araştırmacı olalım bazı şeyleri kendimiz araştırarak yapmayı bilelim. Saygılar sunarım herkese iyi alışverişler.

eldrun nickli arkadaşa morley bad horsie I imi sattım. Sağolsun beni hiç oyalamadı ve hiç bir şeyi aksatmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum beni çok zor bir durumdan kurtardı ve anlayış gösterdi. tekrardan teşekkürler.

_erotoMaNia_

nickli arkadaştan rg370 ile rg550 takas ettik.güvendim arkadaşa parayı yatırdım o da sağolsun ben gitarı yollamadan yolladı gitarı case ile beraber...
sonuçta birkaç saatlik bir pazarlık sonucu karşılıklı güvene dayanarak takas işlemi gerçekleşti.kendisine teşekkür ediyorum burdan :)

turgut abiden bişey almak isteyen isteyen olursa güven problemi olmadan alabilir ;)

Geri