Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

joseph_the_one nikli arkadaştan wah pedalı aldım,pedal dediği gibi sıfırdı,ve kargolarken özenildiği de belliydi..

leprosy_info nikli arkadaşla gitarlarımızı takas ettik,sorunsuz bi satıştı demek istesem bile malesef öyle değildi,gitarın yan kısmındaki 5 tane kocaman vuruk ve boya dökülmesinden hiç bahsetmedi mesela bana.Ve manyetik çerçevelerinin vidalarını,volume,ton potlarının düğmelerini neden vermediğini hiç anlamadım,yani bunları saklayıp da kar edilmez ama karşıdaki kişi kıytırık vidaları bulamadığı için manyetiği yerine takamayabilir...ki ben gitarı alalı üç gün oldu,hala manyetik çerçevesini takcak vida bulamadım ve verdiği humbucker manyetiğin de ne yayı vardı,ne bi şey...

Bu alışverişten çıkardığım ders şu oldu,gitarına yeterince değer vermeyen bi kişiyle alışveriş yapmak çok da akıl karı bi iş değil...

FreeRockGitarist demiş ki:
pyramind (batuhan ) dan laney tf300 ampli aldım gercekten sıfırdan farkı yoktu hele bir guzelde paket yaptıkı bantaniyeye sarıp koliledi cok sagolsun ulkenin bi ucundan bi ucuna sapasaglam geldi.

Ya baya geç kaldım, yazmayı unuttum aslında kusura bakma, Alışveriş yapmaktan gayet memnun kaldığım biridir, çok teşekkür ediyorum.

biskuwi_etu (yalçın)ile bir alışverişimiz oldu , kargom bugün sapasağlam ulaştı... Fiyatta da baya bi kolaylık sağladı sağolsun :)) Sorunsuz alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum...

gizbing nikli arkadaştan metal master aldım.cihaz sıfır gibiydi ve arkadaş heralde silip göndermiş güzel kokuyodu pedal :D

01 nikli arkadaştan danelectro eq ve boss ch1 aldım.iki pedalda sorunsuz.çok temiz kullanmış.bunlarda sıfırından farksızdı.

her iki arkadaşa da teşekkür ediyorum.çok iyi ve hızlı bi alışveriş oldu.içiniz rahat şekilde alış-veriş yapabilirsiniz.

teşekkürler..

spyh06 demiş ki:
01 nikli arkadaştan danelectro eq ve boss ch1 aldım.iki pedalda sorunsuz.çok temiz kullanmış.bunlarda sıfırından farksızdı.

her iki arkadaşa da teşekkür ediyorum.çok iyi ve hızlı bi alışveriş oldu.içiniz rahat şekilde alış-veriş yapabilirsiniz.

teşekkürler..

Rica ederim,hem seninle hemde Selçuk abi ile alış veriş yapmak büyük kolaylık.

İyi gülerde kullanman dileğiyle...

archibald1985 adli kullanicidan ibanez gitar aldim umdugunda cok iyi bir alis oldu bunun icin ona tesekkurlerimi iletirim

Ben de geç olaraktan buraya alım-satım yaptığım insanlarla ilgili düşüncemi kısaca yazıyim

Turkishrocker ve efekut isimli arkadaşlara gitar sattım, herhangi bir sorun çıkmadı :)

satanonfire nickli arkadaştan "2. el gitar almam" diyen bir arkadaşım için gitar aldım. Önceden tanıyordum kendisini, çok önemsiz bişey olsa da kendisine yardımımın dokunmuşluğu da vardı. Ona güvenerek arkadaşıma gitarını aldık, gitarı sıfır gibi diye tarif etti bize, gitar geldikten sonra durmuna şaşırıp Kenan usta'ya götürdük, bu gitarı adam etmek için 150-200 milyon para lazım dedi. Kenan usta'da genel bi bakımını yaptırıp yamuk olan sapını düzelttirip yeni tellerle geri yolladık arkadaşa, Kenan usta'ya götürene kadar gitarın sıfır gibi olduğunu iddaa etmeye devam etmiş olmasına rağmen Kenan usta'dan sonra "saolsun" kabul edip paramızı geri yolladı. Gitarın ona tekrar kargosunda da 5 milyon için bizi kastırdı onu da biz verdik. Öyle yani, kendisine yine de teşekkür ediyorum :LOL:

Edit: Bir de Dirilesh grubundan Oytun arkadaşımız var lichking23 nickli. Kendisiyle ve grubundaki diğer gitarist arkadaşıyla birkaç kez alışverişimiz oldu. Çok iyi çok dürüst bir arkadaştır kendisi. Kendisine burdan sevgiler ve teşekkürler :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Edit: Bir de Dirilesh grubundan Oytun arkadaşımız var lichking23 nickli. Kendisiyle ve grubundaki diğer gitarist arkadaşıyla birkaç kez alışverişimiz oldu. Çok iyi çok dürüst bir arkadaştır kendisi. Kendisine burdan sevgiler ve teşekkürler :)

kesinlikle katılıyorum.

özgürrockgitarist:D

Freerockgitarist nickli özgür kardeşimle bi alışverişimiz oldu. İki adet pedal aldım kendisinden. Sağolsun orjinal kutularında aletlerin faturalarını hatta aldığı mağazanın kartını bile içine koyup yollamış bana aletleri. çok ta güzel paketlemiş sorunsuz bir şekilde ulaştı elime. Bu sayede güzel de bir arkadaşlığımız oldu. Oldukça güvenilir ve dürüst bir kardeşimizdir kendileri :)

Re: özgürrockgitarist:D

tuseadam demiş ki:
Freerockgitarist nickli özgür kardeşimle bi alışverişimiz oldu. İki adet pedal aldım kendisinden. Sağolsun orjinal kutularında aletlerin faturalarını hatta aldığı mağazanın kartını bile içine koyup yollamış bana aletleri. çok ta güzel paketlemiş sorunsuz bir şekilde ulaştı elime. Bu sayede güzel de bir arkadaşlığımız oldu. Oldukça güvenilir ve dürüst bir kardeşimizdir kendileri :)

iyi gunlerde kullan kardesim,eren sen de aynı sekilde guvenilir ve durustsun muzige deger verenin bir seyler katmak icin caba sarf eden herkesin herzaman yanında yım senin de yanında oldugum gibi hayırlı ugurlu olsun,birseyler üretmen dilegiyle ;)

tuseadam nickli eren ile 2 gün önce takas yaptık..hatta evlerimizin uzaklığı da 100m çıktı gittim oturduk muhabbet ettik kahve yaptı sağolsun :) amfiyi denedim o da pedalları denedi,1 saat muhabbetten sonra ben amfiyi aldım ayrıldım güzel bir alışveriş oldu bide hediye uzun bi jack verdi sağolsun :) kısa bi zamanda gene gidicem kahvesini içmeye eheh

badevil (dogukan) dan nokia 3300 aldım. gercekten guzel bir alısveristi hatta benim bikac isteklerimide sagolsun yerine getirdi-ayrıca ilanda kulaklık dahil dgildi ve bana nokia nın orjinal kulaklıgınıda gonderdi,paket olayını sormayın :D cok iyi idi ama komikti gondermeden oncede soylemisti nasıl yollayacagını,piknikler icin yemek saklama kabına koydu herseyi yolladı :D ama saglam geldi kendisine guvenebilirsiniz.yalnız bitek seye uzuldum kızdım kabın icinde yaprak sarması koymadan yolladı :D

FreeRockGitarist demiş ki:
badevil (dogukan) dan nokia 3300 aldım. gercekten guzel bir alısveristi hatta benim bikac isteklerimide sagolsun yerine getirdi-ayrıca ilanda kulaklık dahil dgildi ve bana nokia nın orjinal kulaklıgınıda gonderdi,paket olayını sormayın :D cok iyi idi ama komikti gondermeden oncede soylemisti nasıl yollayacagını,piknikler icin yemek saklama kabına koydu herseyi yolladı :D ama saglam geldi kendisine guvenebilirsiniz.yalnız bitek seye uzuldum kızdım kabın icinde yaprak sarması koymadan yolladı :D

eyvallah abi.inşallah bidaha alışveriş yaparızda bu sefer yaprak sarmasıda gönderirim :D . keşke bu kap olayını buraya yazmasaydın.şimdi her alışveriş yaptığım adam saklama kabı tencere tava bekliyecek :)

saolsun özgür dediği saatte parayı yolladı. sorunsuz bir alışverişti.kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz.tekrar hayırlı olsun

Vileshome nickli Burak Abi sağolsun hayrına Washburn manyetik yolladı...çok çok teşekkür ederim abi umarım yolladığın Washburn sana Emg,Dimarzio ya da Duncan olarak geri döner :D

Geri