Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

AmBerdown_ (İsmail)
Skull_Krusher (Murad)
Try_To_Stay_Alive (Görkem)
golfimbul (Hamit)
Traven (Tansel Abi)
zephyrune (Şafak)
Arkas (Serhat)

daha yazıcaktım toptan ama öm lerim silinmiş kimle alışveriş yaptğımı unuttum..

Bu arkadasların hepsi dürüst sağlam özelliklede güvenilir arkadaslardır..Sorunsuz alışveriş yapılmıstır kendileriyle..Tüm turkrock ailesine öneriyorum..;)

Presence arkadaşımızla iyi ve hızlı bir alışveriş yaptık sağolsun iyice paketlemiş birşey olmasın diye.
Teşekkür ederim kendisine.

Ayrıca Strat nickli arkadaşımızlada bir alışverişimiz oldu yine aynı şekilde oda çok güzel paketlemişti ve üzerindeki jelatinini çıkarmadığı aleti hiç birinci el olayına girmeden ikinci el gibi vermiştir.Aynen ona da çok teşekkür ederim.

leonjohancool nickli arkadaşımızla bir ritter kılıf alışverişimiz oldu.
kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum burdan sadece ankara içi demesine rağmen ısrarlarımı kıramadı ve çok yardımcı oldu..
teşekkürler leonjohancool iyi turkrock'lısın iyi turkrock'da senin gibileri var!!

Alper, umarım memnun kalmışsındır gigbagden. İşin görüldü ya, o yeter. Hiç olmazsa işine yarayan birine gitmiş oldu. Güle güle kullan.

alp_akalin'da sorunsuz bir arkadaş, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sayısız alışverişim olmasına rağmen alışverişte özellikle güvenebileceğiniz müzisyenleri yazmak istiyorum. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum.

Dreamkiller (Fatih): GDI21'i elimden sorunsuz teslim alıp bir de bira ısmarlamıştır :) 2 saat benle sıkılmadan sohbet etti saolsun. Böyle insanların bulunduğunu bilmek güzel.

Gunslinger (Berk): Yine kapıma kadar gelip Morley CLW'yi deneme imkanı sundu bana. Edindiğim izlenim oldukça güvenilir biri olduğu yönündedir.

Kirkh (Kerem): RP50'yi kargoyla benden teslim almıştır. Güzel alışveriş ahlakı için kendisine teşekkür ederim.

Oramiral (Gökhan): GDI21 dediği gibi sorunsuz çıkmıştır. Aarabayla beni alıp sonra da bir kenara çekerek bir işini halletmeye gitmesi ve bu arada pedalla arabayı anahtarlarıyla bana bırakması çok hoşuma gitmiştir. Müzisyenin müzisyene güvenine sanırım ilk olarak Gökhan Abi'yle tanık olmuşumdur.

Presence: İsmini sormayı unutmuşum heralde :) 15 liralık ram'i kargoda birşey olmasın diye 100 kat sarıp sarmalamış :D, teşekkür ediyorum kendisine.

_DreamofStyks_ (Serkan): : Presence için söylediklerim aynen geçerli. Saolsun çok düzgün bir alışveriş oldu.

(Nick'i bilmiyorum) Volkan: Microcube aynen dediği gibi tertemiz ve sorunsuzdu. Yurduma kadar gelip amfiyi deneme imkanını bana sundu. Tabi bu referans ne kadar işe yarar bilmiyorum. Nitekim 13 Mart'ta Amerika yolcusu :) Uzun süreli.

_DreamofStyks_ nick'li arkadaşımızla hiç bir sorun çıkmadan dürüstçe alışverişimiz olmuştur. Satıcı ve alıcı olarak gayet dürüstce alışveriş yapılmıştır.

Kendisine çok teşekkür ederim. Umarım yine karşılaşırız. Ürünü iyi günlerde kullanmasını dilerim.

İzmir ile Ankara arasında dostluk köprüsünün devam etmesi dileği ile.. :)

İzmir'den Melih Anık ile alışverişimiz oldu, teşekkür ediyorum kendisine, ilandaki gibi tertemiz, kusursuz ürün gönderdi...

gorkyeah ve daveberkan ile de üçlü alışverişimiz oldu. Ben Berkan'dan aldım, Görkem benden aldı. Görkem ödemeyi Berkan'a yaptı. Berkan parayı zahmet ederek gidip elleriyle aldığı için ayrıca teşekkür ediyorum, ayrıca gönderdiği pedal da ilandaki gibi tertemiz ve kusursuzdu. Görkem de "alacağım" dedi ve aldı. Hatta nakit ihtiyacım acil olduğu için ödemeyi önceden yaptı, kendisi şu an evde olmadığı için aldığı ürünü istediği zaman yollayacağım...

Üç kişiye de tereddüt etmeden güvenebilirsiniz...

Distopiker nikli arkadaşımızdan v-amp2 aldım alet gayet temiz misler gibi ewinde ağırladı,caldı anlattı, cok iyi bir arkadaş kendisi. aldığım günün akşamı bawulumu hazırlayıp sabah ucağıyla daha elimi sürmeden, kurcalamadn istanbula geldim işlerim nedeniyle. o kadar kafam temiz bir alışveris oldu anlayacağınız.

cok tesekkür ediyorum kendisine,
müzik konusunda da calışmalarında başarılar diliyorum.

marcello demiş ki:
Misery nickli Soyhan'a Marshall Ed-1 compressor sattım.Biraz önce kargoya verdim,umarım memnun kalır. :)

madem söyledin ben de söyleyeyim misery yüzünden kız arkadaşımla kavga ettim bana ayırttığı pedalı bir kaç hafta almayarak beni oyaladı, iş dedi güç dedi ille ki alacam abi ayır dedi satma dedi, okey dedim bende sonuçta ankaraya yol parası yapacaktım yapamadım kız arkadaşımın yanına hala gidemedim, sağolsun varolsun.. en son ondan haber beklememe rağmen herhangi bir iletişimde bulunmadı benle madem yeni pedal alabiliyormuş bende bunu yazayım dedim

Dostum sen şimdi burdan yazmışsın ama neyse burda kavga etmenin bir mantığı yok,sana parayı ayarlamaya çalıştığımı söyledim o dönem elimden geleni yapıcam dedim kesin şu gün parayı gönderiyorum demedim diyemezdim zaten çünkü muammaydı paranın geleceği yer,ondan sonra bana sorduğunda sana cevap yazdım para bulmaya çalıştığımı eğer bulabilirsem sana döneceğimi,ayrıca eğer bulabilirseydim sana gönderebileceğim paranın senin yol paran olacağını sen bana parayı ayarlayamadık maalesef bugun için dediğimde söyledin yanlışmıyım?ki hala para bulamadım parayı bu pedalı arkadaşım adına alıyorum sağolsun arkadaşım çok uygun fiyat yazmış pedal için ikinci gitaristim compressor arıyordu onu haberledim ve hemen almamızı söyledi ve aldık gene alan ben değilim yani...
Neyse burası tartışma platformu değil zaten ama bana yazdığın son pm için cevap yazdım sana sallamamış falan değilim pm'ini,şehir dışında işe gitmem gerektiğini henüz dönemediğimi ve parayı edinemediğimi edindiğim an sana döneceğimi ve özürümü bildirdim sana,keşke bunları buraya yazmak yerine pm olarak bana yazsaydın neyse artık,bende bana söz hakkı doğduğu için burdan açıklamamı yaptım,genede istemeden seni mağdur ettiysem özür dilerim tabiki...ama yazdığım gibi para bulupta kendime başka bir pedal almışlığım yok param olsaydı tabiki öncelikle almak istediğim pedal olan tube drive için direk sana dönmeyi düşünürdüm...

ben zaten tartışma ya da kavga etmeye çalışmıyorum abi, sana her sorduğumda ayır alacağım parayı ayarlamaya çalışıyorum dedin, onun yerine ben alamayacağım sen satabiliyorsan sat deseydin işler çok daha farklı olurdu, ayrıca kimin ne dediğini milletin bilmesi de gerekli diye düşünüyorum senin bana yada benim sana yapmış olduğumuz saygısızlık yada kavga küfür falan zaten yok ama en başından yarın alıyorum dediğinde ertesi gün alamadığında ve uygun olursa ayırabiliresen cuma kesin alacam dediğinde ve yine alamadığında ertesinde işle yaşadıklarını söyleyip para bulayım alacam dediğinden beridir bekliyor pedal ve yani heraldeki pedal 500 milyon değil bukadar günde çok daha basit olurdu bulması ya da bir özel mesajla abi sen sat ben alamıyorum demesi.. yani benim burdan söylemek istediğim eğer misery alacağım ayır diyorsa, ayırmadan önce bir iki kere daha tartın olayı, ayır alıyorum yarın kesin alıyorum demek ve ertesi gün kesin almak bu işin ahlaki yönüdür elbette işler bazen ters gider zora girer bir daha umarım işlerin zora girmez her istediğin aleti tam zamanında alabilirsin.. kendine iyi bak

Dostum şu ana kadar alışverişimde kimseyle sorun olmamıştı,seninle alışverişimizdede elimde olmayan bi sebebden dolayı gelmesi gereken para elime ulaşmadı maalesef,bende uzun süre haberleşmeyince pedalın satıldığını düşünmüştüm bu da benim hatam oldu belkide,bu konuyla ilgili özürümü de sana ö.m. ile belirttim zaten,bu arada evet 500 milyon değil ama genede benim için şu anda bulunması mümkün olmayan bir miktardı,ha başkası hemen çıkartadabilir belki 70lirayı ama benim maalesef bu parayı bulmam mümkün olmadı...

Cihan, Soyhan'ı da senide az çok tanıyorum, belli ki olay bir aksilikler zinciri ve yanlış anlaşılmalardan kaynaklanmış. Soyhan tanıdığım kadarıyla son derece sözünün eri ve dürüst bir arkadaş, kendisine bu konuda kefil olabilirim. Hatası, kendisininde söylediği gibi senden de ses çıkmayınca pedalın satıldığını düşünmek olmuş. Bazen hepimizinde başına gelebilecek bir durum bu, değil 70 ytl ye 10-20 ytl mizin olmadığı zamanlar oluyor. Belli ki öyle bir ana denk gelmiş :( Açıkçası senide az çok tanıyorum, sende güvendiğim ve saygı duyduğum bir insansın bu forumdan. Çokta güzel bir alışverişimiz olmuştu. Tepkini anlayabiliyorum ve olaya senin yönünden bakıldığında haklı olduğunu görebiliyorum. Ama yoksa öncedende söylediğim gibi olaylar bir aksilikler zincirinin parçaları olmuş. Soyhan'ında istediği bir pedalı alamadığını göz önüne alırsak yazık olmuş diyebiliriz. Olan olmuş ama ben Soyhan'a kefilim... parayı bulabileceğini düşünmüş son ana kadar fakat aksilik sonucu bulamamış...

Olur böyle şeyler, Misery nikli arkadaşla benim de bi alışverişim olcaktı, ben parayı denkleştirememiştim, kendisine "pedala alıcı çıkarsa önce bana dönersin ben parayı acil denkleştirebilirsem alırım" demiştim, satmadan önce anlaşmamız gibi beni aradı, kesinlikle kötü bi niyeti olduğunu düşünmüyorum kendisinin.

Cihan 'ı zaten sevmeyenimiz yok, boşuna kalp kırmayalım, böyle şeyler çok oluyo, paranın gözü kör olsun işte... =)

Arkadaşlar hepinize yazdıklarınız ve güveniniz için teşekkür ederim,cihan'a da durumu ö.m.'dan açıkladım o da anlayışla karşıladı saolsun,tamamen parasal bir sorundu zaten,aramızdaki sorunuda hallettik sanırım...
Hepinize yorumlarınız için teşekkürler tekrar

Misery demiş ki:
Arkadaşlar hepinize yazdıklarınız ve güveniniz için teşekkür ederim,cihan'a da durumu ö.m.'dan açıkladım o da anlayışla karşıladı saolsun,tamamen parasal bir sorundu zaten,aramızdaki sorunuda hallettik sanırım...
Hepinize yorumlarınız için teşekkürler tekrar

biz sorunu hallettik arkadaşlar, sağolun görüşleriniz için ben zaten ses etmezdim de, miserynin alış veriş yapmış olması biraz üzdü beni o da zaten kendine değilmiş öğrenince hatamı anladım .sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakacaz işalla :)

primitive nıklı serdınc arkadasımdan dun prosesor ve cep ampısı alısverısımız oldu cok keyıflı bır alısverıs oldu sohpette cok sıkıydı kendısıne cok tesekkur ederım satıs sonrası bıle problemle karsılasmamız durumunda destek verebılecegını soyledı cok guvenılır bır arkadastır kendısı umarım yıne alısverıs yapabılırız

sevgili moderatörümüz hellhound'un eski gitarı olan ESP eclipse tarafımdan özgür yurtoğlundan alınmıştır.kendisi süper ötesi güvenilir birisi.ve çok iyi birisi.kendisine teşekkür ediyorum.hiç çekinmeden herşey alabilirsiniz.

Geri