Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

mfikret demiş ki:
sevgili moderatörümüz hellhound'un eski gitarı olan ESP eclipse tarafımdan özgür yurtoğlundan alınmıştır.kendisi süper ötesi güvenilir birisi.ve çok iyi birisi.kendisine teşekkür ediyorum.hiç çekinmeden herşey alabilirsiniz.
Ooo, hayırlı olsun. Ben de almak istemiştim ve bol bol denemiştim o gitarı. Güzel tercih.

the_guitarist ile yine takas yaptık; içimiz dışımız takas olacak. Sağolsun bir de eşik verdi bana. Koray, bu arada o eşiği takmadım, ellerinden öperler. :D

taka demiş ki:
mfikret demiş ki:
sevgili moderatörümüz hellhound'un eski gitarı olan ESP eclipse tarafımdan özgür yurtoğlundan alınmıştır.kendisi süper ötesi güvenilir birisi.ve çok iyi birisi.kendisine teşekkür ediyorum.hiç çekinmeden herşey alabilirsiniz.
Ooo, hayırlı olsun. Ben de almak istemiştim ve bol bol denemiştim o gitarı. Güzel tercih.

teşekkürler.

tercihim en baştan beri böyleydi.almamda çok yardımları dokunan özgür abiye teşekkür ediyorum.ayrıca bu gitarın benden önce sahipleri fena şekilde temiz insanlarmış.ön tarafta bir çizik dahi yok.arka tarafta çook ufak şeyler var.onlarda sorun oluşturmuyor.yani benden önce bu gitarı kullanan herkese güvenebilirsiniz.

bu gitarı almamda seninde büyük emegin geçti.referansın olmasa belkide alamamış olacaktım.

bu alışveriştende anlaşıldıgı gibi alışverişlerinizi tanıdığınız kişilerle yapın eger tanımıyorsanız tanıyanlara sorun.özgür abi osman abi(marcello) ye sordu nasıl fikret diye.bende hellhound'a sordum özgür abi nasıl diye.iki tarafta olumlu yanıt alınca hiç bir sorunsuz alışverişimiz gerçekleşti.emegi geçen herbir kişiye sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

marcello demiş ki:
Misery nickli Soyhan'a Marshall Ed-1 compressor sattım.Biraz önce kargoya verdim,umarım memnun kalır. :)
Pedal elimize "marcello"'nun bana söylediği gibi tertemiz bir şekilde ulaştı,herhangi bir şekilde yarar görmemesi içinde iyice sarıp yollamışsın teşekkür ederiz,çok temiz bir alışveriş oldu teşekkür ederim...rahatça alışveriş yapılabilinecek,çok anlayışlı ve güvenilir bir arkadaşım, rahatça alışveriş yapabilirsiniz...

Fikret, hayırlı olsun,aslan kaplan tarzı bir gitarın oldu vallahi herkese nasip olmaz.:) Güle güle kullan,artık elinden düşürmezsin:)

Soyhan,abi size de hayırlı olsun.Memnun kaldığınıza çok sevindim.Güle güle compressleyin:) :)

bizim bakkaldan peynir aldım doyamadım yemeye taptaze beyaz peynir.
gününde saatinde elimde oldu hatta indirim bile yaptı ama indirim yapınca fiş kesmedi naapalım günah benden gitti isteyen bize gelsin peynir ekmek bişeyler yaparız artık :LOL: :LOL: :LOL:

şaka bir yana hellhound sağolsun başlık bile açamıyorum sağolsun hiçbir başlığı silmez kıyamaz forumdaki mesaj ve kişi sayısı azalmasın diye, sadece uyarır. ama bana gelince başlıklarımı siliyor neyse şu an birtane güncel var onunla idare edin :evil: :evil: :evil:

birkaç gün önce vertigo nickli arkadaştan V-amp2 aldım gayet temiz ve kişilikli biri zaten herşeyden önce iyi niyeti ve insani tavırları için teşekkür etmek zorunda hissetmiştim kendimi o derece yani :D

bu arada bana da güvenebilirsiniz :twisted:

Dün akşam celan nikli üyeyle bi alış-veriş yaptık, şu kadarını söyliyim; mümkün mertebe kendisiyle elden alışveriş yapmamaya bakın, 33 yaşında olduğunu altını çizerek söyleyen bu kişinin tavrının yaşını yansıtmadığını düşünüyorum, MSNde laubali bi tavırla kendisini dinleyince aleti verir giderim deyip buluştum Taksim'de, nasıl bi samimiyetsiz, çirkin tavır... Ters ters bakmalar, pedalın özelliğini anlatırken "yok ya, öyle mi cidden" falan demeler, "alette bi sorun çıkarsa seni bulurum" bile dedi... yani keşke bi sorun çıksa, eleman beni bulsa diye dua ettim sonradan. Boşuna canınızı sıkmayın böyleleriyle alışveriş yapıp, samimi biriyle alışveriş yaptığınızda paradan/ekipmandan önce bi de dost ediniyosunuz, bu arkadaşta öyle bi hal göremedim.

gilmouris'le elden alışveriş yaptık, sorunsuzdu, gitarlar/pedallar hakkında İstiklal boyunca muhabbet de ettik. Sonuna kadar güvenebilirsiniz.

fendersquar159 nikli arkadaşla da güvenerek alışveriş yapabilirsiniz, kendisiyle bi çok alışverişim oldu, yüzyüze tanımasam da memnuniyet garantisi veririm. =)

Vine_Inlay demiş ki:
Dün akşam celan nikli üyeyle bi alış-veriş yaptık, şu kadarını söyliyim; mümkün mertebe kendisiyle elden alışveriş yapmamaya bakın, 33 yaşında olduğunu altını çizerek söyleyen bu kişinin tavrının yaşını yansıtmadığını düşünüyorum, MSNde laubali bi tavırla kendisini dinleyince aleti verir giderim deyip buluştum Taksim'de, nasıl bi samimiyetsiz, çirkin tavır... Ters ters bakmalar, pedalın özelliğini anlatırken "yok ya, öyle mi cidden" falan demeler, "alette bi sorun çıkarsa seni bulurum" bile dedi... yani keşke bi sorun çıksa, eleman beni bulsa diye dua ettim sonradan. Boşuna canınızı sıkmayın böyleleriyle alışveriş yapıp, samimi biriyle alışveriş yaptığınızda paradan/ekipmandan önce bi de dost ediniyosunuz, bu arkadaşta öyle bi hal göremedim.
kendisiyle ben de alışveriş yapmıştım, gitar satmıştım.farklı şehirlerde olmamızdan dolayı kargoyla hallettik. hiçbir sorun yaşamadık, hatta ben kargoyu geciktirdim elimde olmayan sebeplerden, parayı 3 gün öncesinden yatırıp bekledi sağolsun. en ufak bir söz bile söylemedi anlayışla karşıladı. şaşırdım şimdi bu yazıyı okuyunca :?

Valla bahsettiğimiz kişilerin aynı kişi olduğunu sanmıyorum, çünkü bana ters bi bakış atıp sert bi dille kutusundaki sıfır gibi pedal için "insan bi poşete koyar şunu, nasıl taşıycam bunu bu haliyle" dedi bahsettiğim şahıs, "çantan var işte, gerçi cebe bile sığar, bu pedalın zaten küçük olması meşhur" dedim, neyse neyse gibisinden söylendi. Yine söylüyorum, elden alışveriş yapcaksanız iki kere düşünün.

önceki gün "erginn" nickli arkadaşla bi pedal-prosessör takasımız oldu kendisinden prosessörünü aldım gerçekten söylediği gibi çok temiz bi alet gönderdi ve herşey zamanında oldu.prosessör elime geçene kadar da her şeyi ile ilgilendi gerçekten alış veriş yaparken rahatça ve hiç şüphe duymadan alış veriş yapabileceğiniz bir arkadaş.Kendisine teşekkür ediyorum.

necromancer41 demiş ki:
önceki gün "erginn" nickli arkadaşla bi pedal-prosessör takasımız oldu kendisinden prosessörünü aldım gerçekten söylediği gibi çok temiz bi alet gönderdi ve herşey zamanında oldu.prosessör elime geçene kadar da her şeyi ile ilgilendi gerçekten alış veriş yaparken rahatça ve hiç şüphe duymadan alış veriş yapabileceğiniz bir arkadaş.Kendisine teşekkür ediyorum.

Aynı şekilde "necromancer41" ile yaptığım alıverişte hiçbir sorun olmadı .. Düşünmeden güvenebileceğiniz bir arkadaştır. Kendi adıma teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun

erginn demiş ki:
necromancer41 demiş ki:

Aynı şekilde "necromancer41" ile yaptığım alıverişte hiçbir sorun olmadı .. Düşünmeden güvenebileceğiniz bir arkadaştır. Kendi adıma teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun

Aynen bende teşekkür ediyorum.Ben gt6dan çok memnun kaldım umarım sende pedallardan memnun kalırsın güle güle kullan.

Vine_Inlay demiş ki:

Konuyla ilgili sana mail attım, muhtemelen yanlış bir anlaşılma var. Buradan çok kişiyle alış-veriş ettim,bir tane memnun olmayan çıksın dediğin şeylerin hepsini kabul ederim. Yalnız ilk görüşte hiç tanımadığın biri hakkında yazdıkların üzüntü verici, bunu da bilmeni isterim.

celan demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
Dün akşam celanMSNde laubali bi tavırla kendisini dinleyince aleti verir giderim deyip buluştum Taksim'de, nasıl bi samimiyetsiz, çirkin tavır... Ters ters bakmalar, pedalın özelliğini anlatırken "yok ya, öyle mi cidden" falan demeler, "alette bi sorun çıkarsa seni bulurum" bile dedi...

şimdi arkadaşım olaya biraz duygusal bakmışın :) Ahlaksız bir hareket yapmadığı sürece kimsenin "dost canlısı" olmayışını forumun iyi/kötü kısmına şikayet etmen bence çok ta doğru olmamış. Arkadaştan elektrik almamış olabilirsin ama konuşulduğu parayı verdiyse ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdiysen diğer konular biraz önemsiz kalıyor.Haklısın tabi ki çoğu insanla alışveriş için buluşulduğundan uzunca ordan burdan sohbet,samimi tavırlar gerçekten çok eğlenceli oluyor ve karşında ki insanla bir bağ kurmana sebep oluyor fakat burda senin bu bağı kuramadın diye alışveriş yapmayın bu arkadaşla demen biraz ağır olmuş...saygılar...

abi tamam anlayabiliyorum seni çok iyi bana da olsa bende senin hissettiğini noktası virgülüne hissederdim...zaten ben satış yaparken 1 haftaya kadar geri alırım diyorum aldığım parayıda kenara koyuyorum çalıştığını gösteriyorum yanımda pil getirerek...dese kaç yazar...neyse yani sana hak verdiğimi biliyosun ama abi önemli olanda bi süre sonra "alım-satımı" gerçekleştirmek...Forum ortamları enteresan ortamlar...

Geri