Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

oxus nikli kullanıcı ceyhun'dan yanında 2 çakmak hediyesiyle beraber zippo aldım. zippo beklediğim gibiydi.ancak açıkçası ben diğer 2 çakmağın kullanılmış olduğunu sanıyordum..yanılmışım :) hepsi tertemizdi beklemediğim kadar. bir de çakmakları sardığı patlangaç'lı torba çok ilginçti. patlattığımız yerler haddinden fazla büyüktü ve çok eğlenceli oldu.hepsini teker teker patlattım :D

çok teşekkür ederim ceyhun kısa,öz ve temiz bir alışveriş oldu.görüşmek üzere..

"The Scorpions" ve "efekut" isimli arkadaşlarla alışverişim oldu.. İkiside sonuna kadar güvenebileceğiniz samimi ve dürüst insanlar.. Yeniden teşekkür ederim.. ;)

Dave_Mustaine64,yani sevgili Berkay dan İbanrz RG1570 Prestige gitar aldım.

Çok fazla bahsetmeme gerek yok sanırım,Berkay ı ve nasıl bir insan olduğunu bilmeyen yoktur ama birde ben bahsetmek istedim. :)

Müthiş güvenilir bir insan,zaten gitarı alırken bir kez dahi gitar hakkında bir şey sormadım,şurası nasıl burası nasıl diye :)

Ödeme konusundada gayet yardımcı oldu,istediği meblanın üzerini bir çift manyetik vererek tamamladım ki başkası olsa eminim bu teklifi kabul etmez sorun çıkartırdı.

Gitarda en ufak bir sorun yok.Mağazadaki kadar temiz.Mağazadan alırkern yanında ilaveten ne veriliyorsa onlarıda eksiksiz yolladı.

Karşılıklı güven hat safhadaki,gitarı hard case ile almıyor olmama rağmen gitarın başına yolda bir iş gelmesin diye hard case ile yolladı.Bende zaten hard case i ni bugün kendisine yolladım.Yani belki bir başkası olsa güvenmeyip hard case i gitarla beraber yollamayabilirdi.

Kısacası kendisine birkezde forum ahalisinin huzurunda teşekkür ediyorum :)

rage_and_love nickli arkadaş sahtekardır, alışveriş yapmayınız...

kendisini çok akıllı zanneden bu arkadaş parayı yatırdığını ve aynı gün içinde amfiyi yollamamı söyledi ancak hesabı kontrol ettiğimde para yatmamıştı, bankadandır dedim 1 gün bekledim ertesi gün baktım yine yok... ayrıca şunu da belirteyim arkadaşın verdiği cep telefonu numarasına ulaşmayı bırakın telefon daha çalmadan arama sonlanıyordu...

fender_usa hakkındakı yorumlarını nelerdır arkadaslar? netten alısverıs olayına gırmedm pek. ilk defa girdigimde de param yandı alet gelmedi. ona karşı bisy degl ama çekiniyorum açıkcası. şimdiden teşekkürler.

SniperWolf demiş ki:
fender_usa hakkındakı yorumlarını nelerdır arkadaslar? netten alısverıs olayına gırmedm pek. ilk defa girdigimde de param yandı alet gelmedi. ona karşı bisy degl ama çekiniyorum açıkcası. şimdiden teşekkürler.

fender_usa (Köksal abi) ne istediysem tak gönderdi anında... Çekinmeden alışveriş yapılacak nadir abilerimizden ;) Bence hiç düşünme dostum...
Burdan tekrar teşekkürler kendisine ;)

SniperWolf demiş ki:

aratırsan bulursun abi köksalın nekadar güvenilir biri olduğunu.. ;) forumun demirbaşlarından diyeyim anla sen..

Teşekkür ederim arkadaşlar.. ben arkadaşın en azından referans olarak görmesini istedim. sitemize biraz yabancı galiba.. içi rahat olsun yeter .. ondan sonra alışverişimizi güzelce gerçekleştireceğiz.

öncelikle selamler fender blues yani köksala kendim kadar güvenirim desemn yalan olmaz gözun kapalı alısveriş yapabilirsin kendisiyle cok defa alısveriş yaptım ve iyide bir arkadas edinmiş oldum sitede bu arkadasa olumsuz bişi yazacak olanıda sanmıyorum kendisine sonuna kadar kefil olabilirim eger sen istanbuldaysan bu alısverişe aracılıkta yapabilirim bölece güven sorununu ortadan kaldırabiliriz tabi köksalda isterse dicem ama köksal ın olumsuz bakcagınıda sanmıyom neyse sonuc olarak 10 ustunden 15 numaralık bir adamdır aklına kötu bişey gelmesin

SniperWolf demiş ki:

dostum sıtede bellı baslı arkadasalar var devamlı aktıf durumda, bıraz foruma takılınca sendede asınalık olacaktır zamanla ve alısverıs yaparkende profıldekı mesajalarını kısının sabırla okumanı tavsıye ederım.. alısverıslerı nasıl gecmıs buradanda az bucuk fıkır sahıbı olabılırsın iyi alısverısler

SniperWolf demiş ki:

Köksal ile bi kaç flash alışverişimiz oldu ilk başlarda. Processör almıştım kendisinden. Arabayla evime bıraktı saolsun alışverişten sonra. İkincisi ise şöyle oldu.. Sende bu var bende de bu var.. Aaaa hadi takas edelim ben sana şu kadar veriyim. Adres ver geliyorum... Sonrasında ise bir çok alışverişim oldu hiç sorun yaşamadım. Her türlü kolaylığı sağlar kendisi. Kargo ile alışveriş yapmanın şöyle bir dezavantajı olur,böyle sevecen bi insanla yüzyüze muhabbet edebilme şansınız olmaz :) Her türlü güvenebilirsin kısacası...

spyh06 nickli arkadaşla sorunsuz alışverişimiz oldu.Anlaşmaya uygun olarak parayı en kısa sürede hesabıma yatırdı, bende en kısa zamanda çakmakları kendisine gönderdim.Herkese bu şekilde sorusuz alışverişler diliyorum.

okosam1 nickli Okan abi ile yeniden mükemmel bir alışverişim oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum.

cavo45 (cavit) ile de bir alışverişim oldu. Kendisi iki gün arka arkaya banka ile yaşadığım sorunlar yüzünden parayı yatıramamamı anlayışla karşıladı. Onada çok teşekkür ediyorum.

Umarım onlarda benimle alışveriş yapmaktan memnundurlar...

Geri