Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

* the_man_who_wasnt_there nickli arkadaştan 2004 yapımı bir Cort G254 aldım. Gitar temiz, sorunu yok demişti. Fotoğrafını bile görmeden aldım. Dediği gibi alet temiz çıktı, gitar kılıfı içinde hasar görmeyecek şekilde ambalajlayıp kargoyla gönderdi. Yanında garanti belgesi, allen anahtarlar ve yedek köprü yayını da göndermiş (daha kalın tel taktığım için o yay işime yaradı). Sadece 5 yollu anahtarın üstündeki plastik parça yoktu. 200 YTL'ye iyi bir alışveriş. Kendisine teşekkür ederim. Bu alışverişten memnun kaldım. Parayı gönderdiğim gün de kargoya verdi.
* blues_rock nickli arkadaştan da bir Roland Microcube aldım. Sadece üzerindeki akord için kullanılan anahtar kırıktı ki, akordu bilgisayar programıyla yapıyorum, kullanmayacağım bir anahtar bu, aletin tüm fonksiyonları yerinde (130 YTL ödedim). Kendisine teşekkür ederim. Satışı da bir arkadaşı için yaptığını yazmıştı, memnunum kendisiyle ticaret yapmaktan.
Her iki arkadaşla da rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz derim... Ama alışverişlerde cihazlardaki ufak-tefek arızalar bildirilirse yine daha iyi olur..

caca nickli arkadasımla bır takasımız oldu.. boss ds1 ile emg 89 taklasladık.. caca cok ıyı nıyetlı bır arkadasımız kendısıne guvenebılırsiniz.. buradan tekrar ona teskekkur ederım

HIV demiş ki:
'chinomoreno' ile alış-verişimiz oldu.. kendisine anlayışı ve dürüst yaklaşımlarından dolayı bir kez daha tesekkürlerimi sunuyorum.. sıfırdan farksız pedalına sadece 'iyi' diyen alçakgönüllü de bir insan kendisi...

aynen çok güvenilir bir arkadas, forumda diger insanlar gibi ayir pedali abi deyip sonra vazgeçen ve maadur edenlerden degil. söz verdi su gün alacagim diye o günde aldi güle güle kullanirsin umarim

mfikret'in meşhur olympic white stratını kapan kişi benim :) gitar resmen sanat eseri.

çok güzel paketlemiş gitar sorunsuz geldi, fiyatının çok çok üstünde bir gitar. cılız stratlardan değil, güçlü bir gitar. ayrıca üzerinde uğraşan herkese elinize sağlık diyorum.

alışveriş de benim parayı bir gün geç yatırmam haricinde sorunsuz geçti. güvenle alışveriş yapabilirsiniz fikret'le.

misurulu nickli, İlker'den M-Audio bx5a referans monitörleri aldım. Güvenilir ve iyi niyetli bir arkadaş. Sorunsuz, hızlı bir alışveriş oldu, kendisine teşekkür ederim.

Enver arkaşımla emg 89 manyetikleri takasladık kendisine teşekkürler güzel bir alışveriş oldu kesinlikle güvenilir sözünün eri bir arkadaştır.

birde standart arkadaşımızdan mt2 alışverişimiz oldu onada teşekkürler alet dediği gibi sağlam ve sorunsuz onunlada güvenle alışveriş yapabilirsiniz saygılar....

CACA demiş ki:
Enver arkaşımla emg 89 manyetikleri takasladık kendisine teşekkürler güzel bir alışveriş oldu kesinlikle güvenilir sözünün eri bir arkadaştır.

birde standart arkadaşımızdan mt2 alışverişimiz oldu onada teşekkürler alet dediği gibi sağlam ve sorunsuz onunlada güvenle alışveriş yapabilirsiniz saygılar....

tesekkur ederım caca yorumun ıcın.. takasladıgımız urunlerı umarım zevkle ıyı gunlere kullanırsın tekrar tesekkur ederım..

Geri