Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
leonjohancool (Gökhan) dan jackhammer aldım, pedal bugün elime ulaştı... kargoyu çok iyi paketlemiş, kargoda görevliyle epey uğraşmış, muhabbeti de çok güzel, kendisi de çok iyi bir insan, pedal beklediğimden daha vasat çıktı kozmetik olarak ama kendisi belitmişti çokta temiz olmadığını, neyse bu o kadar da dert değil benim pedalı almak için acelem vardı ve temizlik şuan ikinci planda...

neyse, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz Gökhan'a, teşekkür ediyorum buradan da tekrar...
ben teşekkür ediyorum öncelikle sana, düşünceler karşılıklı :) pedalın beklentilerini karşılamamasına üzüldüm, ama keşke fotoğraflarda belli olabililen şeyler olsaydı da, en düzgün şekilde gösterebilseydim... Seninle alışveriş yapmak benim için bir zevkti Erdem

mitrovica dan planet waves kablo & cila+limonyağı aldım, ilanında belirttiği gibi ürünler temiz hatta aksine limonyağı çok az kullanılmış. kısacası gayet güzel bir alışveriş oldu. teşekkür ediyorum kendisine güvenin derim ben :D

leonjohancool demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
leonjohancool (Gökhan) dan jackhammer aldım, pedal bugün elime ulaştı... kargoyu çok iyi paketlemiş, kargoda görevliyle epey uğraşmış, muhabbeti de çok güzel, kendisi de çok iyi bir insan, pedal beklediğimden daha vasat çıktı kozmetik olarak ama kendisi belitmişti çokta temiz olmadığını, neyse bu o kadar da dert değil benim pedalı almak için acelem vardı ve temizlik şuan ikinci planda...

neyse, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz Gökhan'a, teşekkür ediyorum buradan da tekrar...
ben teşekkür ediyorum öncelikle sana, düşünceler karşılıklı :) pedalın beklentilerini karşılamamasına üzüldüm, ama keşke fotoğraflarda belli olabililen şeyler olsaydı da, en düzgün şekilde gösterebilseydim... Seninle alışveriş yapmak benim için bir zevkti Erdem

olsun abi, hiç sinmezse içime satarım aynı fiyata bikaç ay sonra, ama artık jackhammer satmak gibi bi hatayı üçüncü kez yapmıycam, başkasıyla tatmin olamıyorum :)

Rasielx nickli Mustafa arkadaşımdan crybaby aldım, kendisi sağolsun almadan önce pedalı webcamde gösterdi ve hatta dinletti, içimin rahat olmasını sağladı, hatta ben ertesi gün geç kalkmıştım ve onun mesajıyla uyandım, kargoya verdiğini söyledi pedalı, daha parayı yatırmamıştım mahçup olup hemen gittim yatırdım parayı :) ama kendisine de söyledim bu yolla dolandırılan kandırılanlar olmuş, güven tabiki önemli ancak çok dikkatli olmak lazım...

herneyse pedal elime yeni ulaştı ve aldığım diğer pedallar gibi çok çok iyi bir şekilde kargolanmıştı, hatta kutu içine yalıtım malzemeleri (buarada kutu da orjinal) yerleştirmiş, pedal kendisinin dediği ve zaten webcam de gördüğüm kadar temiz, gayet de sorunsuz çalışıyor, setupımın en vazgeçilmezi olacağından adım gibi eminim, Mystafa'ya da burdan çok teşekkür ediyorum, güzel bir insan ve alışveriş de güzel oldu, saygılar sevgiler...

buarada bu başlığın son 1 2 sayfası bana ait oldu sanki :) buara bir hayli alışveriş yaptım ve artık noktaladım sayılır, neyse uzatmayalım daha... (hem yazıyı hem alışverişi) :p

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Rasielx nickli Mustafa arkadaşımdan crybaby aldım, kendisi sağolsun almadan önce pedalı webcamde gösterdi ve hatta dinletti, içimin rahat olmasını sağladı, hatta ben ertesi gün geç kalkmıştım ve onun mesajıyla uyandım, kargoya verdiğini söyledi pedalı, daha parayı yatırmamıştım mahçup olup hemen gittim yatırdım parayı :) ama kendisine de söyledim bu yolla dolandırılan kandırılanlar olmuş, güven tabiki önemli ancak çok dikkatli olmak lazım...

herneyse pedal elime yeni ulaştı ve aldığım diğer pedallar gibi çok çok iyi bir şekilde kargolanmıştı, hatta kutu içine yalıtım malzemeleri (buarada kutu da orjinal) yerleştirmiş, pedal kendisinin dediği ve zaten webcam de gördüğüm kadar temiz, gayet de sorunsuz çalışıyor, setupımın en vazgeçilmezi olacağından adım gibi eminim, Mystafa'ya da burdan çok teşekkür ediyorum, güzel bir insan ve alışveriş de güzel oldu, saygılar sevgiler...

buarada bu başlığın son 1 2 sayfası bana ait oldu sanki :) buara bir hayli alışveriş yaptım ve artık noktaladım sayılır, neyse uzatmayalım daha... (hem yazıyı hem alışverişi) :p

Eyvallah dostum..Black_Magic86 ile güzel bir alışverişimiz oldu,ilk konuşmada zaten güven verdi bana,bende parayı yatırmadan kargoladım,kendisi hakkında forumda bazı olumsuz yorumlar olmuştu,o yroumların ne kadar asılsız olduğunu anladım arkadaşa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz,ben korgoya verdim ve msj atıp haber verir vermez paramı yatırdı saolsun..hiçbir sıkıntı olmadı..

Rasielx demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:

Eyvallah dostum..Black_Magic86 ile güzel bir alışverişimiz oldu,ilk konuşmada zaten güven verdi bana,bende parayı yatırmadan kargoladım,kendisi hakkında forumda bazı olumsuz yorumlar olmuştu,o yroumların ne kadar asılsız olduğunu anladım arkadaşa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz,ben korgoya verdim ve msj atıp haber verir vermez paramı yatırdı saolsun..hiçbir sıkıntı olmadı..

ben de teşekkür ediyorum bu güzel sözlerin için

Bende bugun maalesef basima gelen tatsiz bir olayi anlatmak istiyorum.Mecmast nickli uye forumdaki bi mesajimi gormus ve benden line selector yapmami rica etmisti.Karsiliginda ise marshall compressor alacaktim.Kompresorun bana soyledigi(boya haricindeki) tek sorunu potlarindan birinin kirik olmasiydi.Ancak bugun pedal elime gectiginde hicte oyle olmadigini anladim.

Pedalin potu kirikti buna tamam dedim.Pedalin arkasini cevirdigimde ise pil kapaginin kopmus oldugunu gordum.Kendisine sordugumda soyledim saniyordum dedi ve bunada peki dedim.Ancak eve geldigimde bundan ibaret olmadigini anladim.Pedalin adaptor girisine adaptoru baglamaya calistim girmedi baktim burayi degistirmis arkadas.Tamam duzeltirim dedim ve aleti sokmeye basladim.

Bu sirada plaketin kirik oldugunu gordum,arkasindan kapatmaya calisirkende jack girisinin bozuk oldugunu gordum.Simdi bunlar cok buyuk seylermi?Benim icin degil.Yapip kullanirim ancak.Ya yapamiycak bi arkadas olsaydi?
Bunlari en bastan soleseydi inanin lafini bile etmezdim,ama soylemedigi icin bunlari yazmak zorunda kaldim.Umarim bundan sonra forumda bu tip seylerle karsilasmayiz.

3 liralik malzeme yuzunden burda insanlarin canini sıkmaya deger miydi?
Lutfen arkadaslar alet ne olursa olsun sorunu ne olursa olsun aliciyi bilgilendirelim. Ne olursa olsun her zaman durustluk kazanir.
Mod arkadaslardanda ozur diliyorum telefonda karakter kisitlamasi oldugu icin parca parca yazdim,birlestirebilirseniz memnun olurum.

Böyle yaparak ne kazandığını düşünüyorsa bazıları Üç beş kuruş için değer mi Kaldı ki üç milyar kuruş için bile değmez insanlığını satmaya Ama işte kolay kazanılmış şeyler bazen böyle kolay satılabiliyor Bu kişinin insanlığı bile olsa Geçmiş olsun arkadaşım.

srv nickli ahmet arkadaşımla amfilerimizi takas ettik Fiyat konusunda onu biraz yordum burda ondan özür diliyorum :) ayrıca çok teşekkür ediyorum işimizin görülmesi için her kolaylığı sağladı bana

leventaytar demiş ki:
srv nickli ahmet arkadaşımla amfilerimizi takas ettik Fiyat konusunda onu biraz yordum burda ondan özür diliyorum :) ayrıca çok teşekkür ediyorum işimizin görülmesi için her kolaylığı sağladı bana
ahmet zaten bu forumda en sevdiğim ve değer verdiğim insandır diyebilirim... amfin hayırlı olsun ayrıca :)

Dragonchaser ile bir alışverişimiz oldu. Sağolsun bana hiç zorluk çıkartmadı, her şey olması gerektiği gibiydi, konuştuk anlaştık, ben parayı zamanında yatırdım, o da kargo işini zamanında halletti. Bugün kargomu teslim aldım, paketlemede güzeldi :)

ozguryurtoglu'na bir adet pedal sattım, bankadır ptt'dir baya bi sorunumuz oldu, dün iş bankasından havale ücretinin 23 ytl olduğunu öğrenince para gönderilemedi fakat ben pedalı gönderdim. Bugün öğleden sonra üniversitemde derse girmeyip saat 3 ten 5 e kadar ptt'de sıra bekledim. Neyse, pek sorun değil, pedalı güle güle kulanın. ozguryurtogluna güvenebilirsiniz fakat reklam yapmak gibi olmasın ama Garanti bankası hesabı açtırın arkadaşlar, sizde, alışveriş yaptığınız insanlarda rahatlar. online havalede garantiden garantiye havale 0.5 ytl, eft ise 1,5 ytl. Diğer bankaların çoğunda eft deyince hesabınız olsa bile bankada 23 ytl ücret istiyorlar.

batu'ya bir pedal sattım, öncelikle iki pedalımı alacağı üzere anlaştık, iki pedal aldığı için toplamda 20 ytl indirim yaptım. Pedallar kargo için hazırken bir tanesini alamayacağını, diğerinin ise ücretini bankaya yatırdığını söyledi. Sorun yok dedim. Bankaya gittiğimde ise tek pedal için normalde sattığım paradan 20 ytl düşülmüş olmasıydı, yani 90 ytllik pedal için 70 ytl yatırmıştı arkadaş. Vazgeçmesi o kadar önemli değildi, aslında bu aradaki 20 ytlde benim için o kadar önemli değildi, alışveriş yaptığım arkadaşlar bilirler, öğrencime aldığım ekipmanlarda bile arada bir öğrencimin o ekipman için bana verdiği para yetmiyorsa benim tamamladığım olmuştur. 20 ytlninde pek bir önemi yoktu, madem böyle bir durum vardı, maksat arkadaşın işi görülsün, ama öncelikle bana durumu anlatması, onayımı alması gerekirdi diye düşünmekteyim. Zira emrivaki gibi birşey oldu ve ben bu tür durumlardan hiç hoşlanmam. Nihayetinde pedal batu'nun oldu, güle güle kullansın.

BLaCK_MaGiC86'ya(erdem) bir pedal satmıştım, tamamen sorunsuz bir arkadaş, muhabbeti çok hoş, umarım bundan sonra da onunla güzel alışverişler yaparız. güle güle kullansın pedalı.

Geri