Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Deathcallsdeath arkadasımızda guvenılırdır.Hıcbı problem yasamadık.hersey anlastıgmız gıbı oldu.Kerem arkadaşım ıstanbulda benım adıma kaanla bulusup alısverısı gerceklestırdı onada cok tesekkur ederım kereme herzaman kefilim..

Sağolasın Görkem sen de güvenilir birisin ama Kaan'la sokağın ortasında yaptığın paketi açana kadar canımız çıktı valla öyle bir paketlemişsin ki mumyaya çevirmişsin gitarı :)

Uzun süredir yaptığım alışverişleri maalesef buraya yazamadım ama son 3 alışverişimi yazayım bari unutmadan..

leonjohancool 'a Ibanez sattım,
The_Scorpions 'a Mesa tüp sattım,
yucel 'den GX700 aldım...

Tüm alışverişler sorunsuzdu, zaten forumdan da gayet iyi tanıdığımız arkadaşlar bunlar ondan bir sorun yaşamayacağımız belliydi :)

BLaCK_MaGiC86 nickli Erdem arkadaşımız ile bugün güzel bir amfi alışverişimiz oldu kendisi gerçekten mükemmel bir insan güveni için kendisine çok teşekkür ediyorum. alışveriş etmemiş arkadaşlar kendisi ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler.

Ginoobili ile gitar takası yaptık, gayet hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim kendisine.

Bu arada Ginoobili'nin gitarını Eskişehire getirip takasa aracı olan Holy_Bastard'a da teşekkür etmek isterim.

strinzi demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 nickli Erdem arkadaşımız ile bugün güzel bir amfi alışverişimiz oldu kendisi gerçekten mükemmel bir insan güveni için kendisine çok teşekkür ediyorum. alışveriş etmemiş arkadaşlar kendisi ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler.

çok teşekkür ederim Özgür iltifat ediyosun, söylediğin şeyleri ben de aynen senin için düşünüyorum
kendisi gayet iyi ve güvenilir bir insan, güven sorunu hiç yaşamadım, yaşatmadı diyeyim yada...
1 saate görüşürüz abi ;)

evsanatçısı nickli Yunus abi den cort z 44 aldım daha yeni
normalde alışveriş yaptığımda buraya yazı yazmam ama sitede insanların birbirine güvenmediğini başka birisinden duyunca gerçekten güvenilip güvenilmeyecek kişileri başkalarının da anlaması için buraya yazıyorum. ..
sarhoş kafa ve ayaküstü sayılabilcek güzel bir muhabbet ettik ve gerçekten sıfır alabileceğim kadar güzel bir gitar sahibi oldumkendisine buradan da teşekkür ediyorum bir kez daha
*hani derler ya yıllık yazarken kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ediyorum diye
aynısı yunus abinin gitarı için de geçerli =)

iyi günler

cihanyum'dan ibanez lo-fi aldım. sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu. alet de dün elime sorunsuz ulaştı teşekkürler. kendisine her zaman güvenebilirsiniz.

Energy- mertten bi ton kitapla light saber aldım. Süper geldi aletler. Saberın pili bitmiş sandım, lan hnai pilli göndericektin dedim içimden ben çalıştırmayı becerememişim :D

Eline sağlık.

(buradan iş bankası çalışanlarını kınıyorum, önce havale yapıp sonra havale parası olarak 15.75 TL aldıkları için)

Ayrıca abi sorun varmış, şubeden alman gerek dedi, evime göndermiş onun içinde ayrı bir teşekkür ediyorum. kitaplar ve çizgi romanlarda cillop gibi oy oy

Onur Battal sayesinde yepyeni bi PRS sahibi oldum . Bundan sonra tekrar bu işleri yapar mı bilmiyorum ama kendisi çok güvenilir birisidir . Gözünüz kapalı alış-veriş yapabilirsiniz .Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek isterim .

Dün (YANİ DAHA DÜN :) ) Ben Muhammet Adana'ya CihanYum'dan Les Paul Kasa elekt. Gitar ve 10 w. Dis. Amfi Almaya Gittim.. Gerçekten gittiğim yeri hiç bilmiyorum Cihan abi evleri uzak olduğu halde istasyona gelmeyi kabul etmişti.. Hatta bunula kalmayıp osmaniye arabasını bile ayarlarladı.. çok güvenilir biridir.. Tavsiye ederim :) Hatta Bununla Kalmayıp Şehiriçi Dolmuş Parasınıda Kendi Ödedi.. Teşekkürer Cihan ABİ :) sağolasın..
adszyc3.jpg

Maboula demiş ki:
Dün (YANİ DAHA DÜN :) ) Ben Muhammet Adana'ya CihanYum'dan Les Paul Kasa elekt. Gitar ve 10 w. Dis. Amfi Almaya Gittim.. Gerçekten gittiğim yeri hiç bilmiyorum Cihan abi evleri uzak olduğu halde istasyona gelmeyi kabul etmişti.. Hatta bunula kalmayıp osmaniye arabasını bile ayarlarladı.. çok güvenilir biridir.. Tavsiye ederim :) Hatta Bununla Kalmayıp Şehiriçi Dolmuş Parasınıda Kendi Ödedi.. Teşekkürer Cihan ABİ :) sağolasın..
adszyc3.jpg

ahahaha foto süper :D nolacak adamım, hayırlı olsun, iyi günlerde kullan aynı şekilde maboula sağlam adamdır.

handmade les paul custom

melih-71 nickli arkadaştan satın aldığım gitarda bir problem çıkmasına rağmen bu durumu aramızda düzeyli bir şekilde hallettik. sonuçta her ikimizin de bulunan çözüm sonrasında alışverişten memnun kaldığını düşünüyorum. bunları sizlerle paylaşmak istedim.

Geri