Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Yanı ben bu ınsanları anlamıyorum nasıl da karekterlerın bır anda para ugruna satabılıyolar once anlasıyosun ayırttırıyosun bır anda bı ö.m. geliyo satılmıs.neyse metallihead'e hicbirsey ayırtmayın!!!

thufir ; Bu adam varya bu adam! Bu sitenin gelmiş geçmiş en kral adamıdır! Boss GT-6 aldım Hakan Abi'den.. Önce başlığına güven vermediğini yazmıştım, hatta dedektif gibi sorgulayıp bayağı küçük düştüm. Ama sağolsun gerçekten dediğim gibi çok kral biri olduğu için çok kızıp gücenmedi, gerekli açıklamayı yaptı! Daha sonra zaten alete talip oldum, bana kimsenin yapmayacağı bir güzellik yaptı ve aleti ben parayı göndermeden yolladı! Denemem için 3 gün süre verdi. Zaten bunu ona da yazdım; çok utandım. Ama tabi ben, eşşek olan ben, bu adama alet titizlikle bakılmamış diye kızdım. Neyse Hakan Abi bana kargoyu geri yolla o zaman dedi ve ödediğin ilk kargo ücretini de hesabına yatırayım dedi, zarar etmeni istemem dedi. Gönderdiğim kargoyu da ödemeli atmamı istedi . Bir kez daha utandım. Üste çıkmaya çalıştım bir de. Niye böyle aptalca davrandım Hakan Abi'ye ben de bilmiyorum. Zaten göndermedim aleti. Haa bu arada bana "Kıyak DVD" göndermiş. Çok kıyak gerçekten, içinde çok yararlı eğitim videoları var. Ayrıca fiyatta bana çok güzellik yaptı! Mesela parayı yatırma zamanını aştım, sorun etmedi. Sonra, paranın önce bir kısmını kalanını sonra göndemreme izin verdi. Gönderdiği kutu ambalajı çok iyiydi, sanırım kimse daha bu kadar uğraşmamıştır bununla. İşteki tecrübelerinden de yararlanarak. Hatta paketin içinden Bilim Teknik dergisi çıktı onu bile okudum :p Daha atladığım ne var bilmiyorum, o kadar çok güzellik yaptı ki bana! Unutmuş olabilirim. Sağolsun diyorum! Böyle insanlarla karşılaşmak istiyorum burada. "Her türlü gevenebilirsiniz" den çok daha fazlasını yazdım, böyle klişe bir söz yazmak istemiyorum bu insan için.

Persembe ; Ertuğrul Abi'den daha bugün bir GT-6 aldık yine. Bir arkadşım adına, ama ben görüştüm genelde kendisiyle. O da sağolsun hemen kargoya verdi paketi. Arayıp bilgileri doğruladı. Paketlemeyi de öğrendiğim kadarıyla çok iyi yapmış. Ona referans vermek bana düşmez ama, yine de her türlü güvenebilirsiniz diyeyim!

Saygılar, sevgiler.

Cihanyum adlı arkadaşımıza güvenip amerikadan ışıklandırma getirdim. Normalde peşin alıyorum ama bana güven dedi. 1 bucuk hafta sonra geldi alet. Şimdi param yok diyo. 2 hafta oldu. Yeter artık bizim de ödememiz var. Msnde bile gözükmüyo şimdi

deLarocx demiş ki:
thufir ;

Persembe ; Ertuğrul Abi'den daha bugün bir GT-6 aldık yine. Bir arkadşım adına, ama ben görüştüm genelde kendisiyle. O da sağolsun hemen kargoya verdi paketi. Arayıp bilgileri doğruladı. Paketlemeyi de öğrendiğim kadarıyla çok iyi yapmış. Ona referans vermek bana düşmez ama, yine de her türlü güvenebilirsiniz diyeyim!

Saygılar, sevgiler.

ben delarocxa teşekkür ederim. kendisi ve arkadaşı da çok düzgün insanlar. gt-6 bugün ellerine ulaştı. güle güle kullansınlar.

insan_devresi3 demiş ki:
Cihanyum adlı arkadaşımıza güvenip amerikadan ışıklandırma getirdim. Normalde peşin alıyorum ama bana güven dedi. 1 bucuk hafta sonra geldi alet. Şimdi param yok diyo. 2 hafta oldu. Yeter artık bizim de ödememiz var. Msnde bile gözükmüyo şimdi

ben sana ışığı getir demedim parayı yatırayım getir dedim sonra param yok yatıramıyorum abi dedim, normal durumda senin parayı almadığın için aleti getirmemen gerekiyordu benden habersiz getirdin yani ve benim hala param yok alamıyorum olay budur..

Katatonikten bir adet behringer gdi-21 aldım, aletin sıfırından en ufak bir farkı bile yoktu, kendisine kefil olurum her alışverişinde :) güvenebilirsiniz demiyorum, güvenin diyorum :)

level_-_3'ten gitar çalmaya başladığımdan beri almayı istediğim bir gitarı aldım gitar son derece temiz ve iyi durumda aynen söylediği gibi. Bilmiyorum, o gitar gözümü karartmışta olabilir, ondan görmüyorda olabilirim :) Üstelik gösterdiği anlayıştan dolayıda çok teşekkür ediyorum kendisine...

leonjohancool demiş ki:
Katatonikten bir adet behringer gdi-21 aldım, aletin sıfırından en ufak bir farkı bile yoktu, kendisine kefil olurum her alışverişinde :) güvenebilirsiniz demiyorum, güvenin diyorum :)

Bende merak ediyordum abi sağlam geldimi diye. Asıl ben sana teşekkür ederim. Çok sağol yorumun içinde... tekrar hayırlı olsun... :)

jacksonfender demiş ki:
jms_jms nickli arkadaş ile ilgili benimde hoş bir anım var. arkadaştan bir Boss SD-1 aldım. Pedalda kargoda sorun yok. Fakat pedalı almadan havaleyi yaptım, arkadaş bankadan kontrol etti paranın geldiğini söyledi ve kargoyu gönderdi. daha sonra pedal geldi, buraya kadar bir sorun yok. bu olaydan iki üç gün sonra bir mail bu "jms_jms" arkadaştan

"abi selam sen benim hesabıma X yatırcaktın ama hesabıma 20ytl eksik
yatırmışsın ben sana güvenip yolladım direk pedalı??"

ki para EFT ile yattı, hem online dekont hemde gerçek dekont var elimde. bende arkadaşa dekontu gönderdim ve bankaya gitmesini söyledim daha sonra başka bir cevap almadım. "amacını" hala anlamış değilim belki sizler anlarsınız...

Melihi tanırım ya. O yapmaz öyle şeyler, tamam biraz denyo (tanıdığım en denyo adam) ama alış verişlerde karşı tarafa saygı duyar hep. muhakkak bankadan kaynaklanaan bir hatadır. Umarım kısa sürede çözülür

osmanosman nickli arkadaşımızla güzel bir alışveriş yaptık. Gitarı tam olarak kelmesi kelimesine dediği gibi çıktı ne bir eksik ne bir fazla. Hatta dün parayı yatırmadan önce floydu sorunlu diye içi el vermedi fiyatta gene indirime gitti. İçi dışı temiz bir arakdaş gözünüz arakda kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Hem düzgün bir alış veriş yaptım hemde bir arakadaş kazandım. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

The_Scorpions yani ayşat kardeşimle güzel bir takas gerçekleştirdik.dediği gibi tertemiz bir pedal aldım.

eskimo_ nickli can ile de aynı güzellikte bir takas gerçekleştirdik.forumda pek tanınmasada güvenebilirsiniz.

İkisinede referans olabilirim.Teşekkür ediyorum.

mfikret demiş ki:
The_Scorpions yani ayşat kardeşimle güzel bir takas gerçekleştirdik.dediği gibi tertemiz bir pedal aldım.

eskimo_ nickli can ile de aynı güzellikte bir takas gerçekleştirdik.forumda pek tanınmasada güvenebilirsiniz.

Güle güle kullan fikret..Ds-1 vintage gibi la :D booster olarak çok iyi oldu bu pedal benim için.Sağolasın...

Yazıp yazmamakta çok düşündüm ama yazmadan da edemicem.2 hafta öncesine kadar KaptanAmerika nickli arkadaştan play station aldım(almaz olaydım).Bana 2 adet türkiyede bulunmayan orjinal kol+30 adet orjinal oyun vereceğini söylemişti ama gelin görünki alet elime geldiğinde kir pas içinde, kolları bok götürüyo, tutmaya tiksinirsiniz.Ayrıca bir adet orjinal kol(ki onun da r2 ve l2 tuşları çalışmıyodu ben açıp düzelttim)diğer kolsa hem orjinal değil hem de elle tutulamayacak kadar pis ve sararmış bi haldeydi.çalışsa sorun değil temizlenir ama onun durumu daha vahimdi diğer koldan.tuşları düzeltilemez hale gelmiş.kaldırıp çöpe attım o kolu.30 adet orjinal oyundan bahsetmişti ama bana gelen oyun sayısı 24 idi ve içlerinden sadece 5 tanesi orjinaldi ve biri çalışmıyodu zaten. en büyük sorun ise memory cardlar takılı olduğu zaman kollar ya çalışmıyodu ya da kafayı yiyodu.Kendisine anlattım böyle böyle dedim.konuştuklarımızla yaptıkların birbirini tutmuyo dedim... bu tarz bi konuşmanın ardından bana yeni bi kol ve memory card alacağını söyledi ama gelin görün ki onlardan da haber hala yok..bana 'şu an psikolojik olarak kötü durumdayım senin işinle sonra ilgilenicem'dedi ama bunu dedikten sonra ortalıktan kayboldu....belki gerçekten ilgilenecek ama artık önemi yok çünkü nasıl biri olduğunu apaçık bi şekilde gösterdi...siz siz olun bu arkadaşla hiç bi şekilde alışveriş yapmayın..2 yıldır bu forumdayım başıma böyle bi şey ilk defa geldi.Kimin ne olduğunu az çok biliyorum..bu mesajda ve diğer mesajlarda yazılanları mutlaka okuyun. yararınıza olacaktır..saygılar & sevgiler

The_Scorpions demiş ki:
mfikret demiş ki:

Güle güle kullan fikret..Ds-1 vintage gibi la :D booster olarak çok iyi oldu bu pedal benim için.Sağolasın...

beğendiğine çok sevindim.Hayırlı olsun

Diğer konudada geçmiş olsun diyorum.can sıkıcı bir tecrübe olmuş.Umarım malum şahısla alışveriş yapacaklar dikkatli olur ve bu yazıları okur ki onlarında başına aynı olay gelmesi.

The_Scorpions demiş ki:
Yazıp yazmamakta çok düşündüm ama yazmadan da edemicem.2 hafta öncesine kadar KaptanAmerika nickli arkadaştan play station aldım(almaz olaydım).Bana 2 adet türkiyede bulunmayan orjinal kol+30 adet orjinal oyun vereceğini söylemişti ama gelin görünki alet elime geldiğinde kir pas içinde, kolları bok götürüyo, tutmaya tiksinirsiniz.Ayrıca bir adet orjinal kol(ki onun da r2 ve l2 tuşları çalışmıyodu ben açıp düzelttim)diğer kolsa hem orjinal değil hem de elle tutulamayacak kadar pis ve sararmış bi haldeydi.çalışsa sorun değil temizlenir ama onun durumu daha vahimdi diğer koldan.tuşları düzeltilemez hale gelmiş.kaldırıp çöpe attım o kolu.30 adet orjinal oyundan bahsetmişti ama bana gelen oyun sayısı 24 idi ve içlerinden sadece 5 tanesi orjinaldi ve biri çalışmıyodu zaten. en büyük sorun ise memory cardlar takılı olduğu zaman kollar ya çalışmıyodu ya da kafayı yiyodu.Kendisine anlattım böyle böyle dedim.konuştuklarımızla yaptıkların birbirini tutmuyo dedim... bu tarz bi konuşmanın ardından bana yeni bi kol ve memory card alacağını söyledi ama gelin görün ki onlardan da haber hala yok..bana 'şu an psikolojik olarak kötü durumdayım senin işinle sonra ilgilenicem'dedi ama bunu dedikten sonra ortalıktan kayboldu....belki gerçekten ilgilenecek ama artık önemi yok çünkü nasıl biri olduğunu apaçık bi şekilde gösterdi...siz siz olun bu arkadaşla hiç bi şekilde alışveriş yapmayın..2 yıldır bu forumdayım başıma böyle bi şey ilk defa geldi.Kimin ne olduğunu az çok biliyorum..bu mesajda ve diğer mesajlarda yazılanları mutlaka okuyun. yararınıza olacaktır..saygılar & sevgiler

Heh, toplamda 10 saat oynadım falan gibi bir lafı da vardı sanırım imzasında.. Geçmiş olsun arkadaşım. Paranı geri al bence.

deLarocx demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:

Heh, toplamda 10 saat oynadım falan gibi bir lafı da vardı sanırım imzasında.. Geçmiş olsun arkadaşım. Paranı geri al bence.

baba daha çok detay var da onları yazmadım ben..makineyi verip para mı geri istedim ama parayı harcamış...bulucaz bi çaresini...

The_Scorpions demiş ki:
deLarocx demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:

baba daha çok detay var da onları yazmadım ben..makineyi verip para mı geri istedim ama parayı harcamış...bulucaz bi çaresini...

sana bütün durumu anlatmama rağmen hala saçma sapan şeyler yazmaya devam ediyorsun.
ben ortalıktan kaybolmadım burdayım herzamanki gibi:) sadece msn kullanmıyorum okadar.
oyunların hepsi orjinal yine söylüyorum.makineninde hiçbir sorunu yok.kollarında öyle.sadece bir kol sararmış ve senin burda yaptığın şeye bak.sırf onun için kol alıp yollayacaktım ama ondan da geçtim artık.seni kazıklamış olsam buralarda dolaşmazdım akıl var mantık var be kardeşim:)
makine çalışır durumda olduğu nhalde çalışmıyor dedin.oyunlar orjinal değil dedin.eksik yolladım onlarıda tedarik ettim kolla beraber hepsini yollayacaktım.memory card bozuk dedin onuda aldım.75 liraya sapasağlam makine birde birsürü oyun aldın dha söylediğin şeylere bak.
hala 150 200 liraya bu makineleri satabilen insanlar var ama seni memnun edemedik bitürlü...
kol mol da yollamıyorum abicim hiç bekleme bu laflardan sonra.makineyide ne yaparsan yap benim sorunum değil...

Geri