Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

KaptanAmerika demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:
deLarocx demiş ki:
The_Scorpions demiş ki:
Yazıp yazmamakta çok düşündüm ama yazmadan da edemicem.2 hafta öncesine kadar KaptanAmerika nickli arkadaştan play station aldım(almaz olaydım).Bana 2 adet türkiyede bulunmayan orjinal kol+30 adet orjinal oyun vereceğini söylemişti ama gelin görünki alet elime geldiğinde kir pas içinde, kolları bok götürüyo, tutmaya tiksinirsiniz.Ayrıca bir adet orjinal kol(ki onun da r2 ve l2 tuşları çalışmıyodu ben açıp düzelttim)diğer kolsa hem orjinal değil hem de elle tutulamayacak kadar pis ve sararmış bi haldeydi.çalışsa sorun değil temizlenir ama onun durumu daha vahimdi diğer koldan.tuşları düzeltilemez hale gelmiş.kaldırıp çöpe attım o kolu.30 adet orjinal oyundan bahsetmişti ama bana gelen oyun sayısı 24 idi ve içlerinden sadece 5 tanesi orjinaldi ve biri çalışmıyodu zaten. en büyük sorun ise memory cardlar takılı olduğu zaman kollar ya çalışmıyodu ya da kafayı yiyodu.Kendisine anlattım böyle böyle dedim.konuştuklarımızla yaptıkların birbirini tutmuyo dedim... bu tarz bi konuşmanın ardından bana yeni bi kol ve memory card alacağını söyledi ama gelin görün ki onlardan da haber hala yok..bana 'şu an psikolojik olarak kötü durumdayım senin işinle sonra ilgilenicem'dedi ama bunu dedikten sonra ortalıktan kayboldu....belki gerçekten ilgilenecek ama artık önemi yok çünkü nasıl biri olduğunu apaçık bi şekilde gösterdi...siz siz olun bu arkadaşla hiç bi şekilde alışveriş yapmayın..2 yıldır bu forumdayım başıma böyle bi şey ilk defa geldi.Kimin ne olduğunu az çok biliyorum..bu mesajda ve diğer mesajlarda yazılanları mutlaka okuyun. yararınıza olacaktır..saygılar & sevgiler

Heh, toplamda 10 saat oynadım falan gibi bir lafı da vardı sanırım imzasında.. Geçmiş olsun arkadaşım. Paranı geri al bence.

baba daha çok detay var da onları yazmadım ben..makineyi verip para mı geri istedim ama parayı harcamış...bulucaz bi çaresini...

sana bütün durumu anlatmama rağmen hala saçma sapan şeyler yazmaya devam ediyorsun.
ben ortalıktan kaybolmadım burdayım herzamanki gibi:) sadece msn kullanmıyorum okadar.
oyunların hepsi orjinal yine söylüyorum.makineninde hiçbir sorunu yok.kollarında öyle.sadece bir kol sararmış ve senin burda yaptığın şeye bak.sırf onun için kol alıp yollayacaktım ama ondan da geçtim artık.seni kazıklamış olsam buralarda dolaşmazdım akıl var mantık var be kardeşim:)
makine çalışır durumda olduğu nhalde çalışmıyor dedin.oyunlar orjinal değil dedin.eksik yolladım onlarıda tedarik ettim kolla beraber hepsini yollayacaktım.memory card bozuk dedin onuda aldım.75 liraya sapasağlam makine birde birsürü oyun aldın dha söylediğin şeylere bak.
hala 150 200 liraya bu makineleri satabilen insanlar var ama seni memnun edemedik bitürlü...
kol mol da yollamıyorum abicim hiç bekleme bu laflardan sonra.makineyide ne yaparsan yap benim sorunum değil...

Lan makineyi yolladığında hiç bi bok çalıştırmıyodu. gidip 25 liraya çip taktırdım.Ben verdiğim fiyata bana bahsettiğin gibi bi makine bekliyodum.Oyunları açmayan tuşları çalışmayan bi makine beklemiyodum ben.ben sana sorunsuz çalışan bi alet için 75 lira verdim adamım.bunu unutma....bana söylediğin çoğu şey palavraydı kayıtlar duruyo.burda gözüne sokarım onları.sinirimi zıplatma benim..sana güvendik insan gibi davrandık hala üste çıkmaya çalışıyosun.ulan insan bi kere sattığı aleti özenle paketler eder. hiç mi özen gösterme olmaz bi insanda ya?tatlı dille anlatmaya çalıştım sana ama anlamadın..bu forumda kimin ne olduğunu biliyoruz sen hiç merak etme...şu andan itibaren bişe beklemiyorum senden zaten..lan 150-200 e nerde görülmüş play station 1? 200 liraya ps2ler gidiyo.konuşturma şimdi beni...eksik oyunları tedarik ettim dedin o da yalan.bana eksik oyun yollayacağından bahsetmedin bile...oyunların hepsinin orjinal olduğunu iddia ediyosun hala öyle mi?ben koyacam buraya bana yolladığın cdlerin fotolarını...görecek millet orjinal mi değil mi diye...son olarak o memory cardları ve kolları boşuna mı aldın?aldıysan nerdeler?turşusunu kurmak için almadın heralde..bu yazıları yazmadan önce de yollamadın hiç bişe.Her şekilde haklıyım ben arkadaşım her şekilde de açıklarım bunu......

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

KaptanAmerika demiş ki:
lan gerizekalı ne çipinden bahsediyorsun sen.
2 yıl önce almanyadan geldiinde çip takıldı zaten.ya seni kandırmışlar yada sen burda akıllılık yapmaya çalışıyorsun..
ben senin bozmadıını ne bilecem makineyi?
ben sana göndermeden önce özellikle çalıştırıp oynadım sorun olmasın diye,makine kargoda gelirken belki içerden bişeyler zedelenmiştir deyip sana gidip göstermeni söyledim. çipli makineye nasıl çip taktırdın ben onu çok merak ediyorum :) sahtekarlık yapma saçma sapan konuşup millete iftira atıp gözlerini boyama vede benim asabımı bozma. git nereye resim koyuyorsan koy , biyerlerin soğusun. allah bilir makineyi ne hale getirdinde resmini çekip koyacaksın şimdi :)

arkadaşım sözlerine dikkat et....çip içinde vardı zaten.ama kimse sendeki çipin bağlantı şemasını bilmediği için yeni çip alıp taktırdım.sendeki çip de duruyo bi kenarda ayrıca.sen bana makineyi yollamadan önce memory cardları takıp da mı oynadın?taksaydın görürdün çalışmadıklarını.arkadaşım ben kimsenin gözünü boyamam.benim nasıl biri olduğumu biliyo forumdaki bi çok arkadaş. benim amacım senle uğraşmak değil.bunda sonra alışveriş yapacak arkadaşların güme gitmesini engellemek benim amacım. hala üste çıkmaya çalışıyosun şaşırıyorum sana...

ben herşeyi deneyip oynadım.hiçbir sorunu yoktu zaten hiçbir sorunda çıkmadı.
ben niye üste çıkmaya çalışim abicim:) 75 lira için sana bozuk makine yollayıp kazıklamak istesem burda olmazdım zaten senlede hiç uğraşmayıp silerdim msn den.
sorunu sen çıkardın sorumlusuda sensin ben değilim...
o durumda bile içim rahat etmedi sana kol alıp yollamak istedim ama sen işin bokunu çıkardın.
bikere çipli makineye çip falan takılmaz bunu bil.çipde öyle arıza yapacak kadar büyük birşey değil:)
hadi makinenin lensi bozulmuş desen sana inanacamda bu söylediklerin çok saçma...sen elektronikçiye gidip göstermemişsindir bile makineyi

ben niye üste çıkmaya çalışim abicim:) 75 lira için sana bozuk makine yollayıp kazıklamak istesem burda olmazdım zaten senlede hiç uğraşmayıp silerdim msn den.
o durumda bile içim rahat etmedi sana kol alıp yollamak istedim ama sen işin bokunu çıkardın.
bikere çipli makineye çip falan takılmaz bunu bil.çipde öyle arıza yapacak kadar büyük birşey değil:)
hadi makinenin lensi bozulmuş desen sana inanacamda bu söylediklerin çok saçma...sen elektronikçiye gidip göstermemişsindir bile makineyi

KaptanAmerika demiş ki:

çipi çıkarıp takmak zorunda kaldık zaten.lensi bozuk değil çünkü audio cdleri çalıştırıyodu.4 tane elektronikçiye gittim.adamlar sendeki çipin şemasını bilmiyodu internetten araştırdım ama bulamadım bu yüzden var olan çipi çıkarıp çip taktım...herneyse sonuçta kim kimin ne olduğunu biliyo sen ne yaparsan yap artık...umarım diğer arkadaşlara zarar vermezsin

the_scorpions ayşat arkadaşıma kefilim yanlış bişey söylemez bende zamanında podu kendinden almıştım ben aletleri göndermeden bana 2 gün önceden güvendi süper bi insan haeln görüşüyoruz ayşatcım bu olayada üzüldüm takma kafana!!!

opium03 nickli özgün arkadaşıma marshall vs100 anfimi sattım parasını hesapta görünce kargoladım kendisine sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik kendisine güvenebilirsiniz !!!

mr_feedback demiş ki:
the_scorpions ayşat arkadaşıma kefilim yanlış bişey söylemez bende zamanında podu kendinden almıştım ben aletleri göndermeden bana 2 gün önceden güvendi süper bi insan haeln görüşüyoruz ayşatcım bu olayada üzüldüm takma kafana!!!

hakkımda düşüncelerin için çok teşekkür ederim fatihcim.amfiyi satmana çok sevindim.umarım diğerlerini de satarsın en yakın zamanda...seni benden daha iyi tanıyo forum ahalisi. sözünde duran biri olduğunu bilirler....

suskunnefer nickli arkadaş vasıtasıyla izmirde bir sanat merkezi olan Aydın beyden gt-8 satın aldım. Kendisi nazik ve güvenilir bir insan. Alışerişlerinizi gözü kapalı yapabilirsiniz.

Geri