Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

enver nickli (enver) arkaştan gitarı satın aldım cok guvenılır bir arkadaş herşey konusuldugu gibi oldu sagolsun gitarı benım ıcın bellı bır surede beklettı kendısıne tesekkur ederım....

ii_range demiş ki:
enver nickli (enver) arkaştan gitarı satın aldım cok guvenılır bir arkadaş herşey konusuldugu gibi oldu sagolsun gitarı benım ıcın bellı bır surede beklettı kendısıne tesekkur ederım....

hayırlı olsun cetın umarım guzel gunlerde kullanırsın.. çetınde guvenılır bır arkadastır su zaman parayı temın edıp gitarı alcam dedı soyledıgı zamanda alıs/verısımız gerceklestı.. kendısıne tesekkur ederim

GonulluForumPolisi demiş ki:
:!: Sayın forum sakinleriyle gözlemlediğim bir olayı paylaşıp dikkatli olmalarını rica ediyorum. :!:
head_of_leaner rumuzlu kullanıcı 19.10.2007 tarihinde sözde 20.000 YTL'lik el yapımı Fender satışa koyup iki gün içinde satmıştır. o ilanın ayrıntıları burada

http://www.turkrock.com/post1351910.html#1351910

Eklenmesi gereken ise kullanıcının sözde iki gün içinde sattığı 20.000 YTL'lik Fender için yolladığı fotoğrafın görüldüğü kadarıyla bir Fender Stratocaster'a benzemediğidir. Buyrun fotoğraf burada: http://img139.imageshack.us/my.php?image=121uw0.png

Aynı kullanıcının eski mesajlarına bakıldığında ise şu yorumu göze çarpıyor.

head_of_leaner demiş ki:
bnm wolfu koysam buraya bana dötünüzle gülersiniz herhalde

Bu mesajın ayrıntıları burada:
http://www.turkrock.com/post1337672.html#1337672

Forum kullanıcılarını bu satıcı konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum ve bu mesajın üzerine yukarıda verdiğim başlıklardaki mesajlarını ''düzenleme'' ihtimalini göz önüne alarak resim olarak aşağıya asıyorum.

Bu kişi şu an forumda aktif olarak ilan yürütmektedir. Forum Sakinlerin dikkatine... Hayırlı akşamlar.

evet malesef forum hala saygınlığını korusada daha çok karşılaşmaya başladık böyle şeylerle.o yüzden genellikle yapılsada daha önce alışveriş yaptığımız arkadaşlar yeni bir başlık açtığında onunla alışveriş yaptığımızı ve düşüncelerimizi yazarsak daha fazla yardımı olur diye düşünüyorum.evet burası çok çok mantıklı bir başlık ama üşengeç arkadaşlarımız içinde iyi de bir alternatif sanırım bu yol.kolay gelsin herkese....

bazen_ nikli üst tarafta görülen abimizden gitar aldım hiç bir sorun çıkmadı çok güzel bi gitarı kolaylık sağlayarak sattı gayet güvenilir bir insan gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir :)

mkalper'den nihoho'nunda aracılığıyla Seymour Duncan '59 ve Pearly Gates aldım. İstanbul'dan kargolanan manyetikler manyetik taşıma süngeri ile bağlantı vidaları ve yaylarıyla beraber güzel bi şekilde paketlenmiş şekilde geldi. Tabiki manyetikler güzel çalışıyor ve anlatılanların dışında bi eksiği gediği yok. ikisinide özellkikle nihoho'ya tekrar teşekkürler. ;)

uyus nıcklı olgun kardesıme ıbanez rg370 gonderdım alacagım meblayıda 2 taksıt yaptım zaten kac zamandır tanısıyoruz taksıt konusunda bıle tereddut etmedım gozunuz kapalı guvenebılırsınz

yucel nıcklı arkadasımıza boss pw-10 gonderdım muglaya hıc bır sorun cıkmadı onada aynı sekılde referansım

sozercem86 demiş ki:
bazen_ nikli üst tarafta görülen abimizden gitar aldım hiç bir sorun çıkmadı çok güzel bi gitarı kolaylık sağlayarak sattı gayet güvenilir bir insan gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir :)
aynen sanada teşekkürler kardeşim.güle güle kullan.

waterman__ nickli arkadaştan add+ pedal case aldım. Hem kişilik olarak hem alış veriş olarak tanıdığım en dürüst ve saygın kişilerden biri oldu. Parayı bile saymadan cebine koydu (söylemeden geçemedim abi :D ) Güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Teşekkürler

arkadaşlar ben de zetiman abiden emg85 aldım. alet hiç gecikmeden güzelce sarılıp paketlenmiş şekilde ve bütün parçalarıyla elime ulaştı. geldiğinde sıfır mı yoksa ikinci el mi ya da ne biçim ikinci el bu diye bi tereddüt yaşadım çünkü taş gibiydi resmen sıfır. forumda zetimanle alışveriş eden diğer arkadaşlar da biliyolardır zaten.

ayrıca fiyatta da öğrenci arkadaşlara elinden geldiğince yardımcı olabilen bir insan kendisi.

bu insandan gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz...

saygılar

copymasterfender nickli kullanıcıyla bugün bir alışverişimiz gerçekleşti, bir gitar sattım, hem çok güzel muhabbet döndürdük hem de bolu'dan süper bir tanıdık edinmiş oldum :)

bir sıkıntı yaşamazsınız güvenilir sağlam bir insan kendisi.

berkorn nickli berkay kardeşimden psp aldım kendisi bana güvenip aleti önden yolladı ben ona parayı 1hafta sonra yolladım kendisi kesinlikle güvenilir esaslı çocuktur:)

bundan sora alışveriş yaptığım yeni iyi niyetli üyeleri burda reklam yapıcam biz eskilerden kimse kalmadı saçma sapan adamlar girdi siteye bari kalan 3 5 kişi referans olsunda kim efendidir kim çakaldır bilelim alışveriş yapıcağımız adamlara güvenebilelim saygılarımla

can çalışkan arkadaşla bir gitar takasladık cidden çok efendi ve iyi bir arkadaş gitarına çok iyi bakmış burdan kendisine bir kere daha teşşekkür ediyorum. her türlü alışverişi gönül rahtlığıyla yapabileceğiniz bir arkadaş kendisi. forumda bir çok dolandırıcılık olayı okuduktan sonra can gibi arkadaşlarımızla tanışmak beni cidden çok memnun etti.

Jimi nickli Kaya'dan LTD EX-50 aldım.Sorunsuz ancak stresli bir şekilde elime ulaştı.Toplam olarak 24saat bile sürmedi Ankara-Eskişehir arasındaki alışverişimiz.Aynen dediği gibi geldi gitar ve yanındaki hediyeleri.Kendisine teşekkür ederim...

DaveMustaine_64 nickli Berkay'dan ibanez rgt42dxfx aldım. muhabbet falan da çevirdik yolda. ikimiz de lise yıllarımızı andık, hüzünlendik. :D neyse, gitar tam beklediğim gibi, mutluyum, gururluyum, en iyisi ben gidip biraz daha çalam mereti.

leonjohancool demiş ki:
DaveMustaine_64 nickli Berkay'dan bir Lace Sensor manyetik aldım. Mutluyum, gururluyum :) Tanıştığıma çok memnun oldum Berkay. Teşekkür ederim

Teşekkürler Gökhan, ben de memnun oldum, güle güle kullan manyetiği :)

dark_elessar demiş ki:
DaveMustaine_64 nickli Berkay'dan ibanez rgt42dxfx aldım. muhabbet falan da çevirdik yolda. ikimiz de lise yıllarımızı andık, hüzünlendik. :D neyse, gitar tam beklediğim gibi, mutluyum, gururluyum, en iyisi ben gidip biraz daha çalam mereti.

efe sen de sağol, güle güle kullan ve iyi bak gitarıma. Burda insanların önünde de söyleyeyim, gitarı satmaya karar verirsen ileride ilk bana geliyorsun ben anlamam :mrgreen:

İlanında belirttiği gibi dükkandaki gitardan tek farkı fiyatı olan sıfır durumdaki Ibanez PGM301 gitarın sahibi Hellhound'a ve gitarın Ankara'dan İstanbul'a bana bir günde ulaşmasında büyük katkısı olan DaveMustaine_64'e çok teşekkür ediyorum. Sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. Herşey için çok teşekkürler.

Geri