Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

RG7321 nickli Samet'le case-gig bag takası yaptık.Gayet sorunsuz güzel bir alış verişti.Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.Dolandırıcıların,sahtekarların cirit attığı bugünlerde böyle temiz arkadaşların olması umut verici.

nadirasla güzel bir takas gerçekleştirdik. Ben x6 verdim o da washburn amfi ve manyetikleri gönderdi. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz, tabi cepten ulaşmayı başarabilirseniz :)

Ö.M. kutumu temizlerken gördüm ki birçok kişiyle alışveriş yapmama rağmen buraya yazmamışım, belki diğer arkadaşlar yazmıştır ancak kontrol etmiyorum bu bölümü pek.. Ondan elimden geldiğince ve hatırlayabildiğim kadarıyla buraya yazayım sorunsuzca alışveriş yaptıklarımı;

:arrow: jam_jar, yucel, talhasayar, zifir, efekut, maresal, solitude71, immortallizm, TaylanDedeoglu, byazganc, GokhanA, leprosy_info, okhay, snatchfire, taka......

İşin doğrusu çok daha fazla insan var ancak ben dediğim gibi sadece ö.m. ile bana ulaşanları buraya yazabildim..

tonguch'tan wd7 wah+para karşılığı rg350dx aldım. Kargoyla gitar almaya şüpheyle yaklaşıyordum ama arkadaş sağolsun hem gitar söylediği gibi temizdi hem de çok güzel paketlemiş sağ sağlim aldım mutluyum :D Kendisine güvenebilirsiniz, kefilim. Herkese kolay gelsin..

haplo_trm nick li arkadaşımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz gitar karşılığı wah + para aldım ve wah sıfır alsam o kadar olur du alış-veriş konusunda sonuna kadar kefil olabileceğim bir arkadaştır kendisi...

silence_izm demiş ki:
55 nickli arkadaşımızla çok guzel ve keyifli bir alışveriş yaptık.Her türlü yardımı gösterdi.Herkese tavsiye ederim...
teşekkür ederim; silence_izm arkadaşla tuner alışverişi ve daha önceden de wah alışverişi yapmıştık, her konuda yardımcı oldu ve kendisine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Lic_x nickli arkadaştan harika bir amfi aldım, dediği gibi mükemmel bir şekilde paketlemiş kargoya vermişti, umarım hepimiz böyle arkadaşlarla alışveriş yapabilme şansı ayrıcalığı yaşar, tekrar teşekkürler.

Mr_feedback nickli fatih kardeşimden vox tonelab se aldım, sorunsuz çok güzel bir şekilde, severim eşşek herifi :) sizde sevin :)

HoochieCoochieMan nickli uğur kardeşim ile askı takası yaptık, benim bez askıma karşın çok çok şık ve orjinal, değeri çok yüksek bir deri askı yolladı bana saolsun, burdan tekrar öpüyorum kendisini :) bu adamla alışveriş yapma konusunda bırakın güvenceyi, onu tanımak böyle bir arkadaş edinmek için mükemmel bir şanstır fırsattır. Sonuna kadar kefil olacağım bir dosttur.

Mazemaster nickli gürkan kardeşimde son derece duyarlı ve iyiniyetli biri, sadece yüzüne baktığınızda bile bunu görebilirsiniz, göremeyenler için ise ben kanıtı olacağım :) onada teşekkür ediyorum.

Bu arkadaşlara sonuna kadar kefilim, nasıl kefilsin olurmu öyle şey diyenler, bana ulaşsınlar onlara yardımcı olayım her şekilde, güzel güzel ispatlıyayım.

Ayrıca, benim şahsi fikrime göre birazda olsun alışveriş konusunda uzak durmanız gereken insanlarıda bir süre sonra detaylıca, yaptıklarıyla çok dürüst ve yalansız bir şekilde anlatacağım.

teşekkürler.

Asil ben tesekkur ederim iyi niyetinden ve yardimlarindan dolayi.Her turlu guvenilir bi insandir kendisi.Herseyden once gercek anlamda bi muzisyendir

Dragonchaser demiş ki:
Ö.M. kutumu temizlerken gördüm ki birçok kişiyle alışveriş yapmama rağmen buraya yazmamışım, belki diğer arkadaşlar yazmıştır ancak kontrol etmiyorum bu bölümü pek.. Ondan elimden geldiğince ve hatırlayabildiğim kadarıyla buraya yazayım sorunsuzca alışveriş yaptıklarımı;

:arrow: jam_jar, yucel, talhasayar, zifir, efekut, maresal, solitude71, immortallizm, TaylanDedeoglu, byazganc, GokhanA, leprosy_info, okhay, snatchfire, taka......

İşin doğrusu çok daha fazla insan var ancak ben dediğim gibi sadece ö.m. ile bana ulaşanları buraya yazabildim..

Assolisti en sona yazmışsın.

8)

Dragonchaser arkadaşımdan takas+nakit olarak gitar aldım. herşey anlattağı gibi fazlası var eksik yok. gönderdiği paketi görünce kendi gönderdiğim paketten utandım. Çok teşekkürler.

Levantin nickli Levent arkadaşımızdan manyetik aldım kendisine ilgisi alakasından dolayı çok teşekkür ederim çok ilgili dürüst bir satıcı herkese tavsiye ederim.;)

Geri