Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Arkadaşlar bugün raistlin17 nickli arkadaşımız Togay'dan 95 yılı Kore üretim bir Squier satın aldım.Şans eseride birbirimize yakın oturuyomuşuz iyi oldu.Kendisi gitarı evime kadar getirdi sağolsun,gitar da dediği gibi temiz kullanılmıştı ve sağlamdı.Togay arkadaşıma yardımları için teşekkür ediyorum.Togay ile güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.
Saygılar...

merhabalar..

bugun haplo_trm den aldğım klasik gitar geldi kendisine çok teşekkür ediyorum kendisi çok güvenilir çok yardım etti.. kendisine tekrardan teşekkür ediyorum

başka bi konuya deyinmek istiyorum.. gitarım yurt içi kargo ile diyarbakır dan siirt e geldi.. fatura 22.5 ytl .. şikayetvar.com a baktığım da sadece beni degil yüzlerce kişiyi dolandırdıklarını gördüm
buyrun bakın..

http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=ara&s=1&c=1&no=&ara=yurt+i%E7i+kargo&find_type=&sayfa=0

daha önce mydukan a attığım bi mail de .. klasik gitarın istanbul dan siirt e nekadar tutacaını sormuştuım.. bana 7-8 ytl e gönderebileceklerini söylemişlerdi (isterseniz siz de sorabilirsiniz).. 8 ytl --- 22.5 nerde.. kaldı ki onlar istanbul dan gönderiyorlar.. işte yurt içi kargo nun bizlere sunduğu hizmet anlayışı (kazığı) buna denir.. diyarbakır dan siirt e otöbüsle 12 ytl ye gidebilirsiniz.. artık siz düşünün.. gitar koltukta 12 bagaj da 22.5 ytl e geliyor !!! zaten bu sabah onlara mail attım.. ve bu işin yakasını bırakmayacağımı söyledim.. önemli olan 22.5 ytl dğil adamlar resmen kazık atıyorlar.. ve inanın bütün tanıdıklarıma -- tyurtiçi kargo nun nekadar terbiyesiz olduguunu anlatacam...

okuduğunuz için teşekkür ederim

telemaque İLE güzel bir alışverişimiz oldu kendisi çok güvenilir biri direk kefilim ben malı yollamadan parayı yolladı bende parayı çektim ve hemen 300 metre ilerdeki kargoya uğrayıp yolladım oda bu gün almış.. İyi günlerde kullan doğancan:D

bugün kargo aracılığı ile saygin_özdemir nikli arkadaşımızla telefon takas olayı oldu kendisi ben yolamadan önce direk yolladı öncelikle güveninden sonrada dürüstlüğünden dolayı çok minnettarım kendisine

kendisi son derece sempatik ve güvenilirdir bilginize

sewgiler..

bugun ezper nickli arkadasla telefon takasına girdik kendisinin sohbetine doyum olmamakla beraber çokda güvenilir bir arkadaştır. expers e gözkapalı güvenebilirsiniz. teşekkürler:D (expers çok sagol ayrıca)

wodyy demiş ki:
merhabalar..

bugun haplo_trm den aldğım klasik gitar geldi kendisine çok teşekkür ediyorum kendisi çok güvenilir çok yardım etti.. kendisine tekrardan teşekkür ediyorum

başka bi konuya deyinmek istiyorum.. gitarım yurt içi kargo ile diyarbakır dan siirt e geldi.. fatura 22.5 ytl .. şikayetvar.com a baktığım da sadece beni degil yüzlerce kişiyi dolandırdıklarını gördüm
buyrun bakın..

http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=ara&s=1&c=1&no=&ara=yurt+i%E7i+kargo&find_type=&sayfa=0

daha önce mydukan a attığım bi mail de .. klasik gitarın istanbul dan siirt e nekadar tutacaını sormuştuım.. bana 7-8 ytl e gönderebileceklerini söylemişlerdi (isterseniz siz de sorabilirsiniz).. 8 ytl --- 22.5 nerde.. kaldı ki onlar istanbul dan gönderiyorlar.. işte yurt içi kargo nun bizlere sunduğu hizmet anlayışı (kazığı) buna denir.. diyarbakır dan siirt e otöbüsle 12 ytl ye gidebilirsiniz.. artık siz düşünün.. gitar koltukta 12 bagaj da 22.5 ytl e geliyor !!! zaten bu sabah onlara mail attım.. ve bu işin yakasını bırakmayacağımı söyledim.. önemli olan 22.5 ytl dğil adamlar resmen kazık atıyorlar.. ve inanın bütün tanıdıklarıma -- tyurtiçi kargo nun nekadar terbiyesiz olduguunu anlatacam...

okuduğunuz için teşekkür ederim

Alım-satım ın çalkalandığı şu günlerde güven önemli şey :D Ben de sana teşekkür ediyorum dediğin gibi çabucak yatırdın parayı sorunsuz bir alışveriş oldu tekrar sağol..

Ayrıca kargo konusunda kötü olmuş otobüs de güvenli gelmedi anlarsın :roll: Aynı şey bana olmuştu ama mesafe biraz daha fazlaydı gerçi 25ytl civarında kargo ödemiştim bu konuda bir standart olması lazım bence de.

Gitarını güle güle kullan ;)

RR22 ile güzel bir alış veriş yaptık.. hiç bir sorun çıkmadı ... nintendo gayet sağlam hiç bir sorun yok.. parayı yolladığımın ertesi güne elime geçti teşşekkür ederim Ali Ceyhun.. :D

safir_mavi nickli arkadaşa gitarımı sattım, iki taksit yaptım hiç tanımadığım halde ama sağolsun dediği zamanlarda parayı hesabıma geçirdi, kendisi güvenilir bir arkadaş, içiniz rahat alışveriş yapabilirsiniz..

virtuose nickli arkadaş güvenilir bir satıcıdır, tereddüt etmeden kendisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

nihohodan comp satın aldım. elime ulaşana kadar gayet ilgilendi bir sorun yaşamadık. bundan sonra alışveriş yapacak arkadaşlar rahatlıkla alışveriş yapabilirler.
teşekkürler nihoho :)

SurguN (Caner) den boss gt8 aldım. epey detaylıca bahsetti evinde sağolsun ,online yardım hattını acık tuttu :) güzel bi alışverişti teşekkür ederim kendisine :)

insan_devresi3 nickli Osman arkadaşımızla yaptığım alış-verişten gayet memnunum, güvenilir bir arkadaş.. 1 günde hallettik hemen, 1 gün kadar da kargoyu bekledim güzel bir alış-veriş oldu.. kendisinin de para konusunda bi sıkıntı yaşamadığına inanıyorum, memnun kalmış olsa gerek.. :)

NFF nicli abimiz de kolay ve güvenilir alış-veriş gerçekleştirebileceğiniz birisi..

saygılar.. :)

Geçen aluk4 nickli arkadaşımız egemen'den ultra g aldım.direk bana aleti kargoladı,beni hiç tanımadığı halde ( bu tür şeyleri onayladığımı söyleyemem ).Ultra G dediği gibi tertemizdi ve sağlamdı.parasını 1-2 gün geç yolladım kusura bakmasın bankada sorun vardı.Güzel bir alışveriş yaptık.aluk4 nickli arkadaşımız egemen'e güvenebilirsiniz.Yardımları için ayrıca teşekkür ederim.

solocu666 vasıtasıyla orcun88 den analog pedallarla takas boss gt-8 aldım. alet sağlam olarak elime ulaştı ve gerçekten çok temiz. her iki arkadaşa da güvenebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde yazmayı unuttuğum bir kaç alış-verişim oldu. barrios ve De_Morgan nickli arkadaşlarla alış-veriş yaptık,herşey sorunsuz ve güzeldi.Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

Geri