Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

darkside7, zetiman ve texas_blues nickli arkadaşlarımla son 1-2 hafta içinde alışveriş yaptım. Hiçbir sorun yaşamadım ve oldukça güzel alışverişlerdi belirteyim. Hepsine buradan da teşekkür etmek istedim.

Mus-e-ician dan pedal aldım. çok iyi niyetli bir arkadaş. birlikte adaptör peşinde de koşturduk, dükkanlara dert anlattık. sağolsun çok yardımcı oldu. tekrar teşekkür ediyorum buradan.

BULUTBEY demiş ki:
s-codan ben de ps aldım. Kendisine çok teşekkürler. O sorunsuz bir şekilde psyi yolladı. Benim parayı yatırmamda ufak bazı sorunlar yaşandı. Hoşgörüsü için kendisine teşekkür ederim. Ps yi ben parayı yatırmadan önce göndererek bana güvendiği için de ayrıca teşekkür ederim.

hakanda güvenilebilecek arkadaşlardandır.yine olsun yine gözüm kapalı yollarım her ne olursa

"serhat13" ile elden gitar takası yaptık.Çok temiz ve hoş bir m600 aldım.memnunum.İlgili ve güvenilir birisi.Teşekkür ediyorum kendine..Güle güle kullansın...

Defalarca kazıklanmama,kandırılmaya çalışılmama rağmen kimse hakkında bugüne kadar kötü tek şey yazmadım buralarda.Ama herşeyin bir ilki varmış,bunu yazacağım;

" fashiontronix" nickli şahısla alış-veriş yaparken dikkatli olun arkadaşlar.Sattığı ürünler çok pahalı olup,bunu dile getirdiğiniz ve adam gibi bir üslupla durumu sorduğunuz vakit her an bir küfür yada hakaret işitebilirsiniz.Kaldıki dialoglarındaki şaibeli üslubta pek iyi niyetli bir şahıs olmadığı izlenimi uyandırmaktadır.

Benim alış-verişlerimde paradan dahada önemli şey üslup,karşılıklı saygı-sevgidir.Çoğu zaman bu ilişkiler içerisinde olduğum insanlara değerinin çok çok altında alet-edavat sattığım olmuştur buralarda.Herkes bilir yıllardan beri.Ama bu tarz zavallı insanların üslubuna tahammülüm yoktur.

Sizinde olmamasını temenni ediyorum.

Saygılar&Sevgiler.

woddy takma isimli arkadaşımızla yeniden bir gitar alış verişimiz oldu kendisine teşekkür ederim. Herkezin kolaylıkla güvenebileceği ve gözünüzü arkada bırakmayacak bir arkadaş.
i-coot takma isimli arkadaşımızdan dan pedal aldım ve fazlasıyla temiz bir aletti. Fazlasıyla güvenilir bir arkadaşımız. Kendisine teşekkür ederim.

7kedi7eti7 nickli Murat'la ve On0e_SiFFreDDi nickli Onur'la alış-veriş yaptım. İki arkadaşada sonuna kadar güvenebilirsiniz. =) İkisinede teşekkürler.

Biraz biriktirdim ama sırasıyla yazayım,

Cardesh nikli Onur kardeşime rg 350 sattım, bana sb Dreams tele + para verdi. On numara arkadaş, barkodda oturduk hemmencecik biralarımızı içtik.

Xalos nickli Ali ÜstÜndağ abi ile gitar takas ettik, güvendi Antalyadan gitarını gönderdi ( cirlop gibi, yeni tel falan takmış ), beğenirsen kendininkini yolla dedi. Sorunsuz alışveriş ettik. Kendisine saygılar sunarım.

GökhanA nikli Gökhan arkadaşıma sx strat sattım, hemen parayı havale etmiş, güvenini karşılıksız çıkarmamak için elim ayağıma dolaştı desem yeridir. Kendisine teşekkürler.

Rock_us nikli Burak arkadaşımdan cort m600 aldım, vade yaptı güvendi. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Mfikret kardeşimden Bc rich jr v ile m600 ü takas ettik, çok profesyonel bi arkadaşım :) mafya filmlerindeki gibi alışveriş oldu, ürünleri gösterdik, el sıkıştık mutlu bir şekilde evlerimize döndük :)

Sercanust den usa tele aldım. Sadece içim rahat etsin diye ben daha para yollamadan gitarı bana yolladı ve deneyip almamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum tüm ıdı bıdımı çektiği ve söz verdiği gibi mukkemmel bir şekilde gitarı bana ilettiği için.. çok değerli bir insanmış! Bir saniye bile tereddüt etmek yersiz Sercan'la alış-veriş yaparken ;)

_poulles_ demiş ki:
Sercanust den usa tele aldım. Sadece içim rahat etsin diye ben daha para yollamadan gitarı bana yolladı ve deneyip almamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum tüm ıdı bıdımı çektiği ve söz verdiği gibi mukkemmel bir şekilde gitarı bana ilettiği için.. çok değerli bir insanmış! Bir saniye bile tereddüt etmek yersiz Sercan'la alış-veriş yaparken ;)
vay vay tele yapmışız :D iyice yumuşadın olum sen :D

"the_guitarist" den takasla Digitech Grunge ve Marshall Jackhammer ı çok güzel bir alışverişle aldım.Çok teşekkürler kendisine tavsiye ederim.İlgili ve bilgili birisi.Güvenebilirsiniz.

halilpazarlama demiş ki:
_poulles_ demiş ki:
vay vay tele yapmışız :D iyice yumuşadın olum sen :D

Heee ver elini rockın roll artık :D

irfanturunc'tan uygun fiyata EMG set aldım. Gerçi seti denemeye fırsatım olmadı ama irfan'la tanıştığım için memnun kaldım; arkadaş sakin mizaçlı, temiz yüzlü, güvenilir birisidir.

Geri