Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

GuitarsSuck demiş ki:
bu arada prof. satıcı olsan dükkanını kapatmazdın heralde. listeledigin ilana da bak bi ne kadar prof. satıcı olduğunu gör.

sizler sizin gibiler beni aranızda barındırmayın lütfen. ayrıca nasıl müzisyen olunacagını sizden ögrenecek değilim.

agabeyin bana sattığı gitar 1 sene bakımsız bir şekilde rafta beklemiş. biridge ve burguları pas tutmuş bir şekilde elime geldi. bir de vurugu var jak girişinin orda. 2 tane de teli değişmiş ama ben hiç çalınmamış sanıyordum.

allahtan ent. sap ayarında bi sorun yok

bu arada yalova ne burda anlamadım ben aydında oturuyorum:D agabeyim de antalya güzelyalıda yanlış hatırlamıyorsam çünkü parasını ordan aldı

Bu arada çok dürüst birisi olsaydın siteden atılmazdın.Bu tipler böyle sitelere yakışmıyor,bunları hemen deşifre edelim ve başkalarına da üçkağıt yapmasınlar.Batan para üç kuruşta olsa bir emek karşılığın da ve günümüz de çok zor kazanılıyor...

zafer01 demiş ki:
GuitarsSuck demiş ki:
bu arada prof. satıcı olsan dükkanını kapatmazdın heralde. listeledigin ilana da bak bi ne kadar prof. satıcı olduğunu gör.

sizler sizin gibiler beni aranızda barındırmayın lütfen. ayrıca nasıl müzisyen olunacagını sizden ögrenecek değilim.

agabeyin bana sattığı gitar 1 sene bakımsız bir şekilde rafta beklemiş. biridge ve burguları pas tutmuş bir şekilde elime geldi. bir de vurugu var jak girişinin orda. 2 tane de teli değişmiş ama ben hiç çalınmamış sanıyordum.

bu arada yalova ne burda anlamadım ben aydında oturuyorum:D agabeyim de antalya güzelyalıda yanlış hatırlamıyorsam çünkü parasını ordan aldı

Bu arada çok dürüst birisi olsaydın siteden atılmazdın.Bu tipler böyle sitelere yakışmıyor,bunları hemen deşifre edelim ve başkalarına da üçkağıt yapmasınlar.Batan para üç kuruşta olsa bir emek karşılığın da ve günümüz de çok zor kazanılıyor...

geçmiş olsun 30milyon az bi miktar olabilir ama neden bi şerefsize gitsinki? eğer dediklerinn tamamı doğruysa ki bence doru boşver takma artık allahından bulur elbet ilahi adalet var bugun 30 milyona yatar yarın anasından babasından karısından çıkar.

buzzgibi nickli tuncay ile alısverişim oldu.kendisi gayet duzgun ve durust bi insandır..cok mesgul olmasına ragmen ugrasmıs ve sorunsuz bi alısverise imza atmıstır..thanks dude :)

pinarello demiş ki:
"crestline" kullanıcı isimli Uğur kardeşimizle güzel bir alışveriş yaptık.. Kendisinden EHX metal muff aldım.. Dediği gibi tertemiz ve sorunsuz bir alet.. Hatta pedalı alınca akşama kadar bir yerlerde oturup muhabbet ettik tanıştığıma memnun oldum.. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kendisine.. Selamlar..

Burak Altıparmak

Sağol Burak güle güle kullan pedalını.

Bu arada geçenlerde orcun88 nickli arkadaştan Zvex Box of Rock aldım(DE7 üzerine para vererek). Sorunsuz bir alışveriş oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bugün ilahimorluk nickli arkadaşa da Fender Fm65r sattım. O da sorunsuzdu. Kendisine teşekkür ediyor, güle güle kullanmasını diliyorum.

ebsrepic demiş ki:
persembe nickli ertuğrul bey le alışverişimiz oldu. kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz.

aynı şekilde ebsrepic nickli Emre de düzgün bir arkadaşımız. Alışverişten önce aletle ilgili tüm + ve -'leri aktarmıştı dolayısıyla hiç bir sürpriz olmadı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

The-DeathLeSs demiş ki:
zafer01 demiş ki:
GuitarsSuck demiş ki:

geçmiş olsun 30milyon az bi miktar olabilir ama neden bi şerefsize gitsinki? eğer dediklerinn tamamı doğruysa ki bence doru boşver takma artık allahından bulur elbet ilahi adalet var bugun 30 milyona yatar yarın anasından babasından karısından çıkar.

Sevgili kardeşim,ben de yalan ve abartı asla olmaz ve olamazda.Eksik yazdım ama fazla yazmadım.Biraz dikkat etmeseydim gitarın tamamı gidecekti.Allahtan o gün acilen paraya ihtiyacim vardı da havaleyi almaya gittim de foyası çıktı hemen,yoksa çoğu zaman havalelerin gelip gelmediğine bakmadan aleti kargolarım.Bu bana iyi bir ders oldu.Tepkiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

irfanturunc nickli ve isimli arkadaşla vamp 2 alışverişim oldu, kendisi samimi ve dürüst birisi.Teşekkürler tekrardan.

Emrah abiyle (uranyum238) çok güzel bir alışverişimiz oldu. Ibanez Srx300 aldım kendisinden.Gitarı öyle bi paketlemişki, açarken zorlandım :D o kadar sağlam yani :)

Kendisine güvenebilirsiniz gayet kibar bir insan. Ona buradan teşekkür ediyorum :)

manyaxthelost adlı arkadaşımızdan mxr dynacomp almış bulunmaktayım ve çok memnun kaldım.saolsun çok yardımcı oldu gecenin bi vakti kayıt yaptı yolladı...kargodada hiç problem olmadı .gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Ymskn nickli Erkan kardeşimle çok güzel bir alışveriş yaptık.... Gerek kendisi nakit olarak kendimi ayarlamam için bana vermiş olduğu süreden dolayı olsun, gerekse sorduğum sorular ve kargo konusunda olsun elinden geldiğince çok yardımcı olmuştur bana...

Umarım kendiside en az benim kadar keyif almıştır bu alışverişten...
Kendisine alış-veriş konusunda rahatlıkla güvenebilirsiniz. Yeniden burdan teşekkür etmek istiyorum kendisine... :)

İyi günler

vindicated ile bugün çok güzel bir alışveriş yaptık, saolsun sayesinde Metallica yolcusuyum ben de artık :metalhead İş çıkışı, yorgunluğuna rağmen son derece yardımcı ve samimi bir tavırla karşılaştım. Kendisiyle alışveriş yapacak arkadaşlara kesinlikle güven konusunda rahat olabileceklerini söyleyebilirim... Umarım kendisi de aynı memnuniyete sahiptir diyerek huzurlarınızdan çekilirim... :D

Ze_uS demiş ki:
Ymskn nickli Erkan kardeşimle çok güzel bir alışveriş yaptık.... Gerek kendisi nakit olarak kendimi ayarlamam için bana vermiş olduğu süreden dolayı olsun, gerekse sorduğum sorular ve kargo konusunda olsun elinden geldiğince çok yardımcı olmuştur bana...

Umarım kendiside en az benim kadar keyif almıştır bu alışverişten...
Kendisine alış-veriş konusunda rahatlıkla güvenebilirsiniz. Yeniden burdan teşekkür etmek istiyorum kendisine... :)

İyi günler

Enaz kendisi kadar keyif aldım bu alışverişten , Can dostum ürünü almadan ücretini ödeyebilecek kadar dürüst ve karşısındakine güvenen bir kişidir.Gitarın kendisinde olmasına sevinmekteyim , kesinlikle güven konusunda şüphe duymadan alışveriş yapabilirsiniz.
Kendisine burdan teşekkür ediyorum tekrar , gösterdiği ilgi ve alakadan vede duyduğu güvenden ötürü ;)

Geri