Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

mistreated4u nickli mert kardeşimden Morley Classic wah aldım izmir-istanbul arası alışverişin herhangi bir safasında hiçbir sorun olmadı kutulu geldi pedal temiz tıkır tıkır çalışmakta :) mertle gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

HoochieCoochieMan' den ram aldım, sorunsuz, sarıp sarmalanmış şekilde ulaştı elime, takır takır çalışıyor, fiziksel olarak da yeni gibi aletler. Buradan Uğur abiye teşekkür ediyorum, kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz...

"expres" nickli arkadaşla pedal-gitar takası yaptık hiçbir sorun olmadı ona burdan teşekkür ediyorum çok.Hatta kendisi zor durumda olduğum için bütün kargo masraflarını üstüne aldı çok teşekkürler kardeşim.

metallizm2 demiş ki:
"expres" nickli arkadaşla pedal-gitar takası yaptık hiçbir sorun olmadı ona burdan teşekkür ediyorum çok.Hatta kendisi zor durumda olduğum için bütün kargo masraflarını üstüne aldı çok teşekkürler kardeşim.

evet metallizm yani atakan kardeşimle keyifli bir alışveriş yaptık şüphe duymadan benden önce aleti kargolamış..teşekkür ederim..
kargo olayına gelince para sorun değil kardeşim karşılıklı güven olduunda fazla vermek koymaz insana

gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

qessqinli nickli arkadasla forumda sattığım bi ürün sayesinde tanışdık.snra pazarlık için msn e geçtik.her konuda anlaştık.bn trabzondaım ama sattığım ürün ankarada arkasımda.qessqinli de ankarada.urunu elden alıyım dedi.we ortadan kayboldu.telefonlarımıda cıkmadı msj larımada cvb wermedi.we bn urun ıcın ankarada arkadasıma we kuzenıme hbr werdım.şimdide sitede attığım pm e cvb werdi almıorum dedi.almıcaksan msn den hbr wer msj at.1 hafta snra hbr werme..sonuç olarak bna maddi bi zararı olmuştur..qessqinli nickli arkadasın bencıllığını belırtmek istedim..

gitaristt_17 demiş ki:
qessqinli nickli arkadasla forumda sattığım bi ürün sayesinde tanışdık.snra pazarlık için msn e geçtik.her konuda anlaştık.bn trabzondaım ama sattığım ürün ankarada arkasımda.qessqinli de ankarada.urunu elden alıyım dedi.we ortadan kayboldu.telefonlarımıda cıkmadı msj larımada cvb wermedi.we bn urun ıcın ankarada arkadasıma we kuzenıme hbr werdım.şimdide sitede attığım pm e cvb werdi almıorum dedi.almıcaksan msn den hbr wer msj at.1 hafta snra hbr werme..sonuç olarak bna maddi bi zararı olmuştur..qessqinli nickli arkadasın bencıllığını belırtmek istedim..

bi ara bu arkadaş gitara yeni başlayanlara usa fender diye çin yapımı fender diye keklemeye çalışıyordu:D hatta mygitardan araştırısan ne olduğunu anlarsınz bu qessininin

abalci72 ve emredd ile alışverişim oldu.

abalci72 ödemeyi anlaştıktan hemen sonra yaptı, oldukça hızlıydı.

emredd ise oldukça dürüst bir satıcı.

Keşke tüm alışverişler bu iki arkadaşla olduğu gibi olsa... Teşekkür ediyorum...

Marvell_01 ile alışverişim oldu, kendisi gayet dürüst ve güvenilir bir satıcı, sadece satmayı değil sattıktan sonrasını da düşünüyor, bizim alışverişimizde küçük problemler oldu ondan kaynaklanmayan, sağolsun sonuna kadar ilgilendi. Kendisine de tekrar teşekkür ediyorum.

Ginoobili nickli arkadaş ile bir alışveriş gerçekleştirecektik ancak kendisi benim için ayırdığı Dime distortion'ı -bana haber dahi vermeksizin- bir başka takasta kullanmak suretiyle beni oldukça zor bir durumda bırakmıştır. Sonrasında defalarca özür dilemesine karşın ben, söz konusu pedalı küçük kuzenime hediye alacağım için kendisine epey mahçup oldum ve bu yaşımdan sonra bir kez daha herkesin sözüne güvenmemek gerektiğini öğrendim.

Ginoobili ile alışveriş yapmayı planlayan arkadaşların dikkatine; sözlerin pek bir geçerliliği yok; kötü niyetli biri olduğunu sanmıyorum ancak güvenilmez olduğu da kesin.

jackson dk2

Merhabalar,

"nurialcho" nickli Gökhan arkadasım ile bir alışveriş yaptık. Gerçekten kaçırmak istemediğim 0 gitarı okadar müşteri varken anlayış gösterdi 10 gün benim için ayırdı. Sonunda da güzel bir alışveriş oldu.

Buradan kendisine yardımları için teşekkür ediyorum. Bu arada abinede selamlar Gökhan =)

Re: jackson dk2

aimlessmentality demiş ki:
Merhabalar,

"nurialcho" nickli Gökhan bir alışveriş yaptık. Gerçekten kaçırmak istemediğim 0 gitarı okadar müşteri varken anlayış gösterdi 10 gün benim için ayırdı. Sonunda da güzel bir alışveriş oldu.

Buradan kendisine yardımları için teşekkür ediyorum. Bu arada abinede selamlar Gökhan =)

Eywallah kendisi çok anlayışlı dürüst sözüne güvenilir arkadaştır.Ben evde boya yapılıyordu gelemedim başka zaman inşallah görüşmek üzere.güle güle kullan..

cancaliskan gerek kişiliğiyle, gerek müzisyenliğiyle dört dörtlük bir insandır. Sayesinde ahir ömrümde bir USA Fender Strat'ım oldu, kendisine gösterdiği anlayış ve ilgi için teşekkür ediyorum buradan. Sağol varol =)

ManyaxTheLost demiş ki:
cancaliskan gerek kişiliğiyle, gerek müzisyenliğiyle dört dörtlük bir insandır. Sayesinde ahir ömrümde bir USA Fender Strat'ım oldu, kendisine gösterdiği anlayış ve ilgi için teşekkür ediyorum buradan. Sağol varol =)

ManyaxTheLost kardeşim gerçekten bu devirde zor bulunan cinsten bir insan. Sözünün eri , efendi ve sağlam bir arkadaşımız. Müzik ve gitar için bunca yolu göze alıp buralara kadar geldi ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik. Hiç bir ödemesi gecikmesin diye elinden geleni yaptı.

Çok teşekkürler Orçun. İstanbula geldiğinde kapım her zaman açık.

Not : Sahibinden.com gece yarısı hesabıma havaleyi geçti. Nasıl yaptı bilmiyorum...

trivium nıcklı efe kardesımle squier tele ve psp takasladık bayada muhabbet ettık alısverısten once kendısıne referansım guvenebılırsınız sorunsuz cok guzel bı alısverıs oldu gule gule kullan kardesım gıtarını

vallahi sercan abi de gerçekten şahane bir insan başlığındada yazdığım gibi hiç sorun çıkartmayarak son dğzeyde destek sağladı kendisine teşekkür ederek işe yaramayacığını bilsemde bende referansım :D:D umarım kendisiyle daha çooooooook alışverişlerimiz olur:D

Geri