Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Rosewood isimli arkadaştan 1 adet Boss SD1 ve Boss Ch1 isimli toplamda 2 adet pedal aldım. Her iki pedal da kendisini belirttiği gibi tertemizdi. Güvenilir bir arkadaş. Alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum

Nicklerini hatırlayamadığım arkadaşlardan özür diliyorum, baştan belirteyim :)

Sinan3002 nickli Sinan arkadaşımıza RG 370 sattım, kendisinden Cort M100 aldım, alışveriş elden oldu, gayet temiz oldu :) Kendisi son derece iyi niyetli bir arkadaşımızdır. :)

Erkal (malesef nickini hatırlamıyorum :( ) arkadaşımıza Jackson KE3 sattım elden, son derece hızlı bir alışveriş oldu, kendisi güvenilebilecek bir insandır ( 50 YTL'yi bekliyorum Erkal :) )

alpermclaren nickli Alper arkadaşımızdan Ibanez RG2550 aldım, parayı hesabına yetırdığım anda gitarı kargoya verdi, dediğinden daha temiz bir gitar geldi diyebilirim, hiçbir güven sorunu duymadan alışveriş yapılabilecek bir arkadaşımızdır kendisi :)

brideofevil nickli arkadaşa behringer gdi21 sattım, parasının olmadığını söylediği için iyiniyet gösterip 40 ytl ye sattım, bana sıfırı 70 ytl zaten diye muhabbet yapmıştı. 2 gün sonra aynı pedalı 70ytlye satmak için ilan vermiş. Bu mesaj tarzı mesajı ilanına yazmıştım ama mod lar sağolsunlar silmişler..
Arkadaş bana öm atarak hakaretlerde bulunmuş, aklınızda bulunsun bu arkadaşla alışveriş yapmanızı KESİNLİKLE tavsiye etmiyorum. Umarım mod lar bu mesajımı da silmez..
Saygılarımla;

arkadaşlar yani bu adam beni siteden attıracak sinirlerim üst safalara ulaştı arkadaşım fiyat ortada pahalı gelirse pedalı almazsın.Ben zorlamı pedalı satıyorum insanlara .Dersinki brideofevil nickli arkadaş benden aldığı bozuk pedalı kakalıyor tamam kabul sen 100 ytl lik pedalı 10 ytl ye aldın o senin başarındır bu pedalı yine 10 ytlye satmak zorundamısın? yaptığın mantıksızlık modlarım çok doğru karar vermişler kimsenin ilanına fiyat açısından karışamazsın ben senden pedalı aldım gerisine karışmazsın hemde hiç bakmadan güvenerek aldım.260 cevabın var ama kuralları öğrenememişsin .

son olarak ekleyim millete duygu sömürüsü yapma iyi niyetine verdim 40 ytl ye diyprsun ben senin babanın oğlumuyum iyi niyetine verdin? niye procoratı 215ytl den 1 gram dahi inmedin ben forumda senden başka kişilerlede alışveriş yaptım tek sen şikayet ettin.Kendini ezik duruma düşürme daha o kadar derim.

saygılar(saygılar yazınca miilet seni daha çok dinleyecek sanıyorsun)

hakimamca nickli beyle sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik.Sabah saatlerinde havaleyi yaptı bende hemen kargoladım.Gerçekten hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.

shnicx

teşekkürler..

cuma günü shnicx ten gt3 almıştımm ama kargo ların pazar günü kapalı olmasıı yüzünnndenn dün alabilmiştimm
işler yüzünnden de haber verememiştimm saolsunn özel mesaj la aletin durumunu sordu..
teşekkürler.. alet sapasağlamm elime ulaştıı

nice alışverişlerde görüşmek dileğiyle :D

fade2black_ Berk ile bir alim satim islemim oldu. Kendisine 10 uzerinden 10 veriyorum.

Kendisinden gitar aldim, netten konustuk sohbet de ettik, dedigi saatte fotograflari da yolladi.. gitar soyledigi kadar temizmis, sonra anlastigimiz gibi kargosunu yapti gecikmeden, hatta referans gosterdigim icin guvenip kargoyu ben parayi yollamadan yapti.. Onun icin de ayridan tesekkur ediyorum. Ondan sonra, kargoyu cok ozenli yapmis, gitar sapa saglam 0 sorunla ulasti. Kendisiyle alis veris yapmaktan cok memnun kaldim, su ana kadar yaptigim 70'ten fazla alim satim icinde de ilk 5'in icinde kendisi kesinlikle. Kendisine buradan tesekkur ediyorum.

Reeve demiş ki:
fade2black_ Berk ile bir alim satim islemim oldu. Kendisine 10 uzerinden 10 veriyorum.

Kendisinden gitar aldim, netten konustuk sohbet de ettik, dedigi saatte fotograflari da yolladi.. gitar soyledigi kadar temizmis, sonra anlastigimiz gibi kargosunu yapti gecikmeden, hatta referans gosterdigim icin guvenip kargoyu ben parayi yollamadan yapti.. Onun icin de ayridan tesekkur ediyorum. Ondan sonra, kargoyu cok ozenli yapmis, gitar sapa saglam 0 sorunla ulasti. Kendisiyle alis veris yapmaktan cok memnun kaldim, su ana kadar yaptigim 70'ten fazla alim satim icinde de ilk 5'in icinde kendisi kesinlikle. Kendisine buradan tesekkur ediyorum.
Revee Batuhan'da aynı sekılde hıc gecıktırmeden belirttigi saate parayı yolladı hizli ve güzel bi alış veriş oldu kendisine güvene bilirsiniz
sanada tesekkurler Batuhan ;)

schecter_boy Mahmut' la bi gitar alışverişimiz oldu ben forumdan ilk defa alışveriş yapıyorum açıkcası çok güven sorunu yaşadım sonunda güvenip aldım bugun geldi gitar çok memnun kaldım söylediği kadar temiz bi aletmiş iyiki almışım :D schecter_boy'a kesinlikle güvenebilrsiniz gözü kapalı güvenin....turkrock camiasınada teşekkürler...

theMagus demiş ki:
Geçen hafta GökhanA dan SX strat aldım..

GökhanA ile msnden konuştuk. Hayatımda yaptığım en güzel alışverişti. İlk olarak kargoyu kendi karşıladı ve bir sorun olursa gitar benimdir dedi. Daha sonra ben telleri değiştirmedim ama yanında bir takım tel yolluyorum kendin bakarsın dedi. Ve ben daha parayı yollamadan kargoya verdi gitarı. Parayı yatırdığım gün gitar elimdeydi! Ayrıca konuşurken gitarla ilgili tavsiyelerde de bulundu. Denediği manyetiklerden vs. bahsetti...

Gerçekten bir alış-verişte daha ne yapılabilir bilmiyorum. Bu yüzden kendisine trilyonlarca kez teşekkür ederim.

Aldığım alet öyle pahalı bir şey olmayabilir fakat önemli olan burdaki düşünce tarzı...

Saygılar ve teşekkürler..

theMagus demiş ki:
theMagus demiş ki:
Geçen hafta GökhanA dan SX strat aldım..

GökhanA ile msnden konuştuk. Hayatımda yaptığım en güzel alışverişti. İlk olarak kargoyu kendi karşıladı ve bir sorun olursa gitar benimdir dedi. Daha sonra ben telleri değiştirmedim ama yanında bir takım tel yolluyorum kendin bakarsın dedi. Ve ben daha parayı yollamadan kargoya verdi gitarı. Parayı yatırdığım gün gitar elimdeydi! Ayrıca konuşurken gitarla ilgili tavsiyelerde de bulundu. Denediği manyetiklerden vs. bahsetti...

Gerçekten bir alış-verişte daha ne yapılabilir bilmiyorum. Bu yüzden kendisine trilyonlarca kez teşekkür ederim.

Aldığım alet öyle pahalı bir şey olmayabilir fakat önemli olan burdaki düşünce tarzı...

Saygılar ve teşekkürler..

Ben teşekkür ederim. Alışverişte iyi niyet ve yaklaşım tarzı karşılıklıdır. Siz de söz verdiğiniz tarih ve zamanda ücreti aksatmadan yatırdınız. theMagus güvenilir bir üyedir. Herkese tavsiye ederim.

"nurialcho" takma isimli arkadaşla güzel bir alış verişim oldu. Kendisine Meksika Fender sattım. Güle güle kullanması dileğiyle. Teşekkürler.

Geri