Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

..

sorunsuz alışverişlerim

:arrow: salom -- kx5 aldım - bc virgin sattım

:arrow: hard_raki -- telefon aldım

:arrow: duppoy -- x6 aldım

:arrow: heyhat -- g2.1u sattım

:arrow: typhoonca -- psp aldım

:arrow: expers - zoom proc. sattım

:arrow: olgacxxx - askı jack vs. aldım

:arrow: dethklok - jack daniels sattım

:arrow: qessqinli kx5 sattım - mtm2 sattım - gnx2 aldım

hepsiyle sorunsuz alışveriş yaptım. hepsi güvenilir kişilerdir.

nickini bilmediğim 9 10 kişi daha var. hatırladıkça yazarım .

tadiLat adlı üyeyle alışveriş yaptm hiç şüpem yoktu gitarı alırken gerçektende öle oldu sorunsuz bi gitar aldım ve mutluyum x) ...

olgacxxx nickli arkadaştan telefon aldım, Rockhouse nickli arkadaşa rp 50 sattım ve rosewood nickli arkadaşa cort g 254 sattım hiç biri ile olan alışverişimde bir sorun yaşamadım son derece hızlı ve temiz hallettik üçüne de sonuna kadar güvenebilirsiniz...

to_scream nickli arkadasımızda marshall 15dfx anfi aldım ve cok teşekkür ederim... alet için gerçekten çok temiz hatta sıfır almış gibi oldum... Kesinlikle çok güvenilir bir arkadaşımız. Ayrıca umarım zoom pro. satarsın oda sıfırdan farksızdır.. Zoom hastalarına duyurulur.. :D çok temiz bir alış verişti muhabbetin içinde teşekkür edrim.. iyi satışlar arkadaşım...

"persembe" EMG aldım kendisinden zamanında.Güven ötesi bir insandır kendisi.Parayı yatırır yatırmaz direk süper bir şekilde kargolayıp elime ulaşmasını sağladı.
"Demoniye" Ibanez Grg170dx elektro sattım kendisine.Parayı zamanında yatırdı bende aynı şkilde dakikalar içinde kargoya verdim.Güvenilir bir arkadaştır.
"Wonderhez" Ibanez BTB200 bassgitar sattım kendisine.Çok iyi niyetli hoş sohbet bir insandır kendisi.
"NFF" mc100 hardcase sattım kendilerine.Bir sorun yaşamadım.
"Bradwarden" melih arkadaşımdan marshall 15cdr aldım.Dediği gibi alet tamamen sorunsuz 0 ayarında bir alet verdi.
"icbalic" bu arkadaşada EMG 81/85 set sattım.Daha doğrusu benden gitti arkadaşa emgler.Zamanında parasını yatırdı.Bende aynı şekilde yarım saat içinde kargoya verdim.Güvenilir bir arkadaş.
"Tabos" nickli arkadaştan EHX Metal Muff aldım.Benden kaynaklanan bir yanlış anlaşılmadan dolayı bile üşenmeyip yeniden aleti getirdi.Güvenilir bir arkadaştır.
"Bekomach" adlı arkadaştan elektrogitar hardcase satın aldım.Parayı yatırır yatırmaz dakikalar içinde kargoya verdi case'i.Çokta yardımcı oldu fiyat konusunda.Güvenilir bir arkadaştır.
"Legend_X" Arkadaştan ram aldım jet hızında bir alışveriş gerçekleştirdik.
"Blazer_x" Nickli arkadaşa EHX Metal Muff kargoladım.Güveni için teşekkür ediyorum.Parasını yatırdıktan sonra 1 saat sonra kargoya verdim.Güvenilir bir arkadaş.

Demin bir kaç yorum okudum acayıp ilgimi çekti.Hakan aldemir le yaklaşık 2 kere alış veriş yaptım taksitle ve hiçde geçiktirmedi ve cidden güvendiğim ve sonuna kadarda güveneceğim bir arkadaş.Birde tehtid nedir arkdaşım ya tehtidle bir yere varamazsınki.Şimdi resmen inat olmuş iki tarafa adıma tmıyo bu iş böyle çözümlenmez bence.Neyse burda asıl ima etmek istediğim Hakan la alışverişim oldu hiç bir zamanda aksatmıdı ödemeye çok muhabbetli sevecen bir arkadaştır kendisi sonuna kadarda güveniyorum.

Forumun yenisi olarak Wareyha nickli Vedat arkadaşımdan Marshall el84 20/20 power amfi aldım. Sorunsuz, gürültüsüz, patırtısız, çok hızlı ve tertemiz bir alışveriş oldu.

Teşekkürler Vedat, teşekkürler Mutlu...

murat_72 arkadaşm ile GT8 takası yaptık..ben ona sorunsuz tertemiz Digitech DF-7 + Behringer DR100 Reverb ve nakit 350TL para gönderim,o ise GT8..buraya kadar herşey normal..

bana söylediğine göre gt8'in tek sorunu "tuner" tuşunun çalışmamasıydı..ok dedim,mazur gördüm,tuner kullanmıyorum zaten diye..daha sonra gönderdiği gün "çantasını bulamadım,bulunca yollayacağım" dedi,ona da birşey demedim..

neyse geldi bugün alet güzel paketlenmiş vs..taktım,ilk olarak tuner tuşuna bastım zaten belki çalışır 1 umut diye,çalışmadı :D neyse,dedim hadi 1 ton yapayım,girdim dist amp falan karıştırıyorum,bilgim var zate 1.5 yıl kullandığım alet..o da ne.."geri" tuşu da çalışmıyor..1 tonda yada efektte vs PARAMETER tuşuyla sadece ileri gidebiliyorum..format atmak aklıma geldi,denedim,olmadı yine..daha sonra ses biraz fazla geldi bir tonda,arkadan volümü kısayım derken baktım ki arka volüm pot'uda işlevsiz!üstelik epey laçka olmuş durumda..sonra tuşları tek tek denemeye başladım ve compresör tuşununda çalışmadığını fark ettim,ayrıca 3.numaral switch'de tutukluk yapıyordu..

ardından içindeki ufak 3V'lik pili değiştirmek aklıma geldi,bilg.in anakarttan söküp değiştirdim,ikisininde modeli aynıymış şans eseri CR2032 diye..yine çözüm yok..kendisine mesaj attım,ondanda henüz cevap yok..hadi tuner'la comp'u geçtim,hadi volüm'üde geçtim,ama back tuşu olmadan hiçbirşey yapılamazki alette..

paylaşmak istedim,bilgilerinize..öneriniz varsa belirtiniz çok iyi olur,belki çözüm vardır,çünkü tuşlar normal olarak basıyor bir kırılma vs yok ama aktif konuma geçmiyor..

Hocam eğer biraz tornavida filan tutabiliyorsan aç gt-8'i bak bakalım tuş takımlarının altına temassızlık ne bileyim altında bir kırılma filan varmı.Hani eğer o tuşa filan bağlı bir devre elemanı filan yanmışsa gitar elektroniği ile ilgilenen yerler olması lazım istanbulda ankara'da filan var yani.Oralara git en fazla diyodunu direncini değiştirirler aynısıyla.Bana öyle bir sorun gt-3 te oldu switcimde ben açtım altındaki lehim kopmuş hemen lehimledim oldu.Geçmiş olsun bu arada...

NomAmor demiş ki:
Hocam eğer biraz tornavida filan tutabiliyorsan aç gt-8'i bak bakalım tuş takımlarının altına temassızlık ne bileyim altında bir kırılma filan varmı.Hani eğer o tuşa filan bağlı bir devre elemanı filan yanmışsa gitar elektroniği ile ilgilenen yerler olması lazım istanbulda ankara'da filan var yani.Oralara git en fazla diyodunu direncini değiştirirler aynısıyla.Bana öyle bir sorun gt-3 te oldu switcimde ben açtım altındaki lehim kopmuş hemen lehimledim oldu.Geçmiş olsun bu arada...
sonra açılmış hocam bu ben sana gönderdiğimde böyle değildi lafını duymakta var bence hiç kurcalama iade et.
ve tavsiyem şurası tutukluk yapıyo sadece şurası çalışmıyo arada takıldığı oluyor gibi ifadeleri duyduğunuz ürünleri almayınız.

halilpazarlama demiş ki:
NomAmor demiş ki:
sonra açılmış hocam bu ben sana gönderdiğimde böyle değildi lafını duymakta var bence hiç kurcalama iade et.
ve tavsiyem şurası tutukluk yapıyo sadece şurası çalışmıyo arada takıldığı oluyor gibi ifadeleri duyduğunuz ürünleri almayınız.

Eğer bu tür aksaklıklarını, bozuklarını belirtmemiş bir kişi bence geride almaz sonuçta alışveriş elden değil kargo ile gerçekleşmiş.Eğer eleman geri alırsa ne ala ama almazsa teknik olarak işe girmek kaçınılmaz olucaktır :)

hocam elektronik bilgim,pedal yapacak derece de var ;) içini açtım tabi açmazmıyım :D önce 1 korktum zaten..:D daha sonra tuşların olduğu kısma ulaştım lakin kaldırmadım o plakayı,babama anlattım olayı,contact lens cleaner sıkarsın dedi,alana kadar idare edicem artık..ama dediğim gibi,atıorm solo'nun yada comp.un aktif olduğu patch'lerde ilgili tuşun lambası yanıyor,ama basınca aktif konuma geçmiyor,yani kırık falan deil tık tık ses gelior basınca :D

Baran uzun süredir alım satımda ilanını yazılarını görüyorum 2-3 aydır gt8 alabilmek için elindekileri satmaya çalışıyorsun. onca zaman uğraştın didindin başına böle bir olay gelmiş olmasına gerçekten çok üzüldüm. bu tür olaylar insanın müzik hevesinide kırıyor.. Keşke aleti almadan önce deneyebilme şansın olsaymış.. Teknik anlamda bi tavsiyede bulunamayacağım fakat iade edebiliyosan bence geri ver çünkü 50 100 ytl için bu tür baş ağrıtıcı şeyler yaşamamış olurdun. sonuçta 350 ytl vermişsin ve 450 500 ytl ye sorunsuz bi gt8 bulabilirdin ve elindeki analoglarda elbet bigün satılırdı...
hani derler ya bişeyi çok istersen başına bişey gelirmiş diye seninkide o hesap olmuş.. umarım bi an önce bi çaresini bulabilirsin

kolay gelsin kardesim

Geri