Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

blackdra(volkan) arkadaşımızdan jackson dk2 hot road flames aldım gitar dediği gibi tertemiz ve sağlamçıktı..teşekkür ediyorum..alış verişlerinizde kesinlikle güvenmeniz gereken bir dostumuz.

expers demiş ki:
blackdra(volkan) arkadaşımızdan jackson dk2 hot road flames aldım gitar dediği gibi tertemiz ve sağlamçıktı..teşekkür ediyorum..alış verişlerinizde kesinlikle güvenmeniz gereken bir dostumuz.

Birkan(exper) ile iyi bir alışverişimiz gerçekleşti teşekkür ediyorum.Güven konusunda sorun yaşamayacağınıza eminim.

sercanust arkadaşıma bugün PS3 konsolumu satmış bulunmaktayım , kendisi önce parayı gönderdi ardından ben kargoyu teslim ettim , son derece güvenilir ve samimi bir arkadaş , alışverişlerinde Referans amaçlı bu yazımı okuyabilirsiniz :D

cancaliskan ile manyetik alisverisi yaptik.aksamin bir saati misafirlerini birakip arabayla geldi bulusma yerine.piril piril kutulu bir evo manyetik sahibi oldum.kendisine sonsuz tesekkurler.kesinlikle guvenebilirsiniz.zaten referansa ihtiyaci yok.

Oramiral demiş ki:
cancaliskan ile manyetik alisverisi yaptik.aksamin bir saati misafirlerini birakip arabayla geldi bulusma yerine.piril piril kutulu bir evo manyetik sahibi oldum.kendisine sonsuz tesekkurler.kesinlikle guvenebilirsiniz.zaten referansa ihtiyaci yok.

çok sorunsuz ve kolay bir alışveriş oldu. teşekkürler. güle güle kullanın.

oramiral abiminde referansa ihtiyacı olduğunu sanmıyorum ama kesinlikle güvenebilceğiniz birisidir.

ymskn nickli arkadaşa cort x2 sattım çok güzel bir alışveriş oldu ben gitarı yollamadan parayı yolladı sağolsun.....Kesinlikle güvenebileceğiniz bir arkadaştır.

s-co demiş ki:
mrt_guitar nickli sözde murat erdi keçeci isimli arkadaşla ps1 satışı için anlaştık kargoyu gönderdim ne ses ne seda nede para var msjlarımada cvp vermiyor. merak etmesin 30 ytl için peşine düşmem kimsenin başkalarının 300 ytlsi gitmesin diye uyarıyorum.alışveriş yapmayın...

Arkadaşlar bu Murat Erdikeçeciyi bi elime geçiriyim katil olucam 80 tlmi cep yaptı Geri Vites adlı grubu bilen var mı adam orda çalışıyormuş.Bi ulaşsak sorunu neymiş niye insanların parasını çalıomuş bi öğrensek.

http://gerivites.rockmekan.com/grup_elemanlari.htm

serbestsayar nickli Özgür arkadaşımdan kore yapımı fender aquıer aldım.Çok güzel bir alışveriş oldu sağolsun süperde kargolamış kesinlikle güvenebileceğiniz bir kişi.

RaY demiş ki:
s-co demiş ki:
mrt_guitar nickli sözde murat erdi keçeci isimli arkadaşla ps1 satışı için anlaştık kargoyu gönderdim ne ses ne seda nede para var msjlarımada cvp vermiyor. merak etmesin 30 ytl için peşine düşmem kimsenin başkalarının 300 ytlsi gitmesin diye uyarıyorum.alışveriş yapmayın...

Arkadaşlar bu Murat Erdikeçeciyi bi elime geçiriyim katil olucam 80 tlmi cep yaptı Geri Vites adlı grubu bilen var mı adam orda çalışıyormuş.Bi ulaşsak sorunu neymiş niye insanların parasını çalıomuş bi öğrensek.

http://gerivites.rockmekan.com/grup_elemanlari.htm

"""""Murat Erdi Keçeci (Gitar - Harmonica - Geri Vokal)

10 yaşından beri müzikle uğraşan Murat, 14 yaşında gitar çalmaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda harmonica çalmaya başlamıştır. Bir çok rock grubuna da eşlik etmiştir. Manisa EFE Müzik'te grubun diğer gitaristi Mustafa ile birlikte 2 yıl çalışmıştır. Şu anda Manisa Övgü Müzik'te Mustafa ile birlikte çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca Luthier'likle de uğraşan Murat, sahnede kendi yapımı gitar, pedal ve ekipmanları kullanmaktadır. Son olarak 2007 Ekim'de Emre'nin kurduğu gruba Mustafa'yı da yanına alarak katılmıştır. """""""""""""

manisada olan biri rahat bulur Övgü müziğide geri viteside bu elemanıda...

Geri