Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Korhandere nickli arkadaşımla manyetik alışverişimiz oldu hem hızlı hemde komikti :) teşekkürler şimdiden:)

Not: O paketi açarken kargocunun kokain mi o demesini görmeniz lazımdı:D

NomAmor adlı arkadaştan bi gitar aldım.Bana tertemiz falan demişti.İnanmıştım bende.Neyse anlaştık paralar yatırıldı kargolar gönderildi vs. gitar geldi .Gitarı çıkardım kılıfından bi baktım bide ne göreyim bana temiz değil resmen sıfır gitar göndermiş =))) teşekkür ederim kendisine.

salom demiş ki:
NomAmor adlı arkadaştan bi gitar aldım.Bana tertemiz falan demişti.İnanmıştım bende.Neyse anlaştık paralar yatırıldı kargolar gönderildi vs. gitar geldi .Gitarı çıkardım kılıfından bi baktım bide ne göreyim bana temiz değil resmen sıfır gitar göndermiş =))) teşekkür ederim kendisine.
Eyw salih hocam sende söz verdiğin gibi paranı tam olarak ve erkenden yatırdın.Ayrıca arkadaşımdan kaynaklanan birsürü aksiliğide anlayışla karşıladı.Bende çok teşekkür ederim nice alışverişlere...

memos kreberk tv jem

Memos kardeşimden Vestel LCD tv aldım, ben istanbuldayım, ankaradaki anneme elleriyle götürüp teslim ettiği, kurduğu ve kanalları ayarladığı için buradan da çok teşekkür ederim. hızlı ve keyifli bir alışveriş yaptık

kreberk de sağolsun, kalktı İzmit'ten geldi, Jem 555'ini getirdi, 15 dakikada hallettik (yol hariç 15 dakika tabi:))

turkrock'a da teşekkürler.

son dönemde HoochieCoochieMan, sertsessiz, synephro ile yüzyüze benim alış onların satışları oldu. karadoan ile ise uzaktan Mersin->Ankara şeklinde alışverişimiz oldu. bu arkadaşlara güvenebilirsiniz. tabi bana da...

mecmast (emre) ile alış verişmiz olduemre çok ilgili ve sözüne sağdık bir arkadas herkeze tavsiye ederim... Anlaştıımız saatte yolladı parayı okadar da dakik birisi:)

Teşekkür ederim "hakanfire". Hakan da dürüst ve güvenilir bir arkadaşımız. Aldığımız aleti çok özenle kargolamış ve gayet iyi kullanmış. Kendisinin de dediği gibi gayet temiz kullanmış. Hakan'la alışveriş yaparken kendisine güvenebilirsiniz.

Geri