Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

"swaIIowed" nick li kutay'dan İSP Dec aldım. Sağolsun anadolu yakasına kadar getirdi. Ayrıca verdiği pedalın sıfırdan bir farklı yoktu. Dürüst ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler

"swaIIowed" nick li kutay'dan İSP Dec aldım. Sağolsun anadolu yakasına kadar getirdi. Ayrıca verdiği pedalın sıfırdan bir farklı yoktu. Dürüst ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler

metallihead nickli arkadaşa gitar sattım - 100 tl lik bir meblağ kaldı , hesabıma yatıracığını söylüyordu ,şimdi ise telefonlara cevap vermiyor- bu arkadaşla daha sonra alışveriş yapacak olanların aklında buılunsun...

..

Dionysus nickli arkadaşımızdan Korg ax3000g prosesör aldım. telefonda hiç konuşmadan mesaj/SMS ile havale ve kargo detaylarını konuştuk. kargo biraz önce geldi. kendisine tertemiz bir prosesör gönderdiği için teşekkür ederim.

olgacxxx nickli olgaç'ın bir arkadaşına da Korg ax1000g sattım. Olgaç aracı oldu, ona ve arkadaşına da güvenleri için teşekkür ederim.

ilyaskurgan22 demiş ki:
fatih abimden boosterı ben aldım sorunsuz bir alışverişti muhabbetine doyum yok her türlü güvenebilirsiniz zahmet edip oldugum yere kadar geldi. zuhalin 100 dolara getirtirim dediği booster'ı 50 liraya satmış adamdır ayrıca :)

İlyas umarım işini görmüştür. 2 hafta önce ayırtıp bekletme yapmadan tam zamanında alışverişi gerçekleştirdigimiz için ben teşekkür ederim. Hayırlı olsun.

Typhonca isimli üye Jackson Hardcase alışverişimiz oldu. Ben kendisinin ilanında belirttiği üzere 1-2 çizik li bir hardcase beklerken büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.

Hardcase üzerinde en az 3 farklı yerden derin çatlak vardı. Çizik sayısı 1-2 değil 100-120 kadardı ve pek çoğu kasten el ile yapılmış gibiydi. 4 adet olması gereken yere basma ayaklarından biri yoktu yerinde kocaman bir delik vardı ve tüm basma ayakları çevresi çatlaktı.

Typhonca bunlar kargo da olmuş deme hakkına sahip fakat 100 tane çiziğin, çatlakların ve yere basan metal aksamdaki eksikliği savunamaz.

MNG kargoda elden teslim aldıktan sonra yaşadığım ilk şoku atlattıktan sonra ürünü iade etmekten vazgeçtim. Kendisinin satış yaparken daha özenli olmasını ve alışveriş yapacak kişilerin ürünü önceden pek çok fotoğrafıyla görmeleri yararına olacaktır. Ben kendisiyle yaptığım alışverişten memnun olmadım.

Sokella nickli Teoman arkadaşımızdan canon legria fs-200 handycam aldım.İyi niyetli ve yaptığı alışverişle oldukça ilgilenen bir arkadaşımız.Gönderdiği kargo da harika nitelikteydi.Çok güzel paketlenmiş çok sağlam şekilde bana ulaştı,kamerayla birlikte gelen ne var ne yok göndermiş.Söylediği gibi sıfır ayarında bir kameraydı.Beni alışveişrimde hiçbir problem yaşamadım.Kendisiyle alışveirş yapcak arkadaşlara söylemiş olayım

Ayrıca powerseller nickli utku arkadaşımızdan takas sonucu 89 fender hm strat aldım.Alışveriş gerçkelştirdiğim en dürüst,iyi niyetli insanlardandı diyebilirm.Ben hiçbir problem yaşamadım alışveriş yaparken.Oldukça yardımcı oldu her konuda.Utku ile alışveirş yapacak arkadaşlara da söylemiş olayım

Windost nikli Dost'a floyd rose licensed köprü sattım ( Ankara'dan İstanbula),
hi-gain nikli Kubilay'dan manyetik çerçevesi ve potans aldım ( Ankara - Ankara). Sorunsuz alışveriş için her ikisinide teşekkür ederim.

Şimdiye kadar coreless, Whiskas, yucel, yutup123458, Rascen, A-lee, Astroth, mecmast, slipknot777 ve alperensonad ile alışveriş yaptım. Hepsi de sorunsuz oldu.

son iki hafta içinde processorümü bluesandblues'a,elektro gitarımı emre_11'e,amplimi ise stigmatized'a sattım..

geçen hafta içinde de kimyasal_serkan'dan ampli satın aldım..

bütün bu alış-verişlerin tamamı sorunsuz gerçekleşti.her birisi çok değerli ve anlayışlı insanlar,kendileriyle tanışmış olmaktan dolayı çok memnun oldum..gözünüz kapalı alış-veriş yapabilirsiniz..

Forumdan

"izmirlialp" nickli "Alp Bedir" kişisi emg seti "kesin" alacagını söyledi telefonda görüştük kesin alıyorum dedi,ben kargoya giderken bi arayayım dedim arkadaş hastayım dedi,yarın yatırırım parayı dedi ben de bekledim.üzerinden 4-5 gün geçti ne telefonlara cevap veriyor ne sms lere,cok sık arayınca telini kapatıyor telini açtıgı an arıyorum açmıyor teli,hiçbir şekilde tavsiye etmem ben de ona güvenerek forumdan başka bir arkadaştan ekipman alacagımı söylemiştim o arkadaşa da mahcup oldum.
Sonuç olarak "izmirlialp" (Alp Bedir) e güvenerek iş yapmayın parayı yatırana kadar garanti demeyin ekipman ayırtmayın derim ben...herkese iyi forumlar

edizkralll demiş ki:
Forumdan

"izmirlialp" nickli "Alp Bedir" kişisi emg seti "kesin" alacagını söyledi telefonda görüştük kesin alıyorum dedi,ben kargoya giderken bi arayayım dedim arkadaş hastayım dedi,yarın yatırırım parayı dedi ben de bekledim.üzerinden 4-5 gün geçti ne telefonlara cevap veriyor ne sms lere,cok sık arayınca telini kapatıyor telini açtıgı an arıyorum açmıyor teli,hiçbir şekilde tavsiye etmem ben de ona güvenerek forumdan başka bir arkadaştan ekipman alacagımı söylemiştim o arkadaşa da mahcup oldum.
Sonuç olarak "izmirlialp" (Alp Bedir) e güvenerek iş yapmayın parayı yatırana kadar garanti demeyin ekipman ayırtmayın derim ben...herkese iyi forumlar

Bu eleman zaten daha önce birisinin gitarını alıp parasını yatırmamıştı. Dolandırıcıdır bu kişiyle alışveriş yapmayınız.

badsolo1 demiş ki:
edizkralll demiş ki:
Forumdan

Bu eleman zaten daha önce birisinin gitarını alıp parasını yatırmamıştı. Dolandırıcıdır bu kişiyle alışveriş yapmayınız.

bak şimdi hepten kızdım ... keşke bilseydim buna güvenip iş yapmazdım,hala manyetikler duruyo ayırtıp duruyo millet başka bişey yok :mad: neyse Alp Bedir den uzak durunuz,yakın durma ihtimaliniz varsa içiçe geçiniz benim yerime de.

edizkralll demiş ki:
Forumdan

388 mesajlı forum üyesinide dolandırıyolarsa elden alışverişten başka çare yok sanırım ,

bu arada haybeyee nickli arkadaşla alışverişimiz oldu dediği gibi ürün sıfırdı teşekkürler .

Son dönemlerde; srncr,sheliakonur ve raqist nickli arkadaşlarla alış-veriş yaptık.Hepside son derece güvenilir,hoş görülü insanlardır.Gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilirsiniz.

Kendilerine bir kez daha buradan teşekkür etmek isterim.

Geri