Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

CobHC arkadaş çok çetin cevvaldir ama bi o kadar da hoş sohbettir.. kötüsüne denk gelmediğim için kendimi şanslı sayıyorum valla... :D

burck nickli arkadaşla pedal prosesör takası yaptık ürünü şehir dışında olduğumdan yeni aldım herhangi bir sorun çıkmadı kendisi ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz

Ben de son 7-8 ay içindeki (diğer üyeliğimin şifresini unuttuğum için yeni üyelik almıştım o yüzden sadece bunları ekleyebiliyorum) sorunsuz alışveriş yaptığım kişilerin listesini ekliyorum;

STP (Epiphone Les Paul Ultra Kore gitar alınmıştır)
Fixxxer1234 (Vox Cambridge amfi alınmıştır)
e144608 (Add+ Adaptör satılmıştır)
Antiseptik78 (Zakk Wylde wah pedalı alınmıştır)
Oramiral (Epiphone Les Paul Standard Plus gitar alınmıştır)
Pislik (Cry Baby Original wah satılmıştır)
mistread4u (Cry Baby Original wah alınmıştır)
DiMarzio (Add+ Adaptör ve Boss ge-7 alınmıştır)
hard-bira (Pod satılmıştır)
quigonn (Marshall amfi alınmıştır)
orcun88 (Boss Sd-1 alınmıştır)
ozkanlespaul (Mp3 player satılmıştır)

Bunları yazdığım mesajlardan arayarak buldum,sadece ö.m ile alışveriş yaptığım kişileri hatırlayamadım kusura bakmasınlar

Geçtiğimiz günlerde "glamdring_s" nickli arkadaş ile alış-veriş yaptım.Son derece itina ile muhafaza edilmiş bir şekilde paket yapmış.Anlayışı ve özeni için kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

DreamGuitar'da, kesinlikle ''efendi'' bir kişi, ki bence en önemli nokta bu bir alışverişteki.
Ancak peçeteye sardım başka bir yol bulamadım, ama beklediğimden de iyi oldu kutuya koyunca ;)

CobHC nickli arkadaşımızla son derece sorunsuz, mükemmel bir alışverişimiz oldu. kendisine bana karşı gösterdiği her türlü saygı ve misafirperverlik için tekrar teşekkür ederim :D

Yeni üye olduğunuz için yorum inandırıcı gelmeyebilir :) Teşekkürler, hayırlı olsun.

Yakın zamanlarda yaptığım alım satımlardan;

Scot

BloodAnthem

ile de bir sıkıntı yaşamadım. İkisi de sözünün arkasında durdu. Yeri gelmişken belirteyim.

groverjackson nickli Ahmet diye birisi vardı, ondan haberi olan var mı? Varsa söylerse sevinirim..

Ayrıca onun bir arkadaşı vardı forumda bir ara, Çanakkale'den Erdem, onun mail adresini veya telefon numarasını bilen varsa bana yollayabilirse sevinirim :)

stevie_ray demiş ki:
Pickguard geldi...kesinlikle ibrahim ata ile alışveriş yapmayın... bana standard strat ölçülerinde olan squierden çıkma pickguard yollayacağını söyledi ve çıkan pickguard manyetik kapaklarının sığmadığı,vidaların yerlerinin değişik olduğu allahın markasız bir gitarından çıkma strat pickguardı..bu adam dikkat edin bin kere bela okudum arkasından açık açık söliyim ne derse desin.. bu dolandırıcıya dikkat edin... keşke kargo geç gelmesinin yanında içinden çıkan düzgün olaydı ama oda falso... İBRAHİTM ATAYA DİKKAT NİCKİ PİCKGUARDDESTEK !!!!!

Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti...

Sen anladın candaş

oznltd kullanıcı isimli ozan umut şimşek ile berbat bir alışveriş gerçekleştirmiş bulunmaktayım, kendisi dolandırıcının önde gidenidir ! akustik gitar aldım kendisinden ve bozuk çalınmayacak derecedeki harap gitarı bana tertemiz diye yolladı. gitarın kozmetiğinde sorun yoktu ama klavyesi bunun tam tersi. klavyeyi özellikle sorduğum halde sağlam deyip yolladı bana, baktım ki perde demirlerinden sadece biri içe doğru göçmüş, evet erimemiş sadece bir yeri çökmüş ve ses çıkmıyor perdeden. ayrıca sap eğri ve teller oldukça yüksek, ne solo olarak ne de ritm olarak çalınamıyor. bir kere konuşabildim zaten kargo elime ulaştıktan sonra. şu anda telefonlarımı açmıyor, ve msn adresimi de sanırım engellemiş. klasik dolandırıcı durumları. son konuştuğumda da gitarın öyle bir hatası olduğunu bimediğini söyledi, hasarlı yerin resmini istedi ben de çekip yolladım, o zamandan sonra da bir daha ulaşamadım bu şerefli(!) arkadaşa. tavsiyem kimse bu vatandaşla alışveriş yapmasın. bilgileri aşağıdadır:

kullanıcı adı: oznltd
hesap no : 1136 0333066
ozan umut şimşek - [email protected] - [email protected] - 05354657482

blackened85 adlı kullanıcıdan vox tonelab st aldım, alışveriş sorunsuz geçti, kargoda da yardımcı oldu hatta saolsun, teşekkür ediyorum

kendisiyle güvenle alışveriş edebileceğinizi düşünüyorum.

"orbaykislali" adlı kullanıcı arkdaşımdan Japon İbanez aldım. Sağolsun İzmir den İstanbul'a case ile birlikte pırıl pırıl kargoladı. Gitar kutusunu bile karton ve poşetle izole etmiş. Gitar da oldukca temizdi.

Teşekkürler

00000023 nickli Mehmet Özkan Günyeli'den 2 tane boss ara kablo aldım.Boss pedal kutusunda çok güzel bir kargoyla bugün elime geçti.Alış verişimize memnuniyet sağlamak adına gereğinden fazla alaka göstermiştir.Çok şaşırdım gerçekten.Bu ilgi için kendisine gereğinden fazla teşekkür ederim:).

00000023 rumuzlu Mehmet Özkan Günyeli arkadaştan metronomlu tuner aldım. cihazı itinayla paketlemiş ve sorunsuz bir şekilde elime geçti. hatta pillerine kadar koymuş içine. bence en önemli alışveriş dostluktu bu sayede dost kazanmış oldum kendisine teşekkür ediyorum...

Sforsa benden Schecter C1 Lady Luck gitar aldi. Arkadaslari elden gitari kontrol ederek teslim aldilar. Kargolamasini onlar yapacaklar. Buraya kadar alisveris sorunsuzdu. Iki tarafa da hayirli olmasini diliyorum.

Geri