Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bu arada ne zamandır yazamadım oywton nickli abimiz var inanılmaz kaliteli birisiidir hatta sole ufak bi olay oldu: kendisinden laney amfi aldım 3-4 ay once kargo parası 25tl filan olur diye konusmustuk ona gorede aramızda fiyatı ayarlamıstık kargo 45 tl gelince kendisi bana:bu benden kaynaklı bi sorun kusurabakma dedi ve 20 tl yi havale yaptı....kendisine tesekkur ediyorum cok iyi bir insan...

"atess" kullanıcı adlı kullanıcıya belli bir komisyon karşılığı Amerika'dan Roland marka elektronik davul modülu getirdim. Ürünü komisyonu tahsil etmeden güvenerek gönderdim. Ve yardımlarından ötürü hem anlaştığımızdan 100 dolar eksik ödemesini kabul ettim hem de taksitli ödemesini kabul ettim. Ticarette yapacağım bir olay değildir ama herneyse.

Nihayetinde aylar geçmesine rağmen borcunu sıfıra indirememiştir. Ödeme yapmış olsa da hala bana borcu vardır.

Mühim olan borç değildir. Burada söz konusu verilen sözün tutulmamasıdır.

İşten ayrılabilinir, eve hırsız girebilir bunlara inanılır ve/veya gözyumulur ama hiçbirşey karşılıksız kalmaz.

Komik bir rakamın telafisi olmayan cezası budur;

"atess" kullanıcı adlı ATEŞ BASKAN ( ateş baskan ) verdiği sözü tutmaz, borcuna sadık değildir, vadeli alışveriş yapılması önerilmez, ilk başta iletişim kurarken sonra mesajlarınızı görmezden gelir. Belki iyi bir müzisyendir ama borca sadaket konusunda öyle değildir.

Kişi profili
http://www.turkrock.com/member-viewprofile-60745.html

Yok abi durumunu bilyordum yollıycanada emindimde sadece kargoyu acil yollamana ihtiyacım vardı okadar o bakımdan biraz fazlaca mesaj attım yani 2-3 tane kadar..nese aykan abimize guvenebilirisniz uzun lafın kısası

Bu aralar baya yoğun geçti alışveriş olarak. Nocebo nickli Mert'e Vox AD30VT-XL sattım. turti09 nickli Turan'a BD-2 sattım. deckert nickli Furkan'dan gitar aldım. batuhan2314 nickli Batuhan'A iki adet pedal sattım. Hepsine sonsuz teşekkürler. En rahat yaptığım alışverişlerden oldu bunlar. Furkana ayrı parantez açıyorum, gitarı almamda gösterdiği kolaylıklar, bitmek bilmeyen sorularıma cevapları için. Bu arkadaşlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, hepsine referansım.

Kolay gelsin...

Arkadaslar bu hafta ici bd-2 almaya karar verdim aykanKK arkdasimla iletisime gectim aleti sordum anlatti almaya karar verdim telefonda konustuk parayi yatirdim ve 20 dk icindede aykan kardes kargoyaa verdi ertesi gun sabah elimdeydi alet tamamen anlattigi gibiydi durustlugu ve guvenilirligi icin kendisine zaten telefonda tesekkur ettim turkrock tan da tesekkuru bir borc bilirim aykanKK kardesime tekrar tesekkurler

Primitive, Amerika'dan bana Gibson Histroric 1958 Les Paul Standard getirdi. Kendisi ile alış veriş yapacak olanlar güvenle gitar getirtebilirler.

northerner nickli arkadasımızla bi alışverişimiz oldu silvertone paul stanley gitar aldım cok ilgili ve dediğini bi arkadasımız olduğunu söyleyebilirim kargo dün elime ulaştı gitar tertemiz dediği gibi cok da güzel paketlemiş. bu ilgisi için teşekkür ederim. herhangi bi şekilde alışveriş yapacak olursanız gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. teşekkürler hamza...

mdkirk demiş ki:
northerner nickli arkadasımızla bi alışverişimiz oldu silvertone paul stanley gitar aldım cok ilgili ve dediğini bi arkadasımız olduğunu söyleyebilirim kargo dün elime ulaştı gitar tertemiz dediği gibi cok da güzel paketlemiş. bu ilgisi için teşekkür ederim. herhangi bi şekilde alışveriş yapacak olursanız gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. teşekkürler hamza...

Güzel yorumların için teşekkürler kardeşim :) çaldıkça beni hatırlarsın, güle güle kullanman dileklerimle. Ben de sana teşekkür ederim bana güvenip önce para havalesi yaptığın, sonra kargo beklediğin için.

Hayırlı olsun Mehmet/Antalya

"Cataluqne" nickli arkadaşa dikkat !!! Elden bir gitar alışverişi yaptık.Güven duyduğum için fazla incelemedim gitarı.ufak tefek eksikler çıktı gitarda ve bunlar benden gizlenmiş şeylerdi.keşke bunları söyleyip öyle satsaydı eminim yine alacaktım.

Geri