Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Arkadaşlar yine bir üçkağıtçı bildirisi yapıyorum. Biraz ağır bir itham ama tek kelime ile üçkağıtçı. Gerek turkrock, gerekse garaj forum sitesinde ürün satmaya çalışan HARUN KORKMAZ isimli şahsiyet bozuk ve sorunlu ürünleri satıyor. Kendisinden aldığım ve bozuk olduğunu söylemediği ürünü, kendisinin BALIKESİR'de oturduğundan ötürü güvenip denemeden aldım ama maleseftir ki arkadaş dediğim gibi bozuk ürünü direkt olarak itelemiş durumda. Acemi Dolandırıcı şahsiyet bu problemi çözeceğini söyleyip kayıplara karıştı. Ne telefonuna bakıyor, ne geri dönüş yapıyor. Kargo firmasından TC numarasına ulaşıp kendisi hakkında savcılığa şikayette bulundum. Bu arkadaşı tanıyan bilen var ise 505 829 6058 numaram bana ulaşmalarını rica ediyorum. Böyle sahtekarlar yüzünden kimsenin canı yanmasın.
Dediğiniz kişi burada satış yapıyordu. Fakat uzun süredir girmiyor olsa gerek aynı kişi bana burgulardan kırılmış sapı olan dean razorback two tone satmaya çalışmıştı.Neyseki satmaya çalıştığı gitardan sadece 1 tane vardı Türkiye'de. İzini sürüp sorunlu olduğunu öğrendim arkadaşın kendisi ürünün sıfır gibi olduğunu söyledi sonrasında da kendi ağzıyla bana özel mesajdan itiraf etmek zorunda kalmıştı ürünün sorunlu olduğunu nickini hatırlamıyorum ama mesajlarda duruyorsa ismi cismi ben yazarım size bilgilerini

çok sevinirim. her ne türlü delil v.s. varsa iyi olur. bugün yine avukat arkadaşın yanındaydım 10 yıl istenir en iyi sebeple 8 yıl yatar diyorlar. zararımın tanziminden ziyade içeride yatsın istiyorum. Böyle karaktersiz adamların bu forumda işi yok.

Malesef mesajları bulamadım eski türkrocktan alamadığım mesajlar arasında kalmış ama şöyle çıkabilir belki dean razorback twotone yazın zaten balıkesirden satmıştı yine gitarı elimden bu kadarı geliyor geçmiş olsun tekrar başınıza gelen talihsizlik için

Surf Green ile gecen hafta bir alis veris gerceklestirdik urun ertesi gun saglam bir sekilde paketlenmis olarak elime gecti. Hatta dun tekrar bir alis veris daha yaptik. Gozunuz kapali guvenebileceginiz bir insan.

Semizotu25 icin bir sey soylemeye gerek yok herhalde :)

Surf Green ile gecen hafta bir alis veris gerceklestirdik urun ertesi gun saglam bir sekilde paketlenmis olarak elime gecti. Hatta dun tekrar bir alis veris daha yaptik. Gozunuz kapali guvenebileceginiz bir insan.

Semizotu25 icin bir sey soylemeye gerek yok herhalde :)

Faruk' çum seninle alışveriş yaptığım çok sevindim, güle güle kullan manyetikleri inşallah. Ayrıca %40 olayı çok güzel olmuş imzanda. :D

Serdar'dan (Komikhocuk) iPhone 4 aldım. Kendisi sağolsun hem çok hassas davrandı alışverişte, hem de her soruma sabırla cevap verdi, ilgilendi. Alette aynen dediği şekilde çıktı, hatta beklediğimden daha iyi bile diyebilirim. Paketlemesi de şaheserdi :) Teşekkür ediyorum kendisine, daha çok alışveriş yaparız umarım.

TMaster nickli Taha arkadaşımıza amfi ve 5+1 ses sistemi sattım. Gayet hızlı ve sorunsuz bir alışverişti. Kendisi havale masraflarını bile üstlendi. Üç beş kuruşun hesabını yapmayan bir arkadaş. Güvenebilirsiniz. ;)

Skykhan (Gökhan) ile bir alışveriş gerçekleştirdik; Gökhan Music Man Silhoutte model gitarı Ankara'dan İstanbul'a kargo ile yolladı. İlk defa denemeden ikinci el gitar aldım; elime geçtiğinde de gitarın gayet temiz ve iyi durumda olduğunu gördüm. Şahsen tanışmadığımız halde kendisi ile gayet sorunsuz bir alışverişimiz oldu.

Özkan abi (Semizotu25) o nasil bir paketlemedir abi ? :D 3 kat koli bandi ve koli kartonu vardi manyetik kutusunun ustunde :D Alisveris yapacaksaniz kendisiyle paketleme konusunda hic supheniz olmasin :D

AykanKK'ı herhalde burada anlatmama gerek yoktur. Daha önce çok kez şehir dışına alet edevat gönderdim ama ilk defa İstanbul harici bir ilden kargo ile müzik aleti satın aldım. Kendisinden aldığım Boss CE5 anlattığı gibi gayet temiz. Sağlam paketleme için de ayrıca teşekkürler.

İlker

AykanKK'ı herhalde burada anlatmama gerek yoktur. Daha önce çok kez şehir dışına alet edevat gönderdim ama ilk defa İstanbul harici bir ilden kargo ile müzik aleti satın aldım. Kendisinden aldığım Boss CE5 anlattığı gibi gayet temiz. Sağlam paketleme için de ayrıca teşekkürler.

İlker

Bende İlker'e buradan tekrar teşekkür ederim. Forumda gözü kapalı güvenebileceğiniz arkadaşlar kategorisine rahatlıkla sokabiliriz kendisini. Çok keyifli bir alışverişti. Tekrardan teşekkürler. İyi günlerde kullan İlker :)

Özkan abi (Semizotu25) o nasil bir paketlemedir abi ? :D 3 kat koli bandi ve koli kartonu vardi manyetik kutusunun ustunde :D Alisveris yapacaksaniz kendisiyle paketleme konusunda hic supheniz olmasin :D
Mehmet'le artık alışveriş yapmama sebeplerimden biri budur :D Bana da manyetik satmıştı zamanında, sakın manyetik almayın bu adamdan :D

Almayın bir daha benden ürün dayanamıyorum basıyorum koli bantlarını, kartonlarını. :D Zamanım olsa daha iyi paketlerdim kusura bakmayın. :)

behicayhan nickli Behiç ağabeyden bir adet Johnson J Station aldım. Alet yılların ürünü fakat söylediğinden çok daha temiz, hatta sıfır gibi tertemiz çıktı. Paketlemesi, kargolaması beni çok memnun etti, indirimli kargo ücreti de cabası. Her açıdan dört dörtlük bir alışveriş oldu benim için, kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum. Umarım bunların devamı gelir ve tekrar karşılaşırız. Çok çok teşekkürler tekrar. :)

Geri