Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

gogostar demiş ki:
Bu başlık buraya ne alaka diyeceksiniz? Amacım sadece uyarı, gitar aldığınız "mağaza"lara da dikkat edin...

Ben başıma gelecekleri bildiğim için zamanında önce biraz model araştırması yapıp, internet üzerinden bilindik bir mağazadan almıştım gitarı. İnternetten gitar alınır mı derseniz, mecbur olunca alıyorsunuz işte.

Geçenlerde mfikret' ten digitech Death Metal pedalı aldım. Güzel alışveriş oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Tabii sana da Gogostar :).

OnLyTNT demiş ki:
gogostar demiş ki:
Bu başlık buraya ne alaka diyeceksiniz? Amacım sadece uyarı, gitar aldığınız "mağaza"lara da dikkat edin...

Ben başıma gelecekleri bildiğim için zamanında önce biraz model araştırması yapıp, internet üzerinden bilindik bir mağazadan almıştım gitarı. İnternetten gitar alınır mı derseniz, mecbur olunca alıyorsunuz işte.

Geçenlerde mfikret' ten digitech Death Metal pedalı aldım. Güzel alışveriş oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Tabii sana da Gogostar :).

Ben teşekkür ederim. Zamanında alışverişimiz de olmuştu seninle, üye olmadığın için yazmamıştım...

OnlyTNT'ye de güvenebilirsiniz, sözünün eridir, bebe şebe değildir, meslek sahibi, güzel bir insandır... ;)

gogostar demiş ki:
solitude71'e de Boss SD-1 sattım. Cumartesi akşam üzeri anlaştık, pazartesi işlemler için sözleştik ve dediği gibi bu sabah parayı yatırdı. Birazdan pedalını kargoya vereceğim, güle güle kullansın...

İkisi de sözünün eri, güvenilir insanlar, zaten ikisini de fazlasıyla tanıdığınızdan eminim... Teşekkür ederim...

Eyvallah bilmukabele, tertemiz geldi pedalım, zaten şüphem yoktu. Buraya bu başlığa pek sık bakmıyorum ama altta da kalmayayım dedim.

Genelde devamlı kullanıcılarla alışveriş yapmaya özen gösteririm, o yüzden buraya pek bakmıyorum, sonuçta müdavimler birbirini bilir, gogostar ilanı olunca çok da pimpiriklenmeden kontağa geçebiliriz hemen dedim zaten.

İlk defa girip 2 mesajı olan adamlara yapılmış aslandır kaplandır ben kefilim tarzı mesajlara pek itibar etmiyorum doğal olarak.

ben buraya yaptığım alısverişleri yazmıyordum lakin son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarına karsın yazsam daha iyi oluyr diye dusunuyorum...

son bir yıl içerisinde buradan alısveriş yaptığım kişileri sırasına gore yazıyorum:

-ilk alısverişimi cihanyum ile yaptım bir adet gitar sapı aldım kendisinden sırf zevk için alısveriş yapabileceğim insanlardan biri...seker gibi insan..

-eski celephais yeni kaptan jack ile ülke içi bir alısverişte bulunduk viski matarası almıstım selam burdan kendisine

-nickini hatırlamadığım (özür dilerim) ki adını da hatırlayamadım :roll: arkadastan yamaha rbx serisi bas gitar almıstım...

-aynı gitarı mustaa nickli arkadasa sattım sıkısınca

-energy-mert nickli mert kardeşime kitap sattım bir koli kadar frp duskunu takdir ettiğim bir kardeşim

-mfikret nikli fikret kardeşimden de platınıum 2 li gitar standı aldım...cok iyi bir insan kendisi o kadar sık alısveriş yapıyor ki tanımayan yok zaten burdan selam ederim kendisine

-darrell nickli kerem dostumdan mxr 10 band eq aldım en keyifli alısverişlerimden birisi idi...

insan-devresi nicli arkadasımdan gitar ısıklandırması aldım gayet kullanıslı bir ürün

-lotion nickli umit arkadasımla da guzel bir takas gercekleştirdik

-tuseadam nickli eren arkadasımdan elden bir alısveriş yaptık gig bag aldım kendisinden...

hatırlayabildiğim alısverişimler bunlar şimdilik bu alısverişlerimde en ufak bir sorun yasamadık gayet guzel alısverişler oldu...

tek sorunlu diyebileceğim lakin sorun sayılır mı bilemem dj fuchs nickli enis arkadasım ile yaptığım alısverişti yazıcı satmıstım kendisine kargoyu yolladığım ertesi gunu aradaı yazıcı calısmıyor dedi bende iken çalısıyordu dedim calıstıramadığını soyledi kargoda bir sey olduğuna kanaat getirdik parasını geri yolladım yazıcıyıda hediye ettim kendisine...bu da boyle bir alısveriş oldu...

ama bu siteden yaptığım tüm alısverişler sorunsuz gercekleşti tüm dostlarıma tekrar tesekkür ediyorum buradan...

grognard demiş ki:
-ilk alısverişimi cihanyum ile yaptım bir adet gitar sapı aldım kendisinden sırf zevk için alısveriş yapabileceğim insanlardan biri...seker gibi insan..

oğlum bana hala bira borcun var ha biliyorsun değil mi :)

srv ile sorunsuz alışveriş yaptık sağolsun inanılmaz yardımcı oldu fiyatta ve çok çok çok güzel beklediğimden kat kat kat iyi bir paketle yolladı gitarı bana ve aynı söylediği gibi tertemiz sıfır gibi çıktı gitar kendisine çok teşekkür ediyorum..

cihanyum demiş ki:
grognard demiş ki:

oğlum bana hala bira borcun var ha biliyorsun değil mi :)

srv ile sorunsuz alışveriş yaptık sağolsun inanılmaz yardımcı oldu fiyatta ve çok çok çok güzel beklediğimden kat kat kat iyi bir paketle yolladı gitarı bana ve aynı söylediği gibi tertemiz sıfır gibi çıktı gitar kendisine çok teşekkür ediyorum..

Teşekkrüler cihan güle güle kullan. Benim senin için bi yorumda bulunmama gerek yok zaten bilen biliyo. Görüşmek üzere...

grognard demiş ki:
ben buraya yaptığım alısverişleri yazmıyordum lakin son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarına karsın yazsam daha iyi oluyr diye dusunuyorum...
son bir yıl içerisinde buradan alısveriş yaptığım kişileri sırasına gore yazıyorum:

mfikret nikli fikret kardeşimden de platınıum 2 li gitar standı aldım...cok iyi bir insan kendisi o kadar sık alısveriş yapıyor ki tanımayan yok zaten burdan selam ederim kendisine

hatırlayabildiğim alısverişimler bunlar şimdilik bu alısverişlerimde en ufak bir sorun yasamadık gayet guzel alısverişler oldu...

tek sorunlu diyebileceğim lakin sorun sayılır mı bilemem dj fuchs nickli enis arkadasım ile yaptığım alısverişti yazıcı satmıstım kendisine kargoyu yolladığım ertesi gunu aradaı yazıcı calısmıyor dedi bende iken çalısıyordu dedim calıstıramadığını soyledi kargoda bir sey olduğuna kanaat getirdik parasını geri yolladım yazıcıyıda hediye ettim kendisine...bu da boyle bir alısveriş oldu...

ama bu siteden yaptığım tüm alısverişler sorunsuz gercekleşti tüm dostlarıma tekrar tesekkür ediyorum buradan...

Bendende selam olsun abi.Bir ara görüşelim yine ;)

enis(dj fuchs) biraz sorunlu bir arkadaş nedense.Baya kişi sorun yaşıyor kendisiyle...

Bu vesileyle alışveriş yaptığım diğer arkadaşlarıda yazayım.

RigormortiS666 e Pedal board sattım.bir sorun yaşamadım.İyi bir arkadaşımız.

rockczar kardeşime Nr100 sattım.Biraz rotarli bir alışveriş oldu ama kötü niyetli birisi kesinlikle değil.Paranın farklı şubeye yatırılmasından kaynaklı bir sorun yaşadık ama bu ufak sorunu kısa sürede sorunsuz çözdük,bugünde kargosunu yolladım.Güle güle kullansın. ;)

aenemaswampsong arkadaşıma pod2.0 sattım.Çok çok hızlı bir alışveriş gerçekleştirdik.2 dk da anlaştık ve pazartesi günü alışverişi gerçekleştirdik.İyi bir arkadaş,sorun çıkmadı.Güvenebilirsiniz.

umarım kimseyi unutmamışımdır.

Teşekkürler.

mersinden_ersin nickli Ersinden cd-rom aldım, ücret talep etmemekle beraber aynı zamanda kargo ücretinide ödemiş, beni çok mahçup etti. Çok teşekkür ederim.

hipertansiyon nickli Özgür abiden de visual sound jekyll&hyde overdrive/distortion pedalı aldım. Henüz deneme şansım olmadı ama alet tertemiz, sıfır gibiydi, hiç bir sorun olacağını zannetmiyorum. Zaten Özgür abide bana ok yardımcı oldu, sayesinde istemediğim kadar kaliteli bir drive pedalım var artık :D Özgür abiyede çok teşekkür ediyorum.

Yazmaya bile gerek görmesemde Özgür abiyede Ersinede gözüm kapalı kefil olurum.

leonjohancool demiş ki:
hipertansiyon nickli Özgür abiden de visual sound jekyll&hyde overdrive/distortion pedalı aldım. Henüz deneme şansım olmadı ama alet tertemiz, sıfır gibiydi, hiç bir sorun olacağını zannetmiyorum. Zaten Özgür abide bana ok yardımcı oldu, sayesinde istemediğim kadar kaliteli bir drive pedalım var artık :D Özgür abiyede çok teşekkür ediyorum.

Yazmaya bile gerek görmesemde Özgür abiyede Ersinede gözüm kapalı kefil olurum.

Güle güle kullan Gökhan, inşallah kulağımızın pasını atarsın.. ;)

kimileri

kimileri demiş ki:
bela3244 adlı arkadaşla güzel bir alışveriş deneyimi yaşadık.sorunsuz oldu.gerçi prosesör ü daha almadım ama yolda.güvenilir bir kardeşimiz.

kimileri nickli ahmet abimle alışverişimiz oldu. bana guvengiği için tessekkur ediyorum. güzel bi alışverişti..herkez ahmet abi gibi olsa :)

ray nickli rahman arkadasımdan bir adet jenga aldım...daha parasını yatırmadan kargoyu gondermişti...guzel bir alısverişti...

mesaj sayısı az diye aldanmayın iyi birisi...

Geri