Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

expers adlı arkadaştan ritter softcase aldım.ben parayı yollamadan o kargoyu yolladı helal olsun.parasınıda yolladım tabi=))
güvenle alışveriş yapabilirsiniz=))

expers adlı arkadsaştan sağlam ibanez elektro gitar aldım. gitar bir kaç eksik dışında aynı dediği gibiydi çiziksiz, güzel ve çok temiz. Çok güvenilir alışveriş yapılabilcek bir arkadaş. hiç düşünmeden paranızı onun hesabına yatırın ve anında kargolasın. bu arkadaşla alışveriş yapacak olanlar veya olumsuz düşnceleri, güvensizliği olanlar benle irtibata geçebilir sorularınızı yanıtlarım. [email protected] Teşekkürler expers...

Bugün epimk ile çok güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Alışverişten sonra ekipmanı halen deneme fırsatım olmadı ancak hiç bir sorun olacağını zannetmiyorum. Kendisine hızı ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum.

saolun arkadaşlar ogün ve erkuta gözükapalı güvenebilirsiniz..bu arada level_3 yani sonuç abide çok güvenli saolsun askı yolladım parayı almadan hemen dedii gibi sözünde durdu yatırdı..
sewgiler

'' Blackdra '' isimli arkadaşla güzel bir alışverişimiz oldu. Dediği gibi gitar tertemiz geldi.. Parayı yatırdığım anda kargoladı. Kendisine güvenebilirsiniz. Saygılar sevgiler selamlar.. <3

stratter nickli arkadaşla alış veriş yapmak isteyen ya da bunu düşünen(sadece düşüncede kalıyo) arkadaşlar sakın bu adama bulaşmayın.hayatımda gördüğüm en ukela en kendini beğenmiş adamlardan birisi.kendisi 50-55 ytl lik bi pedalla bütün egolarını tatmin edebilen gerçekten garip bi adam.tam 4 gün beni gel deyip yoldan çevirdi.bi türlü alış veriş gerçekleşmedi.Kendisi sizi kesinlikle ayağına çağıracaktır ama çağırmasına aldanmayın siz hazırlanırken ya da yoldayken fln bugün işim var yarın gel tarzı kestirme ve ukela bi msjla karşılaşacaksınız.En son bugün satmayacaksan ben de işime gücüme bakıyım dedim ve arayıp bana hakaret edemezsin dedi =).insana saygısı olmayan ve kerameti kendinden menkul bu insanla alışveriş yapmamanız hatta gurup fln da kurmamanız,gurubunuza almamanız için sizi şiddetle uyarıyorum.okuyan herkese sabredip okudukları için teşekkür ediyorum....Senelerdir bu forumdan alışveriş yaparım tanıyanlar bilirler.kimseyle en ufak sorun yaşamadım ve forumun bu başlığını kullanmak zorunda hiç kalmamıştım malesef kullandım...

"Scoff" nickli arkadaşımıza gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Kendisinden dediği gibi tertemiz bir amfi satın aldım ve sağolsun her konuda yardımcı oldu. Fiyat / ulaşım / sorulara ayrıntılı açıklamalar. Gönlünüz rahat bir şekilde alışveriş edebilirsiniz...

Kolay gelsin...

Wastinglove nickli arkadaşımızdan bir ps1 alacaktım, bana ayırdığını söyleyen bir öm atmış bende 1 gün sonra cep numaramıda yollayarak cevap verdim ki ulaşmak isterse kolay olsun, ancak bana hiç haber vermeden başkasına satmış.

Yorum sizin,
Saygılar

Erzurum'dan Duppoy(Aysan) ile alışveriş yapmayın kendi yaşadığım tecrübe ders oldu.Ne dediği belli değil,yalan mı gerçek mi diyor anlayamıyorsunuz,tutarsız konuşuyor.En önemlisi de 2 saat boyunca yazışıyorsunuz 20 lira için çingene pazarlığı yapıyor,sonradan orta yol buluyorsunuz bi 10 dk sonra tam hesap numarasını verecekken "Yok almıyorum içime sinmiyor,başkasına borcum var günahı vebali senin boynuna(borçlu olduğu kişi de level3 nickli biriymiş tanımam etmem),o pedaldan bana hayır gelmez." gibi saçma sapan konuşup gecenin köründe adamı sinir ediyor.

Asıl anlamadığım şey şu Aysan iyi adamdır diye buraya referans verenler parayla mı veriyor referansı,2 saat içinde 10 kere döneklik eden biri nasıl da iyi referans aldı anlamadım.Asıl sinirlendiren ipe sapa gelmeden başkasının borcuna beni ortak eder gibi günah vebal yüklemesi!Bi de terbiyesiz herif seni foruma yazacağım diyince "Tehdit etme beni,güldürme beni." gibi saçmalıyor!

Zorla sattık sanki üstüne para mı vereceğim bi de alasın diye :evil:

Önemli sağlık problemlerim var kendisine de söyledim,o kadar saat uğraştırdı beni ben de 2 kuruş ecza masrafını karşılamak için satıyorum o pedalı üstüne bir de hiç bir atışma yokken geldi almıyorum dedi,neyse söyleyeceğim bir şey yok,sadece kendi çevremdeki arkadaşlarım bilseler yeter böyle bir adam olduğu,sonradan kimsenin başı ağrımasın.

Ama sizler forum ahalisi olarak da önem veriyorsanız bu tür şeylere bilginiz olsun istedim.

not:edit

Forumun bu kısmı güzel ama bence tam olarak kullanışlı değil yazıyoruz yazıyoruz arka sayfaya düşüyor çok anlamsız oluyor, mesela ben şuanda yazdığını şans eseri gördüm ne güzel, ama hep böyle olmaz bence bu kısım daha kullanışlıhale getirilebilir, modlar bu işe el atmalı.

Sitede BB-KJM nickini kullanan Barış abi ile aramızda geçen EMG HZ Set alışverişinde herhangi bir yamuğa rastlanmamıştır.. Bu arada alışveriş elden değil, Kargo - Havale yöntemi ile gerçekleştirildi. Barış abi ile alışveriş yapacak kişiler sonuna kadar güvenebilirler, birebir canlı referansım :D

Dipnot: Adam malı öyle bi paketlemiş ki.. Dişleyerek açtım.. Manyetikler peçete ve poşete sarılı bir kutudaydı, düşünün. :D

cevat_kelle demiş ki:
Erzurum'dan Duppoy(Aysan) ile alışveriş yapmayın kendi yaşadığım tecrübe ders oldu.Ne dediği belli değil,yalan mı gerçek mi diyor anlayamıyorsunuz,tutarsız konuşuyor.En önemlisi de 2 saat boyunca yazışıyorsunuz 20 lira için çingene pazarlığı yapıyor,sonradan orta yol buluyorsunuz bi 10 dk sonra tam hesap numarasını verecekken "Yok almıyorum içime sinmiyor,başkasına borcum var günahı vebali senin boynuna(borçlu olduğu kişi de level3 nickli biriymiş tanımam etmem),o pedaldan bana hayır gelmez." gibi saçma sapan konuşup gecenin köründe adamı sinir ediyor.

Asıl anlamadığım şey şu Aysan iyi adamdır diye buraya referans verenler parayla mı veriyor referansı,2 saat içinde 10 kere döneklik eden biri nasıl da iyi referans aldı anlamadım.Asıl sinirlendiren ipe sapa gelmeden başkasının borcuna beni ortak eder gibi günah vebal yüklemesi!Bi de terbiyesiz herif seni foruma yazacağım diyince "Tehdit etme beni,güldürme beni." gibi saçmalıyor!

Zorla sattık sanki üstüne para mı vereceğim bi de alasın diye :evil:

Önemli sağlık problemlerim var kendisine de söyledim,o kadar saat uğraştırdı beni ben de 2 kuruş ecza masrafını karşılamak için satıyorum o pedalı üstüne bir de hiç bir atışma yokken geldi almıyorum dedi,neyse söyleyeceğim bir şey yok,sadece kendi çevremdeki arkadaşlarım bilseler yeter böyle bir adam olduğu,sonradan kimsenin başı ağrımasın.

Ama sizler forum ahalisi olarak da önem veriyorsanız bu tür şeylere bilginiz olsun istedim.

not:edit

evet tamamen katılıyorum saçma sapan konusan konustukları ipe sapa gelmeyen bi adam,

bende eklemiştim, sonra blocklayıp silmek zorunda kaldım elemanı ,
dikkatli olunuz, benden tam bir eksi
referans olsun sizlere,

glamdring_s demiş ki:
Forumun bu kısmı güzel ama bence tam olarak kullanışlı değil yazıyoruz yazıyoruz arka sayfaya düşüyor çok anlamsız oluyor, mesela ben şuanda yazdığını şans eseri gördüm ne güzel, ama hep böyle olmaz bence bu kısım daha kullanışlıhale getirilebilir, modlar bu işe el atmalı.

Üyelerin profillerine yorum yapılsa çok güzel olacak :)
gittigidiyor veya sahibinden gibi sitelerdeki gibi.

Geri