Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

"meywesuyu" nickli (umarım doğru yazdım) Can ile çok güzel bir alışverişimiz oldu. Kendisi dürüst ve iyi bir kişi. Güvenebilirsiniz.

Teşekkürler.

Ben de sorunsuz alışveriş yaptıklarımdan hatırlayabildiklerimi toparlayayım.

BITIX
slipknot777
oyuncakdunya
Acidrock
olemp
uurdmc
keni
Dave_Mustaine64
shnicx
comprehension
racer-x
hepsine teşekkür ederim,daha nicesi var ismini hatırlayamadığım onlardan da özür dilerim :)

ayrıca bi kısmı arkadaşım olan,bi kısmı bi şekilde tanıştığım,kalan kısmı da forum yazılarından takip ettiğim kadarıyla sorunsuzca güvenebilceğimi düşündüğüm kişiler de şöyle:

halilpazarlama
edizkralll
msencer
zerocooler
alperensonad
bensunaf
Hard_RakI
obican

rockerfaller kullanıcı adlı arkadaştan dd-6 satın aldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Kendisinin güvenilir biri olduğu kanaatindeyim. Kendisiyle gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilirsiniz.

Bgün "cagataykaradeniz" nickli arkadaşım ile alışveriş yaptım. Sağolsun çok fazla kolaylık tanıdı bana. Dürüstlüğü ve anlayışı için teşekkür ediyorum. Kendisine güvenebilirsiniz.

kimyasal_serkan nickli arkadasla güzel bir alışveriş yaptık Kendisi güvenilir ve iyi birisidir sonuna kadar güvenebilirsiniz Teşekkürler serkan herşey için.

gluglu'dan Ibanez RG350DX aldım. İlandakinden farklı değildi gitar, yani kötü bir sürprizle karşılaşmadım almaya gittiğimde. Kendisinin de daha önce karşılaşmadığı için anlam veremediği bir dip sesi sorunu var gitarın hâlâ ancak muhtemelen topraklamadan kaynaklı; dert etmiyorum çünkü fiyat uygundu. Güvenilir biri olduğunu düşünüyorum.

Bugün Burak adlı kişiye extreme gitarımı sattım.Kendisi her türlü yalanı söyliyerek beni kandırmıştır.Çok ihtiyacı oldugunu söyliyerek fakat parasının olmadıgını söyliyerek ailevi sorunlarının oldugunu söyliyerek gitarı 60 liraya sattım.Megerse aynı insanın rg2550 si varmış.
Başka bir forumda benim gitarımı 150 liradan satılıga çıkarmıştır.Belki fiyat olarak büyük bir mebla degil ama bana söyledigi yalanlar içinmde derin bir üzüntü yaratmıştır.
Adı:Burak
Msn adresi:[email protected]
tel numarası:0505 953 43 76

korhandere demiş ki:
Bugün Burak adlı kişiye extreme gitarımı sattım.Kendisi her türlü yalanı söyliyerek beni kandırmıştır.Çok ihtiyacı oldugunu söyliyerek fakat parasının olmadıgını söyliyerek ailevi sorunlarının oldugunu söyliyerek gitarı 60 liraya sattım.Megerse aynı insanın rg2550 si varmış.
Başka bir forumda benim gitarımı 150 liradan satılıga çıkarmıştır.Belki fiyat olarak büyük bir mebla degil ama bana söyledigi yalanlar içinmde derin bir üzüntü yaratmıştır.
Adı:Burak
Msn adresi:[email protected]
tel numarası:0505 953 43 76

İğrenç... Çok karaktersizce...

Bassgirl nickli arkadaşıma bas gitar tel takımı sattım.

Nickini hatırlamadım Furkan arkadaşıma 2 adet asklık 1 adet jack ve 1 takım bas gitar teli sattım.

2 side güvenilir arkadaşlardır.

Kayserililer dünyanın en iyi gitar çalan insanlarıdır, hatta malmsteen, joe satriani, steve vai gibi bir çok dünyaca ünlü gitarist Kayserilidir. Doğal olarak Kayserililerle 1. dereceden akrabalardır. Kanlarında var gitar çalmak. En iyi en temiz satılık ekipmanlar onlardadır, en makul fiyatlar onlardadır, senden bir şey alacaklarsa hep makul fiyatlar önerirler(‘dod malmsteen pedalı 30 lira olsun kanka be’ gibi şeyler olmaz) karşısında ki insana her zaman saygı gösterirler.(bir şey takas sunduğunda hayır dediğinde aslında benimki daha iyi şimdi anladım, oradan ben iyi çalıyorum, oradan sen çalmayı öğren oradan da küfür kıyamet olmaz tabiî ki) her zaman mesafelilerdir (ilk konuşmanızda ‘kanka naber , çok iyi arkadaşımsın… ’ gibi kelimeler kullanmayıp 2. konuşmanızda ana avrat hiç uğruna küfretmezler) saygılı insanlardır.. Seviyorum sizi Kayserili arkadaşlarım AMA BENDEN UZAK OLUN!!!

BULUTBEY nickli Hakan Bey'e iki adet DiMarzio Pedal ara kablosu sattım,çok hızlı bir alışverişti,bir sorun yaşamadık.

obican'dan Phat Cat aldım,yarın inşallah geliyor. :)

scalloped'tan Behringer DD100 aldım.

:)

rasielx nickli mustafa'dan gcb95 aldım.kutusu ürün katoloğu herşeyi içerisinde geldi.koruyucu poşeti de vardı.çok sağlam paketlemiş.çok sağolsun.dediği gibi tertemiz bir pedaldı.çok sorunsuz bir alışveirş oldu

kornomaniac nickli bilgehandan ds1 aldım.poşetiyle yollamış hayatımda bu kadar temiz pedal görmemiştim.2.alışverişimdi kendisiyle.Bu forumda hiç düşünmeden alışveriş yapabileceğim bir insandır

Geri