Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

lord_of_the_strings nickli üyemizin vermiş olduğu verilikler ilanından modem ve matlab kitabını bana verdiği için kendisine bu başlık altından da sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Müzikli ve bol ekipmanlı günler diliyorum kendisine...

Herkese iyi forumlar,

Saygılar,

Fatih UÇAR

Bugün lotion nickli Ümit abiden Yamaha NE-1 aldım, Ibanez DE-7 verdim.

Ben şahsen pedaldan da bu vesileyle tanışmamızdan da çok memnun kaldım, mutlu oldum. Kendisiyle bundan sonra gözüm kapalı alışveriş yaparım, herkese de tavsiye ederim.

Tekrar teşekkür ediyorum.

gilmourish nickli Ercan abiden cort a6 aldım. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Tam dediği gibi çıktı alet. Zamanındada kargoladı güzel bir alışveriş oldu teşekkür ederim.

olgacxxx demiş ki:
gilmourish nickli Ercan abiden cort a6 aldım. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Tam dediği gibi çıktı alet. Zamanındada kargoladı güzel bir alışveriş oldu teşekkür ederim.

Yeni gördüm anca yazıyorum. Teşekkür ederim yorumun için Olgaç. Gitarı iyi günlerde kullan. Elinde relic olsun. :)

dün TheExtremist nickli arkadaştan mesa 50/50 poweramp ve laney 2x12 kabin aldım. gerçekten güzel bir alışverişti çok ilgilendi. alet bugün geldi hakikaten anlattığı gibiydi herşey.

En son olarak;

silent-enigma nickli arkadaşın KFK-1 pedalını aldım, bluedreammm nickli Umut bey'den Sonic Stomp aldım.
gorkem_yavas nickli Görkem arkadaşıma pedalboard ve rf-1 sattım.

Her biri süper insanlardı, teşekkür ediyorum.

vyno nickli arkadaşa amfi sattım, benim adıma hiç bir sorun olmadı. Onun için de kargo bedeli benim söylediğimden biraz fazla tuttu, bunun dışında bir problem olduğunu düşünmüyorum. Herkes kendisi ile güvenle alışveriş yapabilir, anlayışlı biri kendisi.

sacthres ve meywesuyu nickli arkadaşlarla alışveriş yaptım, kargolarını hem hızlı hemde tank gibi paketleyip gönderdiler

ikisinede burdan teşekkür ediyorum güvenilir insanlar.

aurisc ben teşekkür ediyorum, sorunsuz hızlı ve güzel bir alışverişti. Kendisi alacağı şeyden emin, az laf, çok iş mantığıyla hareket eden, hızlı ödeme yapan bir insan. Kendisine teşekkür ederim. Güle güle kullanman dileğiyle, manyetiği. :)

"esatburak" abimizden morley bad horsie 2 wah pedalı aldım. Alet muazzam bir şekilde paketlenmişti. Aynı bahsetteği gibi temiz alet. Kesinlikle güvenilir ve iyi niyetli biridir kendisi. Tek moralimi bozan nokta kargonun biraz fazla tutması oldu malum eline düşeni soyuyo kargocular :(

Ze_uS nickli Can'dan pedal aldım. Çok dürüst, ilgili ve saygılı bir arkadaştır. Pedal ulaşana dek sürekli arayıp durumu sordu. Teşekkürler kendisine :)

AykanKK demiş ki:
Ze_uS nickli Can'dan pedal aldım. Çok dürüst, ilgili ve saygılı bir arkadaştır. Pedal ulaşana dek sürekli arayıp durumu sordu. Teşekkürler kendisine :)

Bende çok teşekkür ederim bu güzel sözlerin için :)
İyi günlerde kullanman dileğiyle, umarım yeniden alış-veriş yaparız birbirimizden...

Bende bu gün AykanKK dan ms 10 band eq aldım beni üzmedi kargo parasınıda ödedi aynı gün kargolamış sağolsun hatta içinede süpriz hediye koymuş. :D Heycanla bekliyorum. Kendisi süper iyiniyetli biridir. İstanbula yolu düşerse bir çayımı içmeden bırakmam. İyi forumlar.

Geri