Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Aynı şekilde, son dönemde alışveriş yaptığım en keyifli arkadaşlardan biridir Yusuf. Kesinlikle alışveriş konusunda da her türlü kefilim. Geleceğim merak etme İstanbul'a :D

komikhocuk tan boss sd1 ile cihan düşmez yapımı bir equalizer aldım kendisi son derece güvenilir iyi niyetli birisi, ne dediyse dediği gibi çıktı, alertlerin sıfırdan farkı yok=) tekrardan teşekkür ederim kendisine=)

komikhocuk tan boss sd1 ile cihan düşmez yapımı bir equalizer aldım kendisi son derece güvenilir iyi niyetli birisi, ne dediyse dediği gibi çıktı, alertlerin sıfırdan farkı yok=) tekrardan teşekkür ederim kendisine=)

Birçok kişinin nicklerini hatırlayamadım, hatırlayamadıgım veya kesin emin olamadıgım kişileride yazmadım; onlardan da özür diliyorum. Mesaj atarlarsa onlarıda eklemekten zevk duyarım. Hatırladıgım kadarıyla alış-veriş yaptıgım en güncel kişi listesi şu şekilde:

01
Acidrock
aimlessmentality
aliberk1988
ambarguitars
Amlodipin
ayetgin
AykanKK
Babaji
barrios
battlemaniac
barisk2
bensunaf
Blackened85
blink
BloodAnthem
boran
boncuk3020
Boutique_Man
brideofevil
brutality06
bulerias
caglars
cb951303
cihanyum
cio-vai
coreless
cyrex_t
den_nis
dethklok
Dimedroid
DMAIC
Dragonchaser
dumanistx
edizzkral
eraypolat03
ermantepe
evrenozlu
fatihelloween
fafg
fuckyouokey
GIRNATA
GokhanA
Gürkan Zengin
guitarology
hard-rakI
hakimamca
hammerandtheanvil
haydarsalik
helalmustafaabi
i-coot
icemanx
isom14
I-Exodus
jackalkoray
killer_black
Komikhocuk
lagosis
Lityum
level_-_3
mbtokdemir
mecmast
medineli
metalupyourass
meywesuyu
mistread4u
_Mr_Crowley_
MrSamwise
natura_non_facit
nurialcho
oguzaslan66
olgacxxx
Oramiral
orkunaydın350
oywton
oypatum
ozbeksel
ozguryurtoglu
pagwon
pastel
pickguarddestek
pisdawulcu
prowler_market
powerseller26
racoon
rad
radical
realdream_23
reddiye
samrahb
salom
scalloped
semizotu25
sertanbomba
sforsa
split
soulbeat
srv
strat54
susuzyaz
tonguch
Tuakyep
uYuS
Umut Dirioz
vigiliante
war_and_pain
wareyha
wastinglove
weapon
yabantas
yndnrg7321
zartarxis
zencikapici

Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

erdoing demiş ki:

Erdinç de gayet güzel bir alıcı prüz çıkarmadı hiç.saolsun güle güle kullansın :)

HoochieCoochieMan demiş ki:
doyle35 nickli Gürsel arkadaşımızla çok güzel bir alışverişimiz oldu. Kendisine ilgili yaklaşımı ve içi köpük dolu sapasağlam kargo paketi için çok teşekkür ederim...
Uğur bey çok teşekkür ederim sorunsuz bir alışveriş oldu. Bende teşekkürlerimi iletiyorum buradan. güle güle kullanın....

Bu hafta sonu "mistreated4u" nickli Mert'e elektronik davul, "erdoing" nickli Erdinç'e 3 adet pedal, onun bir arkadaşına Samson Condenser Mic., bir de başka bir arkadaşa da Ibanez 10G amfi sattım. Hepsine teşekkürler, Ankara gezimi keyifli hale getirdiler :)

heartcore
prusias

Her iki arkadaşım da çok temiz manyetikleri söz verdikleri gün kargoya verdiler.

Sorunsuz alışveriş için kendilerine teşekkür ederim.

alışveriş yapamadığım bir kişiyle aramda geçen diyalogun bir kısmı. Yorumu size bırakıyorum:

İşin öncesi: Kişi "sıfır" ve "kullanılmamış" olduğunu söylediği kartın daha sonra bir kere kendi bilgisayarında denendiği, daha sonra da başka bir bilgisayarda denendiğini söylüyor. Kartı 180 Euro'ya satışa açtıktan sonra benim sıfırını tünelden 152 Euro'ya alabileceğimi söylememle 110 Euro'ya, daha sonra da benim pazarlığımla 200 TL'ye çekiyor. En son olarak da kartı almadan bir gün önce haber vermemi, çünkü kartın kızarkadaşında olduğunu söylüyor.

rpm: "selam kartı yarın almak istiyorum ancak açıkçası şu anda tereddütteyim çünkü elektronik bir aleti hiçbir deneme yapmadan alıp götüreceğim. bunu da istemiyorum. PCI kart olduğu için denemek de zor. Buna karşı bir çözüm var mı? Deneme derken ses kalitesi latency falan değil, onları araştırdım, zaten istediğim kart bu. Sadece çalıştığına, bozuk olmadığına nasıl emin olacağım."

alpersarpan: "bu bir internal kart bilgisayarın içine sokup sürücülerini kurup deneyemezsin haliyle. kart kullanılmadığına göre çalışmaması için bir neden de yok. yani ne tür bir garanti istiyorsun bilemiyorum?"

rpm: "ben sana sadece çekincemi belirttim, bana kullanılmadığına göre vs." yerine daha güven verici bir şey diyebilirdin. tavrın bana kaba geldi, almaktan vazgeçtim, vaktini aldığım için kusura bakma, iyi alışverişler."

alpersarpan: "bas git lan gerzek herif. git kimden alıyorsan al yavşağa bak ben senin 200 lirana mı muhtacım it"

rpm demiş ki:
alışveriş yapamadığım bir kişiyle aramda geçen diyalogun bir kısmı. Yorumu size bırakıyorum:

İşin öncesi: Kişi "sıfır" ve "kullanılmamış" olduğunu söylediği kartın daha sonra bir kere kendi bilgisayarında denendiği, daha sonra da başka bir bilgisayarda denendiğini söylüyor. Kartı 180 Euro'ya satışa açtıktan sonra benim sıfırını tünelden 152 Euro'ya alabileceğimi söylememle 110 Euro'ya, daha sonra da benim pazarlığımla 200 TL'ye çekiyor. En son olarak da kartı almadan bir gün önce haber vermemi, çünkü kartın kızarkadaşında olduğunu söylüyor.

rpm: "selam kartı yarın almak istiyorum ancak açıkçası şu anda tereddütteyim çünkü elektronik bir aleti hiçbir deneme yapmadan alıp götüreceğim. bunu da istemiyorum. PCI kart olduğu için denemek de zor. Buna karşı bir çözüm var mı? Deneme derken ses kalitesi latency falan değil, onları araştırdım, zaten istediğim kart bu. Sadece çalıştığına, bozuk olmadığına nasıl emin olacağım."

alpersarpan: "bu bir internal kart bilgisayarın içine sokup sürücülerini kurup deneyemezsin haliyle. kart kullanılmadığına göre çalışmaması için bir neden de yok. yani ne tür bir garanti istiyorsun bilemiyorum?"

rpm: "ben sana sadece çekincemi belirttim, bana kullanılmadığına göre vs." yerine daha güven verici bir şey diyebilirdin. tavrın bana kaba geldi, almaktan vazgeçtim, vaktini aldığım için kusura bakma, iyi alışverişler."

alpersarpan: "bas git lan gerzek herif. git kimden alıyorsan al yavşağa bak ben senin 200 lirana mı muhtacım it"
İkinizide tanımam ama bence sende adamı germişsin. Almaya niyetin yok havadan sudan bahane üretmişsin.

Arkadaşlar AMBAR GUITARS'dan Fireball 60watt alltube amfi aldım.. Yurtdışından kapıma kadar faturalı bir şekilde amfiyi gönderdiler.. alışverişin her anında bana bilgilendirme yaptılar. "Amerika'dan siparişi verdik" "Ürün Türkiye'ye kargolandı" "Fotolarını çekip kargoladık" şekliden sürekli beni aradılar. Bence gözü kapalı bir şekilde fiyat alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Mesajlarınıza cevap alamadığınız zaman biraz sabretmekte fayda var. Çünkü bizzat yoğunluklarına şahit oldum.. Biraz sabırlı davranmakta fayda var.. Mutlaka sonuca ulaşıyorsunuz.. Bir aksilik olsa dahi sizin hissedeceğinizi sanmıyorum çünkü tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar.. Fatura konusunda alışveriş yapaken benim haberim yoktu.. Kutuyu açtıktan sonra faturamı gördüm. Böylece studyoma aldığım amfimi KDV'si ödendiği için vergiden düşürme imkanım oldu.. Bu şekilde bir kez daha fiyat konusunda avantaj sağlandı..

Ben kendi adıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve alışverişlerime devam edeceğimi garanti ediyorum...

Geri