Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

'Alım Satım' forumunda DrB tarafından 5 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. @ambarguitars dan Sahibinden.com aracılığı ile salı akşamı plexitone satın aldım. Daha öncesindeki tüm sorularımı cevapladılar sağolsunlar.
    İkinci elde 700-750 TL gibi fiyatlara satılan pedalı 800 TL ye taksitle sıfır olarak satın aldım. İki adet fulltone ara jack ve bir adet takım tel hediyesi de yanında. Kargolama hızlı bir şekilde gerçekleşti. Ürün çok sağlam şekilde paketlenmişti.
    Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

forbidden_city bunu beğendi.
  2. @aytarslan 'a dün akşam bir bass gitar sattım.. Taaaaaa Pendik'ten atladı, üşenmedi Bahçelievler'e geldi.. Gayet beğendiğim bir gitar, çok iyi bir arkadaşa gitti.. Uzun yıllar güle güle kullansın..

3. @masterofmasters tekrar teşekkürler. Gitarın güzelliği tanışmanın güzelliği, iyi oldu.

masterofmasters bunu beğendi.
  4. @Doğan Keskin ile iyi bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisine teşekkürlerimi sunarım.

5. Barış abi @CAJEMIR ile gayet güzel bol muhabbetli bi alışverişimiz oldu. Barış abi mükemmel bir insan ve sanırım çok fazla ekipmanı var yerini unutabiliyor pedalların :))) kendisine ayrıyetten buradan da teşekkür etmek istedim.

CAJEMIR bunu beğendi.
  6. est. kardeşim o senin yüreğinin güzelliği :)
    çok da bişeyim yok aslında ama kafada bir ton mevzu + biraz da hafıza zayıflığı olunca böyle şeyler olabiliyor :D

RebelYell bunu beğendi.
  7. @RebelYell İle yaptığımız elektro gitar alışverişin de bana sonsuz güvenip, parayı bir iki saat geç yatırmama rahmen bir sorun çıkarmaması ve sorduğum sorulara sıkılmadan cevap vermesi beni çok mutlu etti. Sizin gibi insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor umarım yeniden karşılaşırız...
    Not; Gitar daha kargo da ama olsun... :)

forbidden_city ve RebelYell bunu beğendi.
  8. Ne sorunu olacak canım dedim ya ne zaman istersen ertesi günde olur farketmez diye :) Bu arada Hakan kardeşimiz yüreği çok güzel güvenilir bir insan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
    Gitar eline ulaştığında tekrar görüşmek üzere.

forbidden_city ve Nicovrobi bunu beğendi.
  9. 11.05.2017 tarihinde kendisinden Blackstar HT5R amfi satın almış bulunuyorum dediği gibi sorunsuz tertemiz sıkıntısız bir amfi. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. @yigitus

Adsız.png

yigitus bunu beğendi.
  10. Bugün @sametx adlı kullanıcıdan gitar aldım. Kendisiyle sorunsuz bir alışveriş yaptık. Güvenilir, iyi iletişimli birisidir. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

sametx bunu beğendi.
  11. Biz de bugün @The_Nebula ile sorunsuz bir amfi alışverişi gerçekleştirdik. Güvenilir bir kişidir ve muhabbeti de çok iyidir :D Buradan kendisine selamlarımı yolluyorum :)

The_Nebula bunu beğendi.
  12. Merhaba Y.Turan Kardeşim,
    Teşekkürler, yturan666'dan AVT50 satın aldım. Alışverişten anlayan, akıllı, makul bir arkadaş. Amfi'si aynen anlattığı gibi çıktı, oldukça temiz kullanmış. Evi, benim evime ters yönde olmasına rağmen, sürekli arayarak nasıl geleceğimi, gerekerse yakın bir yerden arabası ile gelerek alabileceğini hatta evimin yakınına kendi arabası ile geri götürebileceğini bile teklif etti. Yardımsever, güvenilir bir arkadaşımız, sattığı ürünlere göz gezdirebilirsiniz.
    Vakit ayırdığınız ve sabrınız için herkese teşekkür ederim, hayırlı alışverişler.

berdin123 ve yturan666 bunu beğendi.
  13. Ben teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın :)

14. Uzun zamandır pek alışveriş yapmadım ama aklıma gelenler ile ilgili olarak aşağıdaki nickler mevcut. Hiçbir kişi ile sorun yaşamadığımı belirtmek isterim.

aimlessmentality
    AykanKK
    barrios
    battlemaniac
    Boutique_Man
    cio-vai
    Dragonchaser
    edizzkral
    eraypolat03
    evrenozlu
    hakimamca
    Komikhocuk
    level_-_3
    Lityum
    metalupyourass
    meywesuyu
    mistread4u
    MrSamwise
    orkunaydın350
    ozguryurtoglu
    powerseller26
    racoon
    radical
    scalloped
    sforsa
    vigiliante
    war_and_pain
    wareyha
    wastinglove

15. @oosonmez den supply aldım sorunsuz tertemiz geldi. Güzelce patlayan poşete sarmış. :)

The_Nebula bunu beğendi.
  16. @carmonel den Eko studio akustik gitar aldım, çok titiz bir şekilde paketleyip en kısa sürede kargoladı. Teşekkür ederim tekrar..

fjc bunu beğendi.
  17. @ilhan80 adlı arkadaştan JCM900'ü gün itibariyle teslim aldım.Sorunsuz bir şekilde hallettik. Tekrardan teşekkürler.

The_Nebula ve Grundar bunu beğendi.
  18. Sevgili @taka ile çok hızlı bir alışveriş gerçekleştirdik. Sağ olsun ihtiyacım olan bir ürünü güzel bir fiyata bana ulaştırdı. Yaptığı paket de Rumeli Hisarı Surları ayarındaydı.

SilverSky, taka, The_Nebula ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. @darkside Kaan hocamdan Catalinbread Echorec aldım, komşuymuşuz da zaten :D Kendisi iyi ve keyifli bir insan, çok teşekkürler! Umarım kendisi açısından da herşey sorunsuzdur :)

darkside bunu beğendi.
  20. güle güle kullanın

The_Nebula bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş