Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

'Alım Satım' forumunda DrB tarafından 5 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. Bu hafta sonu-alım satım için oldukça iyi geçti.

Güzel yorumun için çok sağol @Wuthred dostum, benim içinde çok keyifli bir gündü. Alışverişin dışında sohbet muhabbet hoştu.
    Hem ticaret hem dostluk kazandı :) yemek için de tekrar teşekkür ederim. Yakışıklı oğluma iyi bakacağına eminim, belki bir gün geri alırım belli mi olur : ) En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere...

Buna ek olarak, bu gün Bülent üstat (kurtalan ekspresten) @hakimamca ile bir alışverişimiz oldu.
    Kendisine ritter hard casei sattım, daha öncede 2 kere alışverişimiz olmuştu. Müzisyenliğini bilen bilir zaten, bunun dışında mütevazi ve çok kral adamdır.
    Sorunsuz alışverişti kendisine teşekkür ederim.

Kaan eksik olma dostum,çok sağol. Ben de sana her türlü kefilim. Zamanında güzel alışverişimiz olmuştu : )

.

Wuthred ve forbidden_city bunu beğendi.
  2. teşekkürler ;-]
    iyi günlerde kullanın...

ilkinkazan bunu beğendi.
  3. @Sunshine of Your Love sayesinde, şahane Les Paul tonlarıyla tadıma tat katıyorum. Kendisinden Alnico II Pro set almıştım bir süre önce, daha yeni taktırabildim. Benim için güzel bir alışveriş oldu, kendisine teşekkür ederim :)

Sunshine of Your Love bunu beğendi.
  4. @BfrPower'dan Blackstar amfi aldım.
    Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.Kendisine burdan da teşekkür etmek istiyorum. :)

@bikafa ile gitar takası yaptık.İyi bir arkadaş kazandığıma inanıyorum. Kendisi kibar ve beyfendi bir arkadaş.
    Burdan ona teşekkürlerimi sunuyorum.
    :)

Son düzenleme: 11 Ağustos 2017 08:46
    BfrPower bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş