Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

SRV müzik, web sayfasından bulduğum 2. el processor'u gidip aldım. Gerçi bizzat gittiğim için sorun çıkmazdı ama yine de gayet ilgilendiler telefonda bile. Bazı satıcılar vardır telefonda kardeşim almayacaksan lafa tutma gel bak buraya derler ya dövesim gelir, hiç öyle değil SRV.

Bi rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum.Forumda mal satan bazı arkadaşlar başka forumlarda daha ucuz fiyata yazıyor.Burdan adam düşürürse düşürüyor yoksa başka yere satıyor.Geçenlerde me-33 satan bi arkadaşı yakaldım bu sitede 300$ isterken diğer bi sitede 250$ istiyordu niye böyle yaptı anlamadım.Ben mt-2 satıyordum 5 gün içinde 6 teklif geldi ki arkadaşların aleti deneme şansı yoktu çünkü adanaya gelmeleri lazımdı.Burda satıcağı mal elinde kalan kişi fazla yoktur.Herkesi biraz daha saygılı olmaya davet ediyorum.

(Kişinin adını vermem lütfen ısrar etmeyiniz.)

solitude71 demiş ki:
SRV müzik, web sayfasından bulduğum 2. el processor'u gidip aldım. Gerçi bizzat gittiğim için sorun çıkmazdı ama yine de gayet ilgilendiler telefonda bile. Bazı satıcılar vardır telefonda kardeşim almayacaksan lafa tutma gel bak buraya derler ya dövesim gelir, hiç öyle değil SRV.

Selamlar,

Ben de methini duydum. Bundan sonra birşeye ihtiyacım olduğunda bir deneyeceğim bu dükkanı.

DrB ile alışveriş yaptık. Bende manyetikler aldı. Benim ufak bir yanlış anlamam olmasına karşın son derece anlayışla yaklaştı ve sorunu karşılıklı olarak çözüme kavuşturduk. Ben kendisiyle alışveriş yapmaktan memnun oldum. Sözüne sadık ve anlayışlı birisi. Sağolsun...

Cyberknight ile takaslı bir alışveriş yaptık pedal + para şeklinde. Sorunsuz ve sağlam bir alışveriş oldu. Kargo masrafım konusundaki anlayışı için de teşekkür ediyorum. Sözüne güvenilir bir arkadaş. Sağolsun...

katilinek demiş ki:
Ne satmaya çalıştında elinde kaldı.

Benim on sayfaya vurmuş 3 ay forumlarda sürünmüş bir Esp Ex350 satış girişimim olmuş lakin almak isteyenlerin metalci, metalcilerinde parasız olması sebebi ile satış işlemi sonuçsuz kalmıştı. Kendisi hala bende ve şu aralarda gayet memnunum.

BERBERKENAN demiş ki:
Ben de methini duydum. Bundan sonra birşeye ihtiyacım olduğunda bir deneyeceğim bu dükkanı.

Tavsiye ederim, site her gün güncelleniyor. Tünele gidip çoğu dükkanda köpek muamelesi görmektense 15-20 dolar gerekiyorsa fazla verip adam gibi ilgilenen bu tip bir yerden alırım. Bu arada bilmiyorum belki de Tünel'den ucuzdur fiyatları karşılaştırmadım açıkçası.

ozbeksel demiş ki:
DrB ile alışveriş yaptık. Bende manyetikler aldı. Benim ufak bir yanlış anlamam olmasına karşın son derece anlayışla yaklaştı ve sorunu karşılıklı olarak çözüme kavuşturduk. Ben kendisiyle alışveriş yapmaktan memnun oldum. Sözüne sadık ve anlayışlı birisi. Sağolsun...

Duygular karsilikli. Saglam adamlar listeme tepeden giris yapmis bu arkadasa hic bir cekinceniz olmasin!

B 8)

walla 2haftdadır gitar alcam burdan... bana uygun gelen hiç bi gitar satıcısı bi türlü mesajıma cevap vermiyo... madem satacan niye üstüne düşmüyon madem satmayacan niye satacam diyon... sattıysanda bi haber ver... ama yok birader yok olacak iş deil bu... kalacam wr 154e :D

uzun süre önce yazmam gerekirdi biliyorum ama DrB'ye güven sonsuz... satmaktan da geçtim, sattıktan sonra dahi yardımlarını eksik etmedi...
ayrıca forum aracılığıyla sattığım en az 15 parça gitar ve yan ürünlerine rağmen hala bi sırtımı sıvazlayan olmamış... nası yani demek istiyorum :)

CaglarS demiş ki:
uzun süre önce yazmam gerekirdi biliyorum ama DrB'ye güven sonsuz... satmaktan da geçtim, sattıktan sonra dahi yardımlarını eksik etmedi...
ayrıca forum aracılığıyla sattığım en az 15 parça gitar ve yan ürünlerine rağmen hala bi sırtımı sıvazlayan olmamış... nası yani demek istiyorum :)

Cok saol.

Daha ilk mesajlarda ne kadar saglam bir adam oldugunu dile getirmistim, ama tabi alici tarafindaydin o islemde. Senin sattigin mallari alanlarin "durtulmesi" lazim ki gelip bir iki lakirdi etsinler. :LOL:

B

Ozbeksel ile takaslı bir alışveriş yaptık pedal + para şeklinde. Sorunsuz ve sağlam bir alışveriş oldu. Kargo masrafı konusundaki anlayışım için de teşekkür ediyorum. Sözüne güvenilir bir arkadaş. Sağolsun... :)=

1 2 satır da ben ekleyeyim, aşağıdaki arkadaşlarla sorunsuz alışverişim oldu hepsine teşekkür...

-CaglarS -anfi muazzam!!!! umarım senin marshall da iyi çıkmıştır
-cyberknight
-Hellhound
-maxipime

Daha önce yazılmıştır kesin ama, en son Celephais' ten alışveriş yaptım, Standart' la birlikte ortak kargo yaptık. İkisi de gayet güvenilir ve sözünde duran adamlar. Bir sorun yaşamadım.

Sorunlu alışverişi olan yok mu diye sorulmuş;
benim oldu arkadaşlar;
OnurBattal Kullanıcısından eski gitarım İçin Ibanez V7-S1-V8 manyetik üçlüsü almaya kalkıştım; parayı yatırdım, kargo ile V7 ve V8 geldi; S1 e ihtiyacı olduğunu ve 15 20 gün içerisinde göndereceğini söyledi, eyvallah dedim; madem işin var şimdilik, ben de birkaç hafta sonra taktırıveririm, ne olacak... Sonrası malum...
parası falan önemli değil, güvenim oldukça sarsıldı, kargo ile dışarıdan bişeyler getirteceğimde bile çekiniyorum, teşekkür ederim OnurBattal

Geri