Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

cihanyum demiş ki:
şu sitedeki sayılı güvenilir adamlardan dostum erdem hırık " BLaCK_MaGiC86 " heralde niki kendisiyile bir daha bir daha uslanmaksızın yaptığımız alışverişlerimize bir yenisini ekledik adam tam olarak güvenilir bir insan sağolsun...

yine sitemizdeki bilindik simalardan TryToStayAlive dostumla sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik teşekkür ediyorm

ve jacksonfender dostumuzla da hıphızlı sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik bilginize duyrulur teşekkürler..
bende sana teşekkür ediyorum süratli bi alış veriş oldu daha nicelerine ;)

HellHound isimli arkadaşın SLSMG'sini aldım. Sorunsuz bir şekilde alışveriş yaptık. Kendisine teşekkür ediyorum tekrar buradan.

Son yaptığım alışverişlerimi sırayla yazıyorum.Unuttuğum kimse yoktur umarım.

1-_DreamofStyks_
Alışveriş yapacağımız gün saat bellirli olduğu halde o saatte orada değildi.Sonra ne msn den ne telefonundan nede ö.m ile cevap veya açıklama alamadım.Üç kuruşluk bir jack içinde uğraşmaya değmez ama yazmam gerektiğini düşündüm.

2-solitude71
Hiç bir sorun yaşamadım.Dediği gün parayı yolladı.Adaptörü kargoladım.Güle güle kullansın.Tekrar teşekkür ediyorum.

3-Dragonchaser
Takas gerçekleştirdik.Cumartesi günü kargosunu yolladım.Yarında ben kargomu almaya gideceğim.Bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum.Kendisine teşekkür ederim.

4-anatolia999
Aynı şekilde güvenilir birisi.Anlayışından dolayı çok teşekkür ediyorum.İyi günlerde olsun manyetiğin.

beyler şu ana kadar bu forumdan 2 gitar,2 pedal aldım. 1 pedal, gitar, psp, manyetik, mp3 player sattım, isimleri hatırlayamamda hiç problem olmadı herkese teşekkürler :D

cihanyum demiş ki:
şu sitedeki sayılı güvenilir adamlardan dostum erdem hırık " BLaCK_MaGiC86 " heralde niki kendisiyile bir daha bir daha uslanmaksızın yaptığımız alışverişlerimize bir yenisini ekledik adam tam olarak güvenilir bir insan sağolsun...

yine sitemizdeki bilindik simalardan TryToStayAlive dostumla sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik teşekkür ediyorm

ve jacksonfender dostumuzla da hıphızlı sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik bilginize duyrulur teşekkürler..
görünce aklıma geldi pedalin birini cihanyum ve arkadaşından aldım hiç problem olmadı teşekkürler :)

mfikret demiş ki:
2-solitude71
Hiç bir sorun yaşamadım.Dediği gün parayı yolladı.Adaptörü kargoladım.Güle güle kullansın.Tekrar teşekkür ediyorum.

Ben de teşekkür ederim cücük kadar adaptör için bile hayatımda gördüğüm en sağlam paketlemeyi yapmışsın, açmam 3 dakika sürdü valla :D

nihoho nickli arkadaştan manyetik aldım parasını gönderdiğimin ertesi günü söylediği şekilde ve güzelce paketlenmiş olarak kargoyu gönderdi.
Alışveriş konusunda ilgili ve güvenilir birisi, kendisine teşekkür ediyorum

solitude71 demiş ki:
mfikret demiş ki:
2-solitude71

Ben de teşekkür ederim cücük kadar adaptör için bile hayatımda gördüğüm en sağlam paketlemeyi yapmışsın, açmam 3 dakika sürdü valla :D

Paketleme konusunda çok özenirim.Çünkü kargo şirketleri çok sorumsuz ve cihaza bir şey gelmemesi için elimden geleni yaparım bazen çok abartıyorum paketi ama herkesin yapması gereken birşey.İyi günlerde kullan.

mertt_ nickli arkadaştan Boss ds1 aldım. Sıfır gibi demişti ama sıfırdan daha sıfırdı. Eğer bütün enstrüman ve aksesuarlarına bu kadar özen gösteriyorsa herkese tavsiye ederim. Kendisine de tekrar teşekkür ederim.

o kadar çok alıp sattımki kime ne vardim ne aldım hatırlamıyorum.ama ne alırken ne satarken sorun yaşadım.Sanırım herkes kendine benzer insanları çekiyor..ahah

yazıcam yazıcam sürekli unutuyorum. me_thus, hellhound, davemustain64, perdesiz, cavo45 ve nickini hatırlayamadığım birkaç arkadaş daha hepsi son derece güvenilir tereddüt etmeden alış-veriş yapabileceğiniz arkadaşlar. burdan kendilerine sonsuz teşekkürler.

Geri