Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

bayego nickli arkadaştan marshall amfi aldım sorunsuz bi alışveriş oldu dediği gibi bi ürün elime ulaştı terreddut etmeden alışveriş yapabilirsiniz.

''Gravemaster'' nickli görkem arkadaşımızdan boss od3 aldım sorunsuz bir alısveris oldu.Anlastıgmız saatte bulustuk pedal dediği gibi tertemizdi..soda bile ısmarladı:) teşekkürler

runemagick666 demiş ki:
sonuç isimli insanla ilgili birşeyler yazacağım.böyle şeyler yazmayı sevmem,birebir çözmek isterim ama sanırım bazı durumlarda bu olmuyor.neyse olaya geçiyim.
amerikadan gitar getirdiğim dönemde beni cep telefonumdan aradı ve gitar almak istediğini söyledi.evli olduğunu,çocuğu olduğunu vsvs gibi şeyler söyleyerek yanlış birşey yapmayacağını garanti etti ve benden ebay şifremi aldı.birkaç gün sonra bir gitarı teklif vererek kazandı ama daha sonra gitarı almak istemediğini söyledi ve mecburen o kazandığı gitarı başkasına ucuza vermek zorunda kaldım(almasaydım hesabım kapanacaktı),birkaç gün sonra ise başka bir gitarı en yüksek teklifi vererek kazandı.kaparo aldım ve gitarı getirttik.gitar geldiğinde bi otobüsle sakaryaya yollamamı,gitar eline geçtikten sonra parayı yollayacağını söyledi.tabiki kabul etmedim.bundan sonrada yaklaşık 2 ay boyunca çeşitli bahanelerle gitarı almadı ve bende başkasına satmak zorunda kaldım.2 ay için de kredi kartına faiz ödemiş olduk.
birkaç ay sonra tekrar gitar istedi benden.istemeye istemeye kabul ettim.gitar geldi ve tabiki yine gitarı almadı.yaklaşık 1 ay,bekli daha fazla bekledim,sonra tekrar satılığa koydum aleti filan.neyseki bu sefer gitarı almaya geldi.geldi ama 40ytlsi eksikti,ertesi gün vereceğini söyledi ve gitarı verdim bende.tabiki vericeğine pek ihtimal vermiyodum ama lanet olsun diyerek verdim. ki parayı vermedi tabiki.parayı neden yatırmadın diye sorduğumda arkadaşından p.tesi günü alıcağını,salı günüde bana yollacağını söyledi(şu an itibariyle aradan 2 hafta geçti)
uzun lafın kısası aylardır boş yere aldığı gitarlar için faiz ödedik,en sonundada 40ytl borç taktı ve ne arıyor ne soruyor.
lanet olsun diyorum başkada bişey demiyorum.evliymiş,çocuğu varmış vsvs.birazda adam olmak lazım galiba

böyle bir yazıyı ve böyle bir ismi burada gördüğümde şok oldum..
sonuç abi çok iyi bir insandır. kendisiyle 2-3 kez alışverişim oldu. aylarca mükemmel sohbetlerim oldu. böyle birşeyin yaşanması inanın çook üzücü şaşırdım kaldım vallahi, umuyorumki bu sorun hallolur. ben yine kendisinin bir sıkıntısını bir probleminin olduğunu düşünüyorum çünkü 40 ytl v.s gibi komik bir rakama asla ve asla tenezül etmeyecek birisi o iyi tanıyorum... tekrardan sorunun halledilmesi dileğimle...

fender_usa demiş ki:
runemagick666 demiş ki:
sonuç isimli insanla ilgili birşeyler yazacağım.böyle şeyler yazmayı sevmem,birebir çözmek isterim ama sanırım bazı durumlarda bu olmuyor.neyse olaya geçiyim.
amerikadan gitar getirdiğim dönemde beni cep telefonumdan aradı ve gitar almak istediğini söyledi.evli olduğunu,çocuğu olduğunu vsvs gibi şeyler söyleyerek yanlış birşey yapmayacağını garanti etti ve benden ebay şifremi aldı.birkaç gün sonra bir gitarı teklif vererek kazandı ama daha sonra gitarı almak istemediğini söyledi ve mecburen o kazandığı gitarı başkasına ucuza vermek zorunda kaldım(almasaydım hesabım kapanacaktı),birkaç gün sonra ise başka bir gitarı en yüksek teklifi vererek kazandı.kaparo aldım ve gitarı getirttik.gitar geldiğinde bi otobüsle sakaryaya yollamamı,gitar eline geçtikten sonra parayı yollayacağını söyledi.tabiki kabul etmedim.bundan sonrada yaklaşık 2 ay boyunca çeşitli bahanelerle gitarı almadı ve bende başkasına satmak zorunda kaldım.2 ay için de kredi kartına faiz ödemiş olduk.
birkaç ay sonra tekrar gitar istedi benden.istemeye istemeye kabul ettim.gitar geldi ve tabiki yine gitarı almadı.yaklaşık 1 ay,bekli daha fazla bekledim,sonra tekrar satılığa koydum aleti filan.neyseki bu sefer gitarı almaya geldi.geldi ama 40ytlsi eksikti,ertesi gün vereceğini söyledi ve gitarı verdim bende.tabiki vericeğine pek ihtimal vermiyodum ama lanet olsun diyerek verdim. ki parayı vermedi tabiki.parayı neden yatırmadın diye sorduğumda arkadaşından p.tesi günü alıcağını,salı günüde bana yollacağını söyledi(şu an itibariyle aradan 2 hafta geçti)
uzun lafın kısası aylardır boş yere aldığı gitarlar için faiz ödedik,en sonundada 40ytl borç taktı ve ne arıyor ne soruyor.
lanet olsun diyorum başkada bişey demiyorum.evliymiş,çocuğu varmış vsvs.birazda adam olmak lazım galiba

böyle bir yazıyı ve böyle bir ismi burada gördüğümde şok oldum..
sonuç abi çok iyi bir insandır. kendisiyle 2-3 kez alışverişim oldu. aylarca mükemmel sohbetlerim oldu. böyle birşeyin yaşanması inanın çook üzücü şaşırdım kaldım vallahi, umuyorumki bu sorun hallolur. ben yine kendisinin bir sıkıntısını bir probleminin olduğunu düşünüyorum çünkü 40 ytl v.s gibi komik bir rakama asla ve asla tenezül etmeyecek birisi o iyi tanıyorum... tekrardan sorunun halledilmesi dileğimle...

Ben ilana mesaj atmıştım, buraya da yazayım:

gogostar demiş ki:
Sonuç Abi'yi iyi birisi diye bilirim. 2 defa alışverişimiz oldu. İkisinde de (özellikle ikincisinde) çok yardımcı oldu.

İlk alışverişimizde adaptörlü bir ürün alıyordum, adaptörün kablosunun koptuğunu, tamir edeceğini söylemişti. Tamir ederek göndermişti. İkincisinde büyükçe bir amfi alıyordum ve çok çok güzel paketlenmişti.

Yani bu tip detaylara önem veren birisidir. Her alışverişimizde yardımcı olur. Geçenlerde de bir pedal için konuşmuştuk, yine verebileceği uygun fiyatı vermişti.

Uzun lafın kısası gerçekten kötü niyetli, fesat birisi değildir. Umarım kendi aranızda halledersiniz. Geçmiş olsun, kolay gelsin...

İkinci alışverişimizde amfi alacaktım, fikir danışmak için kendisine sordum, "elimde tam sana göre bir amfi var göndereyim, beğenmezsen geri gönderirsin" dedi. Tam istediğim gibi bir amfiydi. Hala severek kullanıyorum. 250$'a Trace Elliot Tramp amfi aldım kendisinden. İçinde Celestion Vintage30 ve yaylı reverb var, presence, boost, master volume gibi güzel özellikler olan İngiliz yapımı 40W RMS bir amfiyi 250$'a bıraktı bana. Üstelik amfi tertemizdi. Beğenmezsem geri gönderme garantisi de cabasıydı...

Başkası olsa bunu yapmazdı... Ben de üzüldüm bu duruma... Umarım halledersiniz sorunu...

gogo o amfiyi bende gördüm bende almak istemiştim zamanında.

daha sonra 1-2 ay boyunca bi fotoğraf konusu konuştum Sonuç abiyle..

1100 ytl lik makinasını bana gönderecekti. hemde taksitle. piyasa fiyatı 1400 ytl olan digital makinayı taksitle satacaktı.. düşünün... ben almaktan son anda vazgeçip daha uygun fiyatlı bir foto. makinası aldım.. yani 1400 ytlik bir cihazı bana güvenerek taksitle satabilecek birisi... inşallah bekliyorum bende güzel açıklama yapacaktır.. ona karşı saygım sonsuz...

Evet, belli ki ortada bir anlaşmazlık bir iletişimsizlik var. Umarım en ksıa zamanda hallederler durumu...

İkisinin de kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum...

gogostar demiş ki:
taka demiş ki:
gogostar demiş ki:
Evet, belli ki ortada bir anlaşmazlık bir iletişimsizlik var. Umarım en ksıa zamanda hallederler durumu...

İkisinin de kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum...

Gogo sana pedal sattım, güvenilir adamsın.

Referansın şurada pedalların efendisi, güzel insan... ;)

http://www.turkrock.com/post1271088#1271088

Uy Gogom starım görmemişim vaktiyle. Sağolasın Türkiye'nin Analogman'i.

------------------------------------------------------------------------------

MNG ile artık kargo yollamıyorum. Bundan sonra Aras Kargo. Ben de nefret ettim adamlardan.

lkaydihan arkadaşımla çok konuşma fırsatım olmadı ama anlaştığımız saatte yerde, anlaştığımız ücrete case'İ benden almıştır. eli yüzü düzgün temiz bir insana benziyor alışverişlerde şüpeniz olmasın :)

geçen ilk defa bu site sayesinde bi pedal aldım fiyatı ben verdim ve burdaki fiyatlardan biraz daha azdı kargoyu ben verdim ama hiç sorun çıkmadı nickini bilmiorum ama adı hakkı okan yeloğlu saolsun :D

rottenbear, ahmet kardes ben tesekkur ederim
nick im okosam1

ahmet arkadasımızla hızlı ve son derece saygı sınırları içerisinde olan bir alışveriş yaptık bende kendisine tesekkur ederim

cevat_kelle demiş ki:
ben fender_usa(köksal)'dan Vamp2 aldım.Bana çok yardımcı oldu kargo şirketinde yaşanan bazı aksaklıklara rağmen.Kendisi gerçekten güvenilir biri.Teşekkürler Köksal abi ;)

rica ederim güle güle kullan sebo..
yaşanan olaya çok üzüldüm.. iki kez gitti gitti geldi ama sonunda mutlulukla kullanacağın bir vamp2 oldu. iyi günlerde kullan... ;)

Geri