Revolver / Guy Ritchie

divx değilde geçen okudum çinde adamın tek netei torrent koyduğu için kendi pcsinden cezaya çarptırılmış

bende sinemayı bekliyorum yoksa çokdan indirmiştim

Bana kalırsa Guy Rithcie tamamen hayal gücünü kaybetmiş.Film izleyene beklediğini kesinlikle vermiyor.Gene klasik Guy Rithcie sahneleri vardı filmde.(özellikle de duvardan duvara adam vurma sahneleri).O sahneler çok iyiydi.
Ama kesinlikle istediğim şeyi alamadım filmden.Bana kalırsa Madonna Guy Ritchie'de ne hayal gücü ne de kurgu bırakmış.

Guy Ritchie benim bildiğim 3 film yönetti. "The Hard Case" nerden çıktı anlamadım. İlk filmi "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" dan sonra dikkatle takip ettiğim son derece başarılı bulduğum bir yönetmen. Ardından "Snatch" ile ününe ün ve başarı kattıktan sonra "Revolver"ı çekti; gerçi henüz seyretmedim ama hayalkırıklığı yaşıyacağımı sanmıyorum çünkü ben adamımı tanıyorum. :)

Saygılar...

_ERHAN_ demiş ki:
phoebus demiş ki:
iyiydi hostu bi de filmin finalini anlayabilseydim :LOL: ama jason statham için çiğ tavuk bile yenir valla...

Haklısın Jason Statham için çiğ tavuk bile yenir, o ayrı bir konuda, sen hangi filmin sonunu anlamadın bakiim, Snatch'de de oynadı LSATSB'da da oynadı.
ya işte revolver'ın sonunu anlamadım ben biraz karısık bi filmdi sanki yoksa ben mi biraz safım :oops:

phoebus demiş ki:
_ERHAN_ demiş ki:
phoebus demiş ki:
iyiydi hostu bi de filmin finalini anlayabilseydim :LOL: ama jason statham için çiğ tavuk bile yenir valla...

Haklısın Jason Statham için çiğ tavuk bile yenir, o ayrı bir konuda, sen hangi filmin sonunu anlamadın bakiim, Snatch'de de oynadı LSATSB'da da oynadı.
ya işte revolver'ın sonunu anlamadım ben biraz karısık bi filmdi sanki yoksa ben mi biraz safım :oops:

Ya ben onu daha seyretmedim :( :oops:
seyrettikten sonra yorum yapsam. Tamam kızmayın valla seyretçem :oops:

Film pek anlaşılır nitelikte değil zaten 2 kere falan izlemek gerekir tekrar da izlemeye dayanılacak kadar bi özelliği yok filmin en iyisi askıda kalsın.Filmin bi silah sahneleri bi de çizgi film sahneleri iyi bence.Yazık olmuş valla Guy Ritchie'ye..

Asortiq_mnyq bence filmi sadece ve sadece dikkatli izlemen yeterli.Hayata bakış açımı değiştiren filmdir kendisi.Film şöyle biter "Onun en büyük oyunu seni, kendisinin sen olduğuna inandırmaktı..."
ayrıca kendisiyle yaşadığı çelişkileri,beyninin sesini aynı karakterle yükselen ve alçalan ses tonlarıyla aktarımı inanılmaz. "En iyi düşmanın her zaman en son bakacağın yerdedir" yani kendi zihnin..İnanılmaz bir film!İzlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir...

Zaten bunları anlamamak elde değil filmin temasını tutup zaten defalarca özdeyişler şeklinde vermiş Guy Ritchie."Kendisiyle yaşadığı çelişkileri,beyninin sesini aynı karakterle yükselen ve alçalan ses tonlarıyla aktarımı inanılmaz." demişsin ki doğru demişsin bu sahneler oldukça iyi aktarılmış seyirciye ama bana göre Guy Ritchie için bi fiyaskodur bu film.Çok büyük beklentilerle izlemiştim filmi tabi beklediğimi alamadım aslında bu şekilde izlememek gerekiyo bunun da farkındayım.Ne diyim tabi ki Guy Ritchie seven insanlar izlesin ama şiddetle tavsiye etmiyorum.

Benimde çok büyük hevesle beklediğim ve merak ettiğim bir filmdi dün izleme şansına eriştim sonunda ama benim için bir fiyasko oldu açıkcası konu güzel hatta 10 numara ama işleniş çok zayıf kalmış bence yani seyirciye tam olarak neler olup nasıl çözümlendiği aksettirilememiş çok havada kalmış,bu kadar güzel bir konu daha açık daha anlaşılabilir daha kolay işlenebilirdi bence,şahsen ben özellikle filmin son 25dk'sında falan inanılmaz şiştim... ama tercih meselesi tabiki ben çok fazla beğenmedim filmin kurgulanışını...

mafya değil psikolojik gerilim mübarek. sonunu bende çok çözemesem da beğendim. guy ritchie den boş iş çıkmıyor. fiyasko bulanları "suskunlar" dizisine alalım. ayrıca bu jason statham nasıl ingiliz çözemedim? bildiğin karagümrük çakalı la. yanında ki ler de kurtlar vadisinden fırlamış tipler. :)