Seyduna (Alternatif) - Ankara

Extacy617 demiş ki:
homeboyum ali topuzun veda konseriymis seyduna ya mutlaka ordayiz...
evet yaa veda konseri gibi bişe olcak bütün çalışmalarımızda yardım etti saolun alicim grupta her ne kadar 3 tane ali olsa bile biri ben tabi gizli aliyim ben :D çok güzeldi konserde güzel bişeler yapcaz beraber

maresalx demiş ki:
aliler ölmez bu grup bölünmez...
aliler tabi olmez bu grupta bölünmeyecek ki zaten tunç yokken ali arkadaşımız bize eşlik etti de kendisi çok da başarılıydı biz de zaten onunla çalışmaktan zevk almıştık güzeldi yani şimdi öss gecesi hem ona bi elveda yapcaz döktürcek biraz kendisi de :D

Konser iiydi. (Biz ortasında cıkmak zorunda kaldık ama eminim geriside ii olmustur.) Ordaki en saglam gruptunuz. Vokalinize ayrıca hayran oldum ;) (sctıınız yerleri soylicektim. vokalle anlasmıstık ama cok kalabalıktı, yemedi :D )

Neyse bu performansla ii biyerlere geleceginize eminim. Basarılar...

Saygılar...

Haspin demiş ki:
Konser çok iyiydi.Vokali ayrıca beğendim.Başarılar dilerim...
teşekkürler arkadaşlar çok saolun beğenmenize sevindik bikaç aksilik olmasına rağmen güzeldi zaten o aksilikler her konser oluyor tadı tuzu oldu artık :D

tunç burda yokkan 3 ay a yakın bizimle çalışan the next highway davulcusu Ali arkadaşımıza çok teşekkür ederiz...

ve 3 ay seyduna ile çalışan vokal yapan rana arkadaşımıza da katkılarından dolayı teşekkür eder müzik hayatında başarılar dileriz seyduna artık 3 kişidir Rana arkadaşımız ile ortak bi karar alıp bazı çıkarlar doğrultusunda gruptan ayrılmasının daha doğru olacağına karar verdik hep beraber hen onun için hem bizim için de iyi oldu...

ve seyduna tekrar vokal arayışına girmiştir...

sevgiler ve saygılar

Geri